Naslovnica / Koledar prireditev v občini Kamnik

Koledar prireditev v občini Kamnik

April 2019

pon01apr09:00sre03(apr 3)13:00Zbiramo star papir za Saro09:00 - 13:00 (3) Osnovna šola Šmartno v Tuhinju, Šmartno 27a, Laze v Tuhinju. Organizator: PGD Šmartno Vrsta prireditve:Humanitarna prireditev

tor02apr11:0012:00Šel je potnik skozi kamniški vek11:00 - 12:00 Štacjon, Kolodvorska 4 1241 Kamnik Organizator: Dnevni center Štacjon Vrsta prireditve:Kulturna prireditev

tor02apr17:0019:00Poj z menoj!17:00 - 19:00 Osnovna šola Toma Brejca, Šutna 39, 1241 KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev

tor02apr20:0022:00Boj za finale! - Calcit Volley : Maribor20:00 - 22:00 Športna dvorana Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik Organizator: Calcit Volleyball Vrsta prireditve:Tekma

tor02apr20:0023:00Koncert Vlada Kreslina - ŠKK Dobrodelni marec20:00 - 23:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: Študentski klub Kamnik Vrsta prireditve:Dobrodelna prireditev,Koncert

sre03apr16:0016:30Protipoplavni ukrepi in odprtje dela rekreacijske poti ob Kamniški Bistrici16:00 - 16:30 Športni park Virtus, Gornji log 32, 1241 Kamnik Organizator: Občina Kamnik Vrsta prireditve:Odprtje

sre03apr17:0020:00Osnove digitalne fotografije - delavnica17:00 - 20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MC Kotlovnica Vrsta prireditve:Delavnica

sre03apr17:0019:00Poj z menoj!17:00 - 19:00 Osnovna šola Toma Brejca, Šutna 39, 1241 KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev

sre03apr17:3019:00Boj za finale! - Calcit Volley : OK Branik17:30 - 19:00 Športna dvorana Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik Organizator: Calcit Volleyball Vrsta prireditve:Tekma

sre03apr18:0020:00Okus pomladi z Ano Žontar18:00 - 20:00 Qlandia Kamnik, Domžalska cesta 3 1241 Kamnik Organizator: Qlandia Kamnik Vrsta prireditve:Družabna prireditev,Kulinarična prireditev

pet05apr19:0020:00Odprtje razstave Marije Mojce Vilar19:00 - 20:00 Kavarna Veronika, Glavni trg 6, 1241 Kamnik Organizator: Kavarna Veronika Vrsta prireditve:Odprtje razstave

pet05apr19:3020:30Kickoff Varieté #219:30 - 20:30 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MC Kotlovnica Vrsta prireditve:Kulturna prireditev

pet05apr20:0021:30MePZ Odmev Kamnik: Iz Belorusije v Kamnik20:00 - 21:30 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MEPZ Odmev Vrsta prireditve:Glasbena prireditev

pet05apr21:0023:59Pozdrav pomladi z Zalo Smolnikar v Pubu Pod Skalo21:00 - 23:59 Pub Pod Skalo, Maistrova 32, Kamnik Organizator: Pub Pod Skalo Vrsta prireditve:Glasbena prireditev

sob06apr08:0012:00S prostovoljstvom odpravljamo diskriminacijo starejših08:00 - 12:00 Zavod Oreli, Tomšičeva ulica 23, 1241 Kamnik Organizator: Zavod Oreli Vrsta prireditve:Dan odprtih vrat

sob06apr09:0013:00Čistilna akcija v KS Kamniška Bistrica09:00 - 13:00 Organizator: KS Kamniška Bistrica Vrsta prireditve:Čistilna akcija

sob06apr09:0015:004. tekma pokala tradicionalnih lokov »Rušov'c«09:00 - 15:00 Planinski dom v Kamniški Bistrici, Kamniška Bistrica 9, 1242 Stahovica Organizator: Društvo lokostrelcev Lucky Art Vrsta prireditve:Športna prireditev

sob06apr09:0013:00Za zeleno dolino Črne09:00 - 13:00 Črna pri Kamniku Organizator: KS Črna Vrsta prireditve:Čistilna akcija

sob06apr10:0011:00Odprtje zunanjega fitnesa na Duplici10:00 - 11:00 KS Duplica, Jakopičeva ulica 11, 1241 Kamnik Organizator: KS Duplica Vrsta prireditve:Odprtje

sob06apr20:0022:00Koncert Rok Ferengja & Rok'n'band20:00 - 22:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev

ned07apr10:0017:0014. Velikonočni sejem in 2. državno prvenstvo v hitrostnem ribanju hrena10:00 - 17:00 Terme Snovik, Snovik 7, 1219 Laze v Tuhinju Organizator: TD Tuhinjska dolina Vrsta prireditve:Sejemska prireditev

ned07apr13:0018:007. Festival cvetnonedeljskih butaric13:00 - 18:00 Budnarjeva muzejska hiša, Zgornje Palovče 5 1240 Zgornje Palovče Organizator: Turistično društvo Kamn'k Vrsta prireditve:Delavnica,Razstava

tor09apr20:0021:30Boj za obstanek: Calcit Volley II : Roto-Kema Puconci20:00 - 21:30 Športna dvorana Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik Organizator: Calcit Volleyball Vrsta prireditve:Tekma

sre10apr16:0017:00Odprtje III. faze prenovljene ceste Podgorje - Kamnik16:00 - 17:00 Kulturni dom Podgorje, Podgorje 55a, 1241 Kamnik Organizator: Občina Kamnik Vrsta prireditve:Odprtje

sre10apr17:0020:00Osnove digitalne fotografije - delavnica17:00 - 20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MC Kotlovnica Vrsta prireditve:Delavnica

sre10apr19:0020:00Predavanje: Cerkev svetega Primoža nad Kamnikom19:00 - 20:00 Galerija Miha Maleš, Glavni trg 2, Kamnik Organizator: Medobčinski muzej Kamnik Vrsta prireditve:Predavanje

čet11apr(apr 11)08:00tor23(apr 23)21:00Razstava velikonočnih pisanic in butaric iz vsega sveta08:00 - 21:00 (23) Qlandia Kamnik, Domžalska cesta 3 1241 Kamnik Organizator: Qlandia Kamnik Vrsta prireditve:Razstava

čet11apr20:0023:00Dobrodelni koncert za GRS Kamnik20:00 - 23:00 Osnovna šola Toma Brejca, Šutna 39, 1241 KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev,Humanitarna prireditev

pet12apr11:0019:00Postani kralj vzglavnikov11:00 - 19:00 Qlandia Kamnik, Domžalska cesta 3 1241 KamnikVrsta prireditve:Nagradna igra

pet12apr18:0020:00Poišči svoj trend s Tjašo Kokalj v Qlandii Kamnik18:00 - 20:00 Qlandia Kamnik, Domžalska cesta 3 1241 Kamnik Organizator: Qlandia Kamnik Vrsta prireditve:Predstavitev

pet12apr19:0021:00Transgrancanaria ali »ultrabluz« po kamniško19:00 - 21:00 Stari grad, Novi trg 5, 1241 Kamnik Organizator: Grajska terasa Vrsta prireditve:Predavanje

pet12apr19:0020:0020. tradicionalno srečanje Solidarcev - posvečeno 5. obletnici smrti Janeza Maleša19:00 - 20:00 Dvorana Veronika, Japljeva ulica 2, 1241 Kamnik Organizator: DKD Solidarnost Vrsta prireditve:Družabno srečanje,Glasbena prireditev

pet12apr20:0022:00Tekma za 3. mesto: Calcit Volley vs SIP Šempeter20:00 - 22:00 Športna dvorana Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik Organizator: Calcit Volleyball Vrsta prireditve:Tekma

sob13apr08:0013:00Tradicionalni Maistrov pohod08:00 - 13:00 Trg talcev Organizator: Društvo General Maister Kamnik Vrsta prireditve:Pohod

sob13apr09:0012:00Delavnica izdelave cvetnonedeljskih butaric s Petrom Ribičem09:00 - 12:00 Kulturni dom Podgorje, Podgorje 55a, 1241 Kamnik Organizator: Krajevna skupnost Podgorje Vrsta prireditve:Delavnica

sob13apr10:0015:00Odprtje slikarske razstave Notranji razcvet10:00 - 15:00 Arboretum Volčji Potok, Volčji Potok 3, 1235 Radomlje Organizator: Arboretum Volčji Potok Vrsta prireditve:Odprtje razstave

sob13apr10:0012:00Izmenjevalnica oblačil | Clothing Exchange #510:00 - 12:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MC Kotlovnica Vrsta prireditve:Izmenjava dobrin

sob13apr11:0012:00Blagoslov motorjev v Nevljah11:00 - 12:00 Cerkev sv. Jurija Nevlje, Nevlje 26, 1241 KamnikVrsta prireditve:Verska prireditev

ned14apr18:0020:00Nedeljsko popoldne z Vivus kvintetom18:00 - 20:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: Dom kulture Kamnik Vrsta prireditve:Glasbena prireditev

pon15apr18:3020:00Finale: Calcit Volley vs ACH Volley [2. tekma]18:30 - 20:00 Športna dvorana Kamnik, Šolska ulica 1, 1241 Kamnik Organizator: Calcit Volleyball Vrsta prireditve:Tekma

tor16apr18:0019:00Po navdihu Igre rož - odprtje razstave likovnih del18:00 - 19:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik Vrsta prireditve:Odprtje razstave

tor16apr20:0021:30"Lepo mi poje" - Javna radijska oddaja Slovenska zemlja v pesmi in besedi20:00 - 21:30 Samostan Mekinje, Polčeva pot 10, 1241 Kamnik Organizator: Samostan Mekinje Vrsta prireditve:Glasbena prireditev

sre17apr17:0020:00Osnove video produkcije17:00 - 20:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: MC Kotlovnica Vrsta prireditve:Delavnica

sre17apr18:0021:00Finesa plesa, območna revija plesnih skupin18:00 - 21:00 Dom kulture Kamnik, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: JSKD OI Kamnik Vrsta prireditve:Plesna prireditev

sre17apr19:0020:00Predstavitev stripa Malgaj19:00 - 20:00 Rojstna hiša Rudolfa Maistra, Šutna 23 1241 Kamnik Organizator: Medobčinski muzej Kamnik Vrsta prireditve:Predstavitev

sre17apr19:0000:00Manca Berlec - Premiera videospota19:00 - 00:00 Korobač, Šutna 76, 1241 KamnikVrsta prireditve:Glasbena prireditev

čet18apr19:0020:00Odprtje razstave Bruta Carniollusa: Kratki stik19:00 - 20:00 Galerija Pogled, Glavni trg 2, Kamnik Organizator: Medobčinski muzej Kamnik Vrsta prireditve:Razstava

pet19apr18:0020:00Jole Cole in Qlara - otroška zabava v Qlandii Kamnik18:00 - 20:00 Vrsta prireditve:Otroška prireditev

pon22apr18:0020:00Koncert Branke Božič z glasbeniki18:00 - 20:00 Samostan Mekinje, Polčeva pot 10, 1241 Kamnik Organizator: Samostan Mekinje Vrsta prireditve:Koncert

tor23apr17:0019:00Strategija za mlade v občini Kamnik za obdobje 2019 – 202317:00 - 19:00 Mladinski center Kotlovnica, Fužine 10, 1241 Kamnik Organizator: Občina Kamnik Vrsta prireditve:Okrogla miza

tor23apr19:0020:00France Malešič: Gora ni nora - zbirka planinskih izrekov in misli19:00 - 20:00 Knjižnica Kamnik, Ljubljanska ulica 1, Kamnik Organizator: Knjižnica Kamnik Vrsta prireditve:Predstavitev knjige

čet25apr19:0020:00Muzejski večer: Arheološka izkopavanja na Glavnem trgu v Kamniku leta 201819:00 - 20:00 Grad Zaprice, Muzejska pot 3, 1241 Kamnik Organizator: Medobčinski muzej Kamnik Vrsta prireditve:Predavanje