Naslovnica / NOVICE / Program Kamfest-a 2016
Logotip in CPG festivala Kamfest 2016 je delo Mihe Hančiča (Vir: www.kamfest.org)

Program Kamfest-a 2016

Od 12. do 20. avgusta bo Kamnik znova zaživel v festivalskem utripu tradicionalnega festivala Kamfest, ki tudi, kot je moč razbrati z uradnega programa festivala, letos prinaša celo kopico prireditev in dogodkov.

kamfest danes

KAMFEST 2016

PROGRAM DOGODKOV IN PRIREDITEV

Petek, 12. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Zavod Bufeto: Mini cirkus Bufeto, cirkuška predstava
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Trio Šardone: Ala Kart, ulična predstava
  • ob 19.30 v dvorani Razstavišča Veronika: Andrej Schlegel: 20 000 milj pod morjem – Submarines, otvoritev razstave
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Sea + Air (Grčija + Nemčija), indie rock koncert
  • ob 21. uri na Odru v parku: Kino Kamfest: Čisto nova zaveza, komedija
  • ob 22. uri na Večernem odru: Liamere, elektro

Sobota, 13. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Lutkovno gledališče Fru-Fru: Rdeča kapica, lutkovna predstava
  • ob 19. uri na gradu Zaprice – MMK: Muzejska delavnica: Vitezi in orožje
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: KUD Ljud: Nova religija, ulična predstava
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Matter, hip hop
  • ob 20. uri na gradu Zaprice – MMK: Javno vodstvo po razstavi Odsevi kamniških tisočletij s poudarkom na srednjeveškem Kamniku
  • ob 21. uri na Odru v parku: Deseti brat stand up komedije special**, celovečerna stand up komedija (VSTOPNINA)
  • ob 22. uri na Večernem odru: Fuck the 5th in The Kojn, rock in noise rock
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Urška Gajšt in Igor Bezget

Nedelja, 14. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladi
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: KD Tuhinj: Stonoga, igrana predstava za otroke
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: KD Priden Možic: D politik, ulična predstava
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Prismojeni profesorji bluesa, blues
  • ob 21. uri na Odru v parku: KD Tuhinj: Avdicija, komedija
  • ob 22. uri na Večernem odru: Natriletno kolobarjenje s praho, grunge poezija
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Maja Osojnik in Patrick Wurzwallner aka ZSAMM PlayLet Them Grow

Ponedeljek, 15. avgust 2016

  • v Domu kulture Kamnik: Globus Hystericus: Klovn: Od rojstva do odra, klovnovska delavnica
  • v Domu kulture Kamnik:  Veronika – Srca čistega poljub, projektni teden muzikala
  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Melita Osojnik: Maček Kazimir in miška Valentina, glasbena predstava
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Tek na Mali grad s feršterkerjem, na pol resno tekmovanje
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Dan D*, rock (VSTOPNINA)
  • ob 21. uri na Odru v parku: KD IGLU: Maestro, improvizacijska komedija
  • ob 22. uri na Večernem odru: Smaal Tokk, hip hop
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Gregor Ftičar solo recital

Torek, 16. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Casejam Productions: Gospod Ptič, glasbena pravljica
  • ob 19. uri na gradu Zaprice – MMK: Javno vodstvo po razstavah Tone Knaflič – Zgodba poštenega kapitalista in Kam so šle vse fabrike
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Doba vodnarja, vodna borba
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Katalena, etno
  • ob 21. uri na Odru v parku: Kino Kamfest: Idila, akcijska grozljivka
  • ob 22. uri na Večernem odru: Nikki Louder in Matilda prihaja, noise rock in hardcore punk
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Jošt Drašler solo recital

Sreda, 17. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Čupakabra na Mesecu, cirkuška predstava
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Vokalna skupina Gallina, ženski vokalni kvartet
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Jani Kovačič in Ana Pupedan, uporniški rock
  • ob 21. uri na Odru v parku: Pest besed, večer slam poezije
  • ob 22. uri na Večernem odru: Na lepem prijazni, alter rock
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Gomme de Jour

Četrtek, 18. avgust 2016

  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Plesni klub Šinšin: Zobobol, plesna predstava
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb, plezalsko tekmovanje
  • ob 20.15 na Glavnem odru:Panda, pop; pokrovitelj koncerta: Lestor
  • ob 21. uri na Odru v parku: Kino Kamfest: Šiška Deluxe, komična drama
  • ob 22. uri na Večernem odru: Sanjska dekleta, vokalni variete
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Dre Hočevar Trio – Coding of Evidentiality

Petek, 19. avgust 2016

  • ob 15. uri na Trgu Talcev: Festival piva in okusov Kamnika
  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
    ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Melita Osojnik: Zeleni škrat Ariel, glasbeno-animacijska predstava
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Debela Veronika Skejta, skejt tekmovanje
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Mengeška godba, orkestrski rock’n’roll
  • ob 21. uri na Odru v parku: Zijah A. Sokolović: Rođenja – Kobajagi donijela me roda**, monokomedija (VSTOPNINA)
  • ob 22. uri na Večernem odru: Sanjska dekleta, vokalni variete
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Marko Brdnik in Uroš Rakovec

Sobota, 20. avgust

  • ob 15. uri na Trgu Talcev: Festival piva in okusov Kamnika
  • ob 17. uri v Keršmančevem parku: Družinsko športno-ustvarjalno dogajanje
  • ob 17. uri v Parku Evropa: Park mladih
  • ob 17. uri na Glavnem trgu: Diversity in KUFR sejem
  • ob 18. uri na Otroškem odru: Zavod Bufeto: Bufeto kolesar, klovnovska predstava
  • ob 19. uri na gradu Zaprice – MMK: Igre v srednjem veku
  • ob 19.30 v Samčevem predoru: Calcit Bike Team: Enduro Kamnik, kolesarsko tekmovanje
  • ob 20. uri na gradu Zaprice – MMK: Javno vodstvo po razstavi Odsevi kamniških tisočletij s poudarkom na srednjeveškem Kamniku
  • ob 20.15 na Glavnem odru: Hladno pivo (Hrvaška)*, punk rock (VSTOPNINA)
  • ob 21. uri na Odru v parku: Veronika – Srca čistega poljub, predstavitev projektne delavnice muzikala
  • ob 22. uri na odru Jazz Zaprice: Jadranka Juras kvintet

OPOMBA: Ogled dogodkov je povečini brezplačen, z izjemo koncertov in predstav, označenih z:

* – vstopnina: 5 EUR
Prodaja vstopnic: TIC Kamnik, bencinski servisi Petrol in OMV s sistemom mojekarte.si, prodajna mesta mojekarte.si in www.mojekarte.si.
Vstopnic ne bo možno kupiti pri vhodu na prizorišče.

** – vstopnina: 7 EUR v predprodaji/10 EUR na dan dogodka
Prodaja vstopnic: TIC Kamnik, bencinski servisi Petrol in OMV s sistemom mojekarte.si, prodajna mesta mojekarte.si, www.mojekarte.si ter pol ure pred predstavo na kraju dogodka. V primeru slabega vremena bodo predstave odpovedane, kupnina za že kupljene vstopnice pa bo obiskovalcem vrnjena na prodajnih mestih, kjer so vstopnice kupili. Vstopnice za odpovedane predstave je za kupnino treba zamenjati najkasneje 30 dni po dnevu dogodka.