Naslovnica / Koledar prireditev v občini Kamnik

Koledar prireditev v občini Kamnik

Maj 2017

pon1maj03:25Tradicionalna prvomajska budnica Mestne godbe Kamnik 201703:25 Organizator: Občina KamnikVrsta prireditve:Budnica

pon1maj05:00- 10:00Gasilski prvomajski golaž v Stranjah05:00 - 10:00 Gasilski dom PGD Kamniška Bistrica, Zgornje Stranje 24, 1242 StahovicaOrganizator: PGD Kamniška BistricaVrsta prireditve:Družabno srečanje

pon1maj05:00Tradicionalni prvomajski golaž Pri planinskem orlu05:00 Pri planinskem orlu, Stahovica 20, 1242 StahovicaOrganizator: Pri planinskem orluVrsta prireditve:Družabno srečanje

pon1maj07:00Prvomajski golaž pod Veliko planino07:00 Gostilna Pod žičnico, Kamniška Bistrica 2a, 1242 StahovicaOrganizator: Velika planina d.o.o.Vrsta prireditve:Družabna prireditev

pon1maj07:00Prvomajska budnica na Selih07:00 Sela, Sela pri Kamniku 5a, 1241 KamnikOrganizator: ŠKD SelaVrsta prireditve:Budnica

pon1maj08:00»Eden drug'mu ogenj dajmo«08:00 Stari grad, Novi trg 5, 1241 KamnikOrganizator: Občina KamnikVrsta prireditve:Družabno srečanje

pon1maj11:0053. bajtarski turni smuk11:00 Veliki stan na Veliki planini, Velika planina, KamnikOrganizator: Planinsko društvo BajtarVrsta prireditve:Družabno rekreativna prireditev

pon1maj11:00Tradicionalno prvomajsko delavsko srečanje v Kamniški Bistrici11:00 Kamniška Bistrica, Kamniška BistricaOrganizator: DKD SolidarnostVrsta prireditve:Družabno srečanje,Proslava

pon1maj15:00- 16:00Učenje hitre masaže vratu15:00 - 16:00 Terme Snovik, Snovik 7, 1219 Laze v TuhinjuOrganizator: Terme SnovikVrsta prireditve:Delavnica

tor2maj11:006. srečanje starodobnih vozil na Hribčku11:00 Šmartno v TuhinjuOrganizator: Društvo Dogodek KamnikVrsta prireditve:Srečanje starodobnikov

sre3maj19:00Viki Grošelj: 40 let mojih soočanj s Himalajo19:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, KamnikOrganizator: Knjižnica KamnikVrsta prireditve:Predstavitev knjige

sre3maj19:00Predavanje Marka Trobevška: Impresionizem – trenutek, svetloba, barva19:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Predavanje

pet5maj20:00Flerinovke: Retrospektivna razstava plakatov Blaža Flerina20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: MC KotlovnicaVrsta prireditve:Razstava

sob6maj - 7maj 610:00maj 7Filmska delavnica10:00 - 18:00 (7) Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: MC KotlovnicaVrsta prireditve:Delavnica

sob6maj15:00- 19:00Perovanje 201715:00 - 19:00 Perovo ob Titanovi brviOrganizator: ŠKD Dober dan, PerovoVrsta prireditve:Družabno rekreativna prireditev,Družabno srečanje

tor9maj18:30Brezplačna delavnica: Vaje za stabilnost trupa18:30 Terme Snovik, Snovik 7, 1219 Laze v TuhinjuOrganizator: Terme SnovikVrsta prireditve:Delavnica

tor9maj19:00Vedno je čas za ljubezen - pomladni akustični koncert19:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, KamnikOrganizator: Knjižnica KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev

sre10maj15:30Odprtje fotografske razstave z naslovom »Prvih pet pravljičnih let: Križnikov pravljični festival«15:30 Občina Kamnik, Glavni trg 24, 1241 KamnikOrganizator: Občina KamnikVrsta prireditve:Razstava

sre10maj19:00Galerijski večer: Pop art po slovensko19:00 Galerija Miha Maleš, Glavni trg 2, KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Predavanje

pet12maj18:00Uradno odprtje igrišča v Mekinjah18:00 MekinjeOrganizator: ŠKD MekinjeVrsta prireditve:Odprtje,Veselica

pet12maj18:00Pravljice za majhne in velike18:00 Koželjeva domačija, Gora pri Komendi 5, 1218 KomendaOrganizator: Turistično društvo KomendaVrsta prireditve:Pripovedovalski večer

pet12maj19:3018. tradicionalno srečanje Solidarcev19:30 Dvorana nad Kavarno Veronika, Glavni trg 6, 1240 KamnikOrganizator: DKD SolidarnostVrsta prireditve:Družabno srečanje,Glasbena prireditev

sob13maj - 14maj 1309:00maj 142. Delovna akcija v Katzenbergu09:00 - 18:00 (14) Dvorec Katzenberg, SmodnišnicaOrganizator: Kulturni Vrt KatzenbergVrsta prireditve:Delovna akcija

sob13maj09:00Kamniški likovni trenutek: Pogledi na mesto09:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 KamnikOrganizator: JSKD OI KamnikVrsta prireditve:Extempore

sob13maj11:00- 18:00Družinski piknik Liste Dušana Papeža Kamnik11:00 - 18:00 IPC Pri Jurju, Kamniška Bistrica 5, 1242 StahovicaOrganizator: Lista Dušana PapežaVrsta prireditve:Družabno rekreativna prireditev,Družabno srečanje

sob13maj14:00- 18:00Odprti atelje: KUD Hiša keramike - Zakaj pa ne majolka14:00 - 18:00 Hiša keramike, Šutna 29, 1241 KamnikOrganizator: Hiša keramikeVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

sob13maj19:00Spominska slovesnost ob stoletnici smrti slikarja Matije Koželja19:00 Župnijska cerkev na Šutni, Raspov prehod 2, 1240 KamnikOrganizator: JSKD OI KamnikVrsta prireditve:Spominska prireditev,Verska prireditev

sob13maj20:00Medene solze - gledališka predstava Benjamina Zajca20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: MC KotlovnicaVrsta prireditve:Gledališka predstava

ned14maj09:0012. pohod po planinsko krožni poti09:00 Športno igrišče Zgornji Tuhinj, Zgornji Tuhinj 45, 1219 Laze v TuhinjuOrganizator: Športno društvo TuhinjVrsta prireditve:Pohod

ned14maj12:00Nedeljsko kosilo z Godbo Komenda12:00 Planinski dom Komenda, Podboršt pri Komendi 7g, 1218 KomendaOrganizator: Godba KomendaVrsta prireditve:Koncert

ned14maj15:00- 18:00Predstavitev Kulturnega in športnega društva Sandžak15:00 - 18:00 KŠD Sandžak, Usnjarska 9, 1241 KamnikOrganizator: KŠD SandžakVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

pon15maj19:00Potopisno predavanje: Damavand 5671 m19:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, KamnikOrganizator: Knjižnica KamnikVrsta prireditve:Potopisno predavanje

tor16maj19:00Čudno vprašanje z Noahom - dr. Janez Bogataj19:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, KamnikOrganizator: Knjižnica KamnikVrsta prireditve:Pogovorni večer

sre17maj - 18maj 1715:45maj 18Odprte vaje baletnega oddelka Glasbene šole Kamnik15:45 - 19:00 (18) Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: Glasbena šola KamnikVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

sre17maj16:00Uradno odprtje Večgeneracijskega centra Kamnik16:00 KIKštarter, Fužine 9, 1241 KamnikOrganizator: Zavod OreliVrsta prireditve:Odprtje

sre17maj19:00Predavanje Marka Trobevška FIN DE SIÈCLE – KO SE STOLETJE NI HOTELO KONČATI19:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Predavanje

sre17maj19:00Premiera muzikala dijakov GSŠRM: The Tribe19:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: GSŠRMVrsta prireditve:Gledališka predstava

sre17maj20:00Odprta vaja Folklorne skupine Kamnik20:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: Folklorna skupina KamnikVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

čet18maj17:00Rada igram nogomet!17:00 Športni park Virtus, Gornji log 32, 1241 KamnikOrganizator: NKŽ RadomljeVrsta prireditve:Družabno rekreativna prireditev,Tekma

čet18maj19:00Konferenca o kulturi in obnovitev Zveze kulturnih organizacij Kamnik19:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikVrsta prireditve:Konferenca

čet18maj19:00Naše tovarne-naš ponos. Industrijska dediščina Gorenjske19:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Razstava

čet18maj20:00- 21:30Odprta vaja Društva Swinging Kamnik20:00 - 21:30 Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: Swinging KamnikVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

čet18maj20:00Odprta vaja MEPZ Odmev Kamnik20:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: MEPZ OdmevVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

pet19maj - 21maj 1910:00maj 21Odprti atelje slikarja Dušana Sterleta10:00 - 19:00 (21) Šutna, KamnikOrganizator: Dušan SterleVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

pet19maj - 20maj 1917:00maj 2024 ur Svetega Primoža 201717:00 - 17:00 (20) Sveti Primož nad KamnikomOrganizator: Okrepčevalnica pri Sv. PrimožuVrsta prireditve:Družabno rekreativna prireditev,Športna prireditev

pet19maj - 21maj 1917:00maj 21Evropsko srečanje starodobnikov17:00 - 19:00 (21) Organizator: Društvo starodobnih vozil KamnikVrsta prireditve:Srečanje starodobnikov

pet19maj20:00Odprta vaja KOUD Bayani20:00 AMD Kamnik, Trgo svobode 6, 1241 KamnikVrsta prireditve:Dan odprtih vrat

sob20maj08:002. turnir za kamniško sabljo08:00 Osnovna šola Toma Brejca, Šutna 39, 1241 KamnikVrsta prireditve:Športna prireditev

sob20maj08:30- 11:30Delavnica Zen joge v Termah Snovik08:30 - 11:30 Terme Snovik, Snovik 7, 1219 Laze v TuhinjuOrganizator: Terme SnovikVrsta prireditve:Delavnica

sob20maj08:30Osrednješolska prireditev "Vsi smo sonce"08:30 OŠ Frana Albrehta, Šolska ulica 1, 1241 KamnikOrganizator: OŠ Frana Albrehta

sob20maj11:00Odprtje razstave stotih fotografij iz Kamniške Bistrice in okoliških gora11:00 Planinski dom v Kamniški Bistrici, Kamniška Bistrica 9, 1242 StahovicaOrganizator: PD Ljubljana MaticaVrsta prireditve:Fotografska razstava

sob20maj12:00- 18:003. delovna akcija v Kulturnem vrtu Katzenberg12:00 - 18:00 Dvorec Katzenberg, SmodnišnicaOrganizator: Kulturni Vrt KatzenbergVrsta prireditve:Delovna akcija

sob20maj19:00Glasbeni večer s Šmartinci19:00 Dvorana kulturnega doma Laze v Tuhinju, Laze v Tuhinju 4a, Laze v TuhinjuOrganizator: Kulturno društvo TuhinjVrsta prireditve:Glasbena prireditev

sob20maj20:30- 22:00Plesni klub ŠinŠin: Gibalno-plesna improvizacija20:30 - 22:00 Avtobusna postaja KamnikOrganizator: Plesni klub ŠinšinVrsta prireditve:Delavnica

ned21maj12:00- 18:003. delovna akcija v Kulturnem vrtu Katzenberg12:00 - 18:00 Dvorec Katzenberg, SmodnišnicaOrganizator: Kulturni Vrt KatzenbergVrsta prireditve:Delovna akcija

pon22maj19:00- 20:15Otroški možgani od izbruha do umirjenosti19:00 - 20:15 Dvorana Marjance Ručigaj Trzin, Ljubljanska cesta 12f , TrzinOrganizator: Družinski in terapevtski center PogledVrsta prireditve:Predavanje

tor23maj19:00Andrej Perko: Večkrat sem ji kupil rože, kot je ona mene pričakala v negližeju19:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, KamnikOrganizator: Knjižnica KamnikVrsta prireditve:Predstavitev knjige

sre24maj19:00Maistrov večer: Majniška deklaracija 191719:00 Rojstna hiša Rudolfa Maistra, Šutna 23 1241 KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Predavanje

pet26maj - 27maj 2609:30maj 27Veronikin festival 201709:30 - 18:00 (27) Keršmančev park, Cankarjeva cesta, 1241 KamnikOrganizator: Zavod za turizem, šport in kulturo KamnikVrsta prireditve:Festivalska prireditev

pet26maj - 27maj 2617:00maj 27Startup Weekend17:00 - 22:00 (27) KIKštarter, Fužine 9, 1241 KamnikOrganizator: KIKštarterVrsta prireditve:Delavnica

pet26maj17:00Speed Perovo 201717:00 PerovoOrganizator: AO PD KamnikVrsta prireditve:Tekma

pet26maj20:00OdpovedanoPest Besed - polfinale slovenskega prvenstva v slam poeziji - Kamnik20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: Pest besed - MC KotlovnicaVrsta prireditve:Pesniški mnogoboj

sob27maj08:00- 13:00Tržnica Okusi Kamnika08:00 - 13:00 Keršmančev park, Cankarjeva cesta, 1241 KamnikOrganizator: Zavod za turizem, šport in kulturo KamnikVrsta prireditve:Tržni dan na Glavnem trgu

sob27maj08:30- 11:30Delavnica Zen joge v Termah Snovik08:30 - 11:30 Terme Snovik, Snovik 7, 1219 Laze v TuhinjuOrganizator: Terme SnovikVrsta prireditve:Delavnica

sob27maj10:00- 22:00Blagoslovljen dan radosti in Godič golaž open10:00 - 22:00 Eco resort pod Veliko planino, Godič 45, 1242 StahovicaOrganizator: Palmieri d.o.o.Vrsta prireditve:Družabna prireditev

sob27maj16:00- 23:59Pozdrav iz kotla 201716:00 - 23:59 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 KamnikOrganizator: MC KotlovnicaVrsta prireditve:Družabna prireditev,Glasbena prireditev

sob27maj17:00Gasilska veselica z Ognjenimi muzikanti v Šmarci17:00 Šmarca, Trg padlih borcev 2 1241 KamnikOrganizator: PGD ŠmarcaVrsta prireditve:Veselica

sob27maj17:00Gasilsko tekmovanje in veselica z ansamblom Pop Design v Špitaliču17:00 Špitalič 32a, 1221 MotnikOrganizator: PGD ŠpitaličVrsta prireditve:Gasilska prireditev,Tekma,Veselica

sob27maj19:0027. Nočni rokovnjaški pohod19:00 Organizator: PD KamnikVrsta prireditve:Pohod

tor30maj19:00KIK OFF - Tomaž Lah, Nektar Natura in Aleš Turšič, Stow19:00 KIKštarter, Fužine 9, 1241 KamnikOrganizator: KIKštarterVrsta prireditve:Delavnica,Pogovorni večer,Predavanje

sre31maj19:00V stoletju, ki se je začelo prepozno in narobe19:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 KamnikOrganizator: Medobčinski muzej KamnikVrsta prireditve:Predavanje

 

X