Naslovnica / LOKALNA POLITIKA / Lokalne volitve 2018 / Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik. Kandidati obarvani z zeleno so bili izvoljeni. Rezultati so še neuradni.

LEGENDA: Kandidat je izvoljen O izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost – Črna pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Simon Golob LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 244 13,94 %
2. Klemen Udovč LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 236 13,49 %
3. Janko Spruk LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 203 11,60 %
4. Valentina Brelih FRANČIŠKA OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 203 11,60 %
5. Vilko Kešnar FRANČIŠKA OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 195 11,14 %
6. Vida Romšak LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 182 10,40 %
7. Francka Starovasnik LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 178 10,17 %
8. Irena Ručigaj LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 160 9,14 %
9. Pavel Žvelc LADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 149 8,51 %

Izidi za krajevno skupnost – Duplica – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marija Trebušak DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 603 11,92 %
2. Marjan Jerman DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 593 11,72 %
3. Bogdan Pogačar DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 581 11,48 %
4. Andrej Hribar DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 520 10,28 %
5. Lučka Vavpetič LOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK 511 10,10 %
6. Vesna Janežič DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 486 9,61 %
7. Ivana Helena Križnik DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 419 8,28 %
8. Ema Matjaž ANTON JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV 400 7,91 %
9. Dragan Panić MARKO BOJEC IN SKUPINA VOLIVCEV 325 6,42 %
10. Andraž Matjaž ANTON JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV 312 6,17 %
11. Martin Nartnik DRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV 309 6,11 %

Izidi za krajevno skupnost – Godič – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Mihela Gabrovec SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 17 14,05 %
2. Uroš Uranič SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 17 14,05 %
3. Roman Dobovšek SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 16 13,22 %
4. Zvonko Klobučar SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 16 13,22 %
5. Anica Starovasnik SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 15 12,40 %
6. Marija Arko SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 15 12,40 %
7. Boštjan Resnik LO LEVICA KAMNIK 14 11,57 %
8. Mira Potokar SONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 11 9,09 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamnik-Center – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Janez Repanšek ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 411 17,20 %
2. Ivanka Učakar ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 407 17,03 %
3. Ivo (Ivan) Griljc ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 343 14,35 %
4. Mihael Resnik ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 326 13,64 %
5. Irena Jeras ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 318 13,31 %
6. Nuša (Ana) Lisjak ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 301 12,59 %
7. Simon Klevže ROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV 284 11,88 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Nina Cestnik Pavlič ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 89 23,61 %
2. Gregor Mlakar ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 86 22,81 %
3. Maja Pančur KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 62 16,45 %
4. Mateja Jeras ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 52 13,79 %
5. Jurij Čevka KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 47 12,47 %
6. Dominik Čevka KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 41 10,88 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Mirjana Kemperl ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 88 17,64 %
2. Jure Pavlič JOŽE URH IN SKUPINA VOLIVCEV 77 15,43 %
3. Klemen Gradišek KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 74 14,83 %
4. Andrej Potočnik ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 73 14,63 %
5. Aleš Hribar ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 69 13,83 %
6. Maja Žagar KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 59 11,82 %
7. Žan Potočnik KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 59 11,82 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Robert Uranič ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 165 20,02 %
2. Janez Cerar KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 161 19,54 %
3. Franci Šimenc KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 153 18,57 %
4. Božena Habjan Prusnik ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 136 16,50 %
5. Boštjan Lavrič ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 126 15,29 %
6. Mariana Paula Rezelj KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 83 10,07 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Damijan Krmavnar ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 112 44,44 %
2. Marta Balantič ALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 73 28,97 %
3. Urška Kregar KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 46 18,25 %
4. Alojz Zamljen KARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV 21 8,33 %

Izidi za krajevno skupnost – Mekinje – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Nace Koncilja BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 522 16,84 %
2. Blaž Letnar BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 460 14,84 %
3. Domen Brumec BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 450 14,52 %
4. Zdenka Petek BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 443 14,29 %
5. Leon Bernot BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 424 13,68 %
6. Urška Petek BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 417 13,45 %
7. Agata Sankovič BRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 384 12,39 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marjan Semprimožnik DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 45 50,56 %
2. Majda Hribar DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 34 38,20 %
3. Peter Sajovic ZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV 10 11,24 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Nikolaj Bergant DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 28 47,46 %
2. Simonca Koželj DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 18 30,51 %
3. Mihael Poljanšek ZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV 13 22,03 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marko Orehovec ZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV 23 51,11 %
2. Janko Podbregar DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 13 28,89 %
3. Ančka Podbevšek DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 9 20,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. David Slapnik DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 14 35,90 %
2. Janja Pestotnik DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 13 33,33 %
3. Mitja Grzinčič ZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV 12 30,77 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 05

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Anton Hribar DARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV 8 57,14 %
2. Marjan Pec ZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV 6 42,86 %

Izidi za krajevno skupnost – Nevlje – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Mitja Mihelič TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 443 15,95 %
2. Vesna Kropivšek TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 426 15,34 %
3. Janez Pančur TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 406 14,62 %
4. Jure Poljanšek TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 382 13,76 %
5. Nataša Golob TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 380 13,68 %
6. Anica Burja TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 379 13,65 %
7. Vanja Flis Gričar TOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV 361 13,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Novi trg – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Tilen Travnik BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 212 16,04 %
2. Uroš Kokotec BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 204 15,43 %
3. Blanka Kralj BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 189 14,30 %
4. Anja Klančnik BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 187 14,15 %
5. Jurij Reščič BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 184 13,92 %
6. Ivan Bizjak BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 181 13,69 %
7. Brina Redling BOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV 165 12,48 %

Izidi za krajevno skupnost – Perovo – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Janez Bergant DANICA RAVNIKAR IN SKUPINA VOLIVCEV 434 13,30 %
2. Helena Kovačič FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 416 12,75 %
3. Majda Rojc FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 402 12,32 %
4. Robert Lipovšek FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 374 11,46 %
5. Manca Galjot FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 372 11,40 %
6. Edvard Osenk FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 353 10,82 %
7. Mitja Kemperle FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 351 10,76 %
8. Luka Šabić Godec LOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK 317 9,71 %
9. Janez Čirič FRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 244 7,48 %

Izidi za krajevno skupnost – Podgorje – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Gašper Petek MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 296 12,59 %
2. Boris Mikuš MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 282 11,99 %
3. Uroš Benkovič MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 265 11,27 %
4. Nika Učakar Golob MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 239 10,16 %
5. Mira Benkovič Tonin MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 238 10,12 %
6. Štefan Grošelj MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 197 8,38 %
7. Mirko Žurbi ELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV 186 7,91 %
8. Janko Baloh ELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV 157 6,68 %
9. Natalija Trebušak ELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV 152 6,46 %
10. Petra Košir ELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV 142 6,04 %
11. Andreja Hacin Žurbi MARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV 115 4,89 %
12. Stanislav Kranjc ELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV 83 3,53 %

Izidi za krajevno skupnost – Pšajnovica – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marjan Zalogar SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 83 17,81 %
2. Stanislav Žavbi SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 66 14,16 %
3. Marjan Kancilija SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 65 13,95 %
4. Robert Pestotnik SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 65 13,95 %
5. Marija Žibert SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 64 13,73 %
6. Lidija Mali SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 62 13,30 %
7. Monika Grašič SREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV 61 13,09 %

Izidi za krajevno skupnost – Sela pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Franc Sušnik MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 166 15,34 %
2. Primož Pirc MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 165 15,25 %
3. Nataša Pivec MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 160 14,79 %
4. Joško Zavolovšek MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 151 13,96 %
5. Alenka Stehničar MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 147 13,59 %
6. Franc Poljanšek MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 147 13,59 %
7. Metoda Hribar MILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV 146 13,49 %

Izidi za krajevno skupnost – Srednja vas pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Matej Mali AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 224 17,51 %
2. Damijan Zdovc AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 185 14,46 %
3. Janez Pavlič AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 183 14,31 %
4. Irena Koncilija AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 181 14,15 %
5. Mira Drolc AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 176 13,76 %
6. Olga Bergant AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 172 13,45 %
7. Branislav Mavsar AVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV 158 12,35 %

Izidi za krajevno skupnost – Šmarca – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Matjaž Šporar IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 349 17,80 %
2. Mitja Šarec IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 342 17,44 %
3. Olga Tonin IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 268 13,67 %
4. Sabina Romšak IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 259 13,21 %
5. Matija Podržaj IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 254 12,95 %
6. Anja Grašič IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 248 12,65 %
7. Gašper Pavlin IVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 241 12,29 %

Izidi za krajevno skupnost – Šmartno v Tuhinju – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Sandra Žibert NINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV 268 14,58 %
2. Peter Hočevar NINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV 238 12,95 %
3. mag. Mitja Zabavnik NINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV 237 12,89 %
4. Janez Pančur ROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV 214 11,64 %
5. Janez Pavlič NINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV 214 11,64 %
6. Monika Berisha NINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV 208 11,32 %
7. Andreja Kadunc ROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV 189 10,28 %
8. Janez Pavlič ROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV 159 8,65 %
9. Vera Gržan ROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV 111 6,04 %

Izidi za krajevno skupnost – Špitalič – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marko Drolc DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 99 13,92 %
2. Marko Pančur DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 84 11,81 %
3. Bojana Pančur DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 82 11,53 %
4. Fanika Drolc DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 80 11,25 %
5. Matjaž Sedeljšak DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 76 10,69 %
6. Valentin Hribar DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 68 9,56 %
7. Igor Zajec MARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV 64 9,00 %
8. Špela Hribar MARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV 63 8,86 %
9. Romina Suhoveršnik DANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV 48 6,75 %
10. Marjan Karo MARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV 47 6,61 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Dejan Bajde JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 160 52,81 %
2. Cvetka Slapnik JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 143 47,19 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Anže Bajde JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 114 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Stanislav Pirš JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 28 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Peter Zajc JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 43 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 05

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Franci Železnik JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 50 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 06

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Marko Šmit JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 11 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 07

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Janez Stojc JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 30 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 08

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Franc Hribar JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 12 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 09

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Robert Zalaznik JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 34 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 10

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Janez Hribar JANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV 39 100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tunjice – VOLILNA ENOTA 02

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Aleksander Mikuš MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 237 17,94 %
2. Valentin Zabavnik MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 195 14,76 %
3. Jan Žavbi MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 186 14,08 %
4. Simona Brulc MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 178 13,47 %
5. Tatjana Lipovšek MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 178 13,47 %
6. Milena Erbežnik Klanšek MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 177 13,40 %
7. Mirko Golob MATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV 170 12,87 %

Izidi za krajevno skupnost – Volčji Potok – VOLILNA ENOTA 03

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Domen Virant MATEJ ŠARC IN SKUPINA VOLIVCEV 105 11,35 %
2. Andraž Vehovar FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 95 10,27 %
3. Samo Jerman ANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV 92 9,95 %
4. Peter Kuret ANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV 88 9,51 %
5. Petra Kregar ANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV 85 9,19 %
6. Vinko Kveder FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 77 8,32 %
7. Maja Vtič FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 74 8,00 %
8. Kilijana Tomelj FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 73 7,89 %
9. Boštjan Repnik FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 70 7,57 %
10. Robert Kancilija FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 65 7,03 %
11. Meta Gruden Cankar MATEJ ŠARC IN SKUPINA VOLIVCEV 51 5,51 %
12. Renata Černivec FRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV 50 5,41 %

Izidi za krajevno skupnost – Vranja Peč – VOLILNA ENOTA 01

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Irena Pavlič SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 101 13,08 %
2. Uroš Zalaznik JURIJ ZALAZNIK IN SKUPINA VOLIVCEV 97 12,56 %
3. Mihael Brlec SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 93 12,05 %
4. Jožef Narat SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 92 11,92 %
5. Danijel Erdani SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 87 11,27 %
6. Štefanija Sovinšek SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 80 10,36 %
7. Gregor Grčar SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 78 10,10 %
8. Alojzij Golob ANJA GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV 76 9,84 %
9. Ivana Vodlan SREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV 68 8,81 %

Izidi za krajevno skupnost – Zaprice – VOLILNA ENOTA 04

Mesto Kandidat Ime liste/predlagatelja Št. glasov Odstotek glasov
1. Nevenka Hrastovec NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 385 12,81 %
2. Metka Šubic NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 369 12,28 %
3. Zdravko Vrankar NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 367 12,21 %
4. Damijana Serša NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 366 12,18 %
5. Denis Pirc NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 361 12,01 %
6. Miha Novak NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 357 11,88 %
7. Pavel Serša NADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV 357 11,88 %
8. Ivan Mitrevski LOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK 234 7,78 %
9. Kartini Djalil LOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK 210 6,99 %

Opomba: Rezultati so še neuradni

X