Naslovnica / Napovedi in obvestila / Priložnost za zaposlitev: Bi želeli postati oskrbnik oz. oskrbnica gostišča na Zelenem robu?

Priložnost za zaposlitev: Bi želeli postati oskrbnik oz. oskrbnica gostišča na Zelenem robu?

Velika planina d.o.o. zaposli kuharja/oskrbnika koče na Zelenem robu na Veliki planini.

Besedilo razpisa za prosto delovno mesto:

Prosto delovno mesto: KUHAR/OSKRBNIK KOČE

Kolektiv podjetja Velike Planine išče novega sodelavca (m/ž). Pričakujemo prijave kandidatov z izkušnjami v kuhinji, veseljem do dela ter pripravljenostjo in predanostjo.

Kuhar-oskrbnik koče m/ž

Opis delovnega mesta

– priprava sestavin za kuhanje
– priprava predjedi, glavnih jedi in sladic
– skrb za čisto in urejeno delovno okolje
– skrb za pravilno uporabo ter porabo izdelkov
– večdnevno bivanje v gostišču Zeleni rob na Veliki planini

 Pričakujemo

– zaželena izobrazba gostinske smeri,
– vsaj 2 leti delovnih izkušenj v kuhinji, prednost imajo kandidati z izkušnjami pri delu v planinskih kočah,
– samostojnost in odgovornost.

 Nudimo

– delovno razmerje za nedoločen čas, s poskusnim delom šestih mesecev,
– zaposlitev za polni delovni čas,
– izmensko delo,
– delo v prijetnem kolektivu.

Prijave z vašimi kontakti (telefonska številka, elektronski naslov) in opisom dosedanjih izkušenj v obliki življenjepisa sprejemamo na poštni naslov: Velika Planina, d.o.o, Kamniška Bistrica 2, 1242 Stahovica, ali na elektronski naslov: info@velikaplanina.si.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na telefonski številki: 051 251-775

Portal Kamnik.info za svoje delovanje uporablja piškotke. S piškotki zagotavljamo boljšo uporabniško izkušnjo, enostavnejši pregled vsebin, analizo uporabe, oglasne sisteme in funkcionalnosti strani. S klikom na »Sprejmi piškotke« dovoljujete uporabo vseh piškotkov. Piškotke za posamezne namene lahko izberete in urejate s klikom na »Nastavitve«.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavitev piškotkov

Spletno mesto uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje med krmarjenjem po spletnem mestu. Od tega so piškotki, ki so razvrščeni glede na namen, shranjeni v vašem brskalniku, saj pripomorejo k boljšemu delovanju osnovnih funkcionalnosti spletnega mesta. Uporabljamo tudi piškotke tretjih oseb oz. zunanjih partnerjev, kot so denimo Google ter družabnih omrežji, kot je Facebook. Ti piškotki nam pomagajo pri vodenju statistike obiska in oglaševanja. Omenjeni piškotki bodo shranjeni v vašem brskalniku samo z vašim soglasjem. Piškotke lahko tudi onemogočite, kar pa lahko vpliva na delovanje oz. izgled same strani.

Piškotki, ki so nujno potrebni za pravilno delovanje spletne strani. Teh piškotkov ni mogoče zavrniti.

Nujni piškotki
Za nemoteno delovanje portala uporabljamo sledeče nujne piškotke:
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Save
Shrani nastavitve