Naslovnica / LOKALNA POLITIKA / Lokalne volitve 2018 / Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

Rezultati volitev v svete krajevnih skupnosti v Občini Kamnik. Kandidati obarvani z zeleno so bili izvoljeni. Rezultati so še neuradni.

LEGENDA:Kandidat je izvoljenO izidu odloča žreb oz. ni podatkov

Izidi za krajevno skupnost – Črna pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Simon GolobLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV24413,94 %
2.Klemen UdovčLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV23613,49 %
3.Janko SprukLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV20311,60 %
4.Valentina BrelihFRANČIŠKA OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV20311,60 %
5.Vilko KešnarFRANČIŠKA OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV19511,14 %
6.Vida RomšakLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV18210,40 %
7.Francka StarovasnikLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV17810,17 %
8.Irena RučigajLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV1609,14 %
9.Pavel ŽvelcLADISLAV OSOLNIK IN SKUPINA VOLIVCEV1498,51 %

Izidi za krajevno skupnost – Duplica – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marija TrebušakDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV60311,92 %
2.Marjan JermanDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV59311,72 %
3.Bogdan PogačarDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV58111,48 %
4.Andrej HribarDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV52010,28 %
5.Lučka VavpetičLOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK51110,10 %
6.Vesna JanežičDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV4869,61 %
7.Ivana Helena KrižnikDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV4198,28 %
8.Ema MatjažANTON JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV4007,91 %
9.Dragan PanićMARKO BOJEC IN SKUPINA VOLIVCEV3256,42 %
10.Andraž MatjažANTON JERMAN IN SKUPINA VOLIVCEV3126,17 %
11.Martin NartnikDRAGICA POŽEK IN SKUPINA VOLIVCEV3096,11 %

Izidi za krajevno skupnost – Godič – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Mihela GabrovecSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1714,05 %
2.Uroš UraničSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1714,05 %
3.Roman DobovšekSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1613,22 %
4.Zvonko KlobučarSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1613,22 %
5.Anica StarovasnikSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1512,40 %
6.Marija ArkoSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV1512,40 %
7.Boštjan ResnikLO LEVICA KAMNIK1411,57 %
8.Mira PotokarSONJA DOBOVŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV119,09 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamnik-Center – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Janez RepanšekROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV41117,20 %
2.Ivanka UčakarROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV40717,03 %
3.Ivo (Ivan) GriljcROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV34314,35 %
4.Mihael ResnikROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV32613,64 %
5.Irena JerasROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV31813,31 %
6.Nuša (Ana) LisjakROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV30112,59 %
7.Simon KlevžeROK SPRUK IN SKUPINA VOLIVCEV28411,88 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Nina Cestnik PavličALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV8923,61 %
2.Gregor MlakarALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV8622,81 %
3.Maja PančurKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV6216,45 %
4.Mateja JerasALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV5213,79 %
5.Jurij ČevkaKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV4712,47 %
6.Dominik ČevkaKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV4110,88 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Mirjana KemperlALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV8817,64 %
2.Jure PavličJOŽE URH IN SKUPINA VOLIVCEV7715,43 %
3.Klemen GradišekKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV7414,83 %
4.Andrej PotočnikALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV7314,63 %
5.Aleš HribarALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV6913,83 %
6.Maja ŽagarKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV5911,82 %
7.Žan PotočnikKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV5911,82 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Robert UraničALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV16520,02 %
2.Janez CerarKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV16119,54 %
3.Franci ŠimencKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV15318,57 %
4.Božena Habjan PrusnikALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV13616,50 %
5.Boštjan LavričALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV12615,29 %
6.Mariana Paula RezeljKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV8310,07 %

Izidi za krajevno skupnost – Kamniška Bistrica – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Damijan KrmavnarALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV11244,44 %
2.Marta BalantičALJAŽ ROMŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV7328,97 %
3.Urška KregarKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV4618,25 %
4.Alojz ZamljenKARLA URH IN SKUPINA VOLIVCEV218,33 %

Izidi za krajevno skupnost – Mekinje – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Nace KonciljaBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV52216,84 %
2.Blaž LetnarBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV46014,84 %
3.Domen BrumecBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV45014,52 %
4.Zdenka PetekBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV44314,29 %
5.Leon BernotBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV42413,68 %
6.Urška PetekBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV41713,45 %
7.Agata SankovičBRANE (FRANC) GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV38412,39 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marjan SemprimožnikDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV4550,56 %
2.Majda HribarDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV3438,20 %
3.Peter SajovicZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV1011,24 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Nikolaj BergantDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV2847,46 %
2.Simonca KoželjDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV1830,51 %
3.Mihael PoljanšekZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV1322,03 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marko OrehovecZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV2351,11 %
2.Janko PodbregarDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV1328,89 %
3.Ančka PodbevšekDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV920,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.David SlapnikDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV1435,90 %
2.Janja PestotnikDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV1333,33 %
3.Mitja GrzinčičZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV1230,77 %

Izidi za krajevno skupnost – Motnik – VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Anton HribarDARINKA ZUPANČIČ IN SKUPINA VOLIVCEV857,14 %
2.Marjan PecZLATICA GOGALA IN SKUPINA VOLIVCEV642,86 %

Izidi za krajevno skupnost – Nevlje – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Mitja MiheličTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV44315,95 %
2.Vesna KropivšekTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV42615,34 %
3.Janez PančurTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV40614,62 %
4.Jure PoljanšekTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV38213,76 %
5.Nataša GolobTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV38013,68 %
6.Anica BurjaTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV37913,65 %
7.Vanja Flis GričarTOMAŽ PLANKO IN SKUPINA VOLIVCEV36113,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Novi trg – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Tilen TravnikBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV21216,04 %
2.Uroš KokotecBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV20415,43 %
3.Blanka KraljBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV18914,30 %
4.Anja KlančnikBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV18714,15 %
5.Jurij ReščičBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV18413,92 %
6.Ivan BizjakBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV18113,69 %
7.Brina RedlingBOGDAN JAMŠEK IN SKUPINA VOLIVCEV16512,48 %

Izidi za krajevno skupnost – Perovo – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Janez BergantDANICA RAVNIKAR IN SKUPINA VOLIVCEV43413,30 %
2.Helena KovačičFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV41612,75 %
3.Majda RojcFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV40212,32 %
4.Robert LipovšekFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV37411,46 %
5.Manca GaljotFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV37211,40 %
6.Edvard OsenkFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV35310,82 %
7.Mitja KemperleFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV35110,76 %
8.Luka Šabić GodecLOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK3179,71 %
9.Janez ČiričFRANČIŠKA SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV2447,48 %

Izidi za krajevno skupnost – Podgorje – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Gašper PetekMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV29612,59 %
2.Boris MikušMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV28211,99 %
3.Uroš BenkovičMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV26511,27 %
4.Nika Učakar GolobMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV23910,16 %
5.Mira Benkovič ToninMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV23810,12 %
6.Štefan GrošeljMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV1978,38 %
7.Mirko ŽurbiELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV1867,91 %
8.Janko BalohELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV1576,68 %
9.Natalija TrebušakELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV1526,46 %
10.Petra KoširELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV1426,04 %
11.Andreja Hacin ŽurbiMARJAN BALOH IN SKUPINA VOLIVCEV1154,89 %
12.Stanislav KranjcELA TONIN MALI IN SKUPINA VOLIVCEV833,53 %

Izidi za krajevno skupnost – Pšajnovica – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marjan ZalogarSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV8317,81 %
2.Stanislav ŽavbiSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6614,16 %
3.Marjan KancilijaSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6513,95 %
4.Robert PestotnikSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6513,95 %
5.Marija ŽibertSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6413,73 %
6.Lidija MaliSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6213,30 %
7.Monika GrašičSREČO DACAR IN SKUPINA VOLIVCEV6113,09 %

Izidi za krajevno skupnost – Sela pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Franc SušnikMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV16615,34 %
2.Primož PircMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV16515,25 %
3.Nataša PivecMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV16014,79 %
4.Joško ZavolovšekMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV15113,96 %
5.Alenka StehničarMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV14713,59 %
6.Franc PoljanšekMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV14713,59 %
7.Metoda HribarMILAN HRIBAR IN SKUPINA VOLIVCEV14613,49 %

Izidi za krajevno skupnost – Srednja vas pri Kamniku – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Matej MaliAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV22417,51 %
2.Damijan ZdovcAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV18514,46 %
3.Janez PavličAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV18314,31 %
4.Irena KoncilijaAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV18114,15 %
5.Mira DrolcAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV17613,76 %
6.Olga BergantAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV17213,45 %
7.Branislav MavsarAVGUST KERIN IN SKUPINA VOLIVCEV15812,35 %

Izidi za krajevno skupnost – Šmarca – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Matjaž ŠporarIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV34917,80 %
2.Mitja ŠarecIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV34217,44 %
3.Olga ToninIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV26813,67 %
4.Sabina RomšakIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV25913,21 %
5.Matija PodržajIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV25412,95 %
6.Anja GrašičIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV24812,65 %
7.Gašper PavlinIVAN MIROSLAV SEKAVČNIK IN SKUPINA VOLIVCEV24112,29 %

Izidi za krajevno skupnost – Šmartno v Tuhinju – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Sandra ŽibertNINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV26814,58 %
2.Peter HočevarNINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV23812,95 %
3.mag. Mitja ZabavnikNINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV23712,89 %
4.Janez PančurROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV21411,64 %
5.Janez PavličNINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV21411,64 %
6.Monika BerishaNINA MODRIJAN IN SKUPINA VOLIVCEV20811,32 %
7.Andreja KaduncROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV18910,28 %
8.Janez PavličROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV1598,65 %
9.Vera GržanROK GALIN IN SKUPINA VOLIVCEV1116,04 %

Izidi za krajevno skupnost – Špitalič – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marko DrolcDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV9913,92 %
2.Marko PančurDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV8411,81 %
3.Bojana PančurDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV8211,53 %
4.Fanika DrolcDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV8011,25 %
5.Matjaž SedeljšakDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV7610,69 %
6.Valentin HribarDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV689,56 %
7.Igor ZajecMARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV649,00 %
8.Špela HribarMARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV638,86 %
9.Romina SuhoveršnikDANICA DROLC IN SKUPINA VOLIVCEV486,75 %
10.Marjan KaroMARJAN PANČUR IN SKUPINA VOLIVCEV476,61 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Dejan BajdeJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV16052,81 %
2.Cvetka SlapnikJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV14347,19 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Anže BajdeJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV114100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Stanislav PiršJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV28100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Peter ZajcJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV43100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 05

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Franci ŽeleznikJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV50100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 06

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Marko ŠmitJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV11100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 07

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Janez StojcJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV30100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 08

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Franc HribarJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV12100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 09

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Robert ZalaznikJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV34100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tuhinj – VOLILNA ENOTA 10

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Janez HribarJANEZ ŠTUPAR IN SKUPINA VOLIVCEV39100,00 %

Izidi za krajevno skupnost – Tunjice – VOLILNA ENOTA 02

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Aleksander MikušMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV23717,94 %
2.Valentin ZabavnikMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV19514,76 %
3.Jan ŽavbiMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV18614,08 %
4.Simona BrulcMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV17813,47 %
5.Tatjana LipovšekMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV17813,47 %
6.Milena Erbežnik KlanšekMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV17713,40 %
7.Mirko GolobMATJAŽ SEDUŠAK IN SKUPINA VOLIVCEV17012,87 %

Izidi za krajevno skupnost – Volčji Potok – VOLILNA ENOTA 03

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Domen VirantMATEJ ŠARC IN SKUPINA VOLIVCEV10511,35 %
2.Andraž VehovarFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV9510,27 %
3.Samo JermanANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV929,95 %
4.Peter KuretANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV889,51 %
5.Petra KregarANTON ŽIBERT IN SKUPINA VOLIVCEV859,19 %
6.Vinko KvederFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV778,32 %
7.Maja VtičFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV748,00 %
8.Kilijana TomeljFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV737,89 %
9.Boštjan RepnikFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV707,57 %
10.Robert KancilijaFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV657,03 %
11.Meta Gruden CankarMATEJ ŠARC IN SKUPINA VOLIVCEV515,51 %
12.Renata ČernivecFRANC SRŠEN IN SKUPINA VOLIVCEV505,41 %

Izidi za krajevno skupnost – Vranja Peč – VOLILNA ENOTA 01

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Irena PavličSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV10113,08 %
2.Uroš ZalaznikJURIJ ZALAZNIK IN SKUPINA VOLIVCEV9712,56 %
3.Mihael BrlecSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV9312,05 %
4.Jožef NaratSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV9211,92 %
5.Danijel ErdaniSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV8711,27 %
6.Štefanija SovinšekSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV8010,36 %
7.Gregor GrčarSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV7810,10 %
8.Alojzij GolobANJA GOLOB IN SKUPINA VOLIVCEV769,84 %
9.Ivana VodlanSREČKO KRZNAR IN SKUPINA VOLIVCEV688,81 %

Izidi za krajevno skupnost – Zaprice – VOLILNA ENOTA 04

MestoKandidatIme liste/predlagateljaŠt. glasovOdstotek glasov
1.Nevenka HrastovecNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV38512,81 %
2.Metka ŠubicNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV36912,28 %
3.Zdravko VrankarNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV36712,21 %
4.Damijana SeršaNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV36612,18 %
5.Denis PircNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV36112,01 %
6.Miha NovakNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV35711,88 %
7.Pavel SeršaNADA PIRC IN SKUPINA VOLIVCEV35711,88 %
8.Ivan MitrevskiLOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK2347,78 %
9.Kartini DjalilLOKALNI ODBOR LEVICA KAMNIK2106,99 %

Opomba: Rezultati so še neuradni