Naslovnica / LOKALNA POLITIKA / Seznam novoizvoljenih članov svetov krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

Seznam novoizvoljenih članov svetov krajevnih skupnosti v Občini Kamnik

V svete krajevnih skupnosti na območju občine Kamnik so izvoljeni naslednji kandidati:
KRAJEVNA SKUPNOST ČRNA

1 Ladislav Osolnik, 03.09.1972, Stahovica, Gozd 23

2 Joško Omovšek, 21.03.1967, Luče, Krivčevo 22

3 Nataša Resnik, 18.06.1987, Stahovica, Gozd 2 a

4 David Nadvešnik, 15.08.1983, Stahovica, Podlom 2 a

5 Branka Tomc, 23.06.1954, Stahovica, Gozd 38

6 Vida Romšak, 20.06.1955, Stahovica, Potok v Črni 5 a

7 Simon Golob, 21.09.1994, Stahovica, Zavrh pri Črnivcu 1

Udeležba na volitvah: 44.96 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST DUPLICA

1 Marjan Jerman, 10.04.1963, Kamnik, Ljubljanska cesta 47

2 Špela Novak, 06.01.1973, Kamnik, Groharjeva ulica 8

3 Miša Gams, 19.09.1975, Kamnik, Jakopičeva ulica 20

4 Andrej Hribar, 15.01.1967, Kamnik, Jakopičeva ulica 12

5 Ivana Helena Križnik, 13.04.1945, Kamnik, Slatnarjeva ulica 2

6 Franc Svetelj, 10.03.1933, Kamnik, Groharjeva ulica 11

7 Vesna Janežič, 08.03.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 8

Udeležba na volitvah: 36,70 %

KRAJEVNA SKUPNOST GODIČ

1 Romana Uršič, 30.10.1985, Stahovica, Godič 81 f

2 Zvonko Klobučar, 14.09.1954, Stahovica, Godič 80 a

3 Mira Potokar, 01.09.1958, Stahovica, Godič 23

4 Roman Dobovšek, 25.05.1972, Stahovica, Vodice nad Kamnikom 2 b

5 Cirila Mali, 11.05.1955, Stahovica, Godič 24 a

6 Uroš Uranič, 02.06.1973, Stahovica, Godič 4

7 Anica Starovasnik, 27.07.1953, Stahovica, Brezje nad Kamnikom 1 a

Udeležba na volitvah: 61,42 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST KAMNIK – CENTER

1 Rok Spruk, 28.03.1970, Kamnik, Levstikova ulica 2

2 Ivanka Učakar, 24.10.1952, Kamnik, Šolska ulica 5

3 Emil Grzinčič, 20.04.1948, Kamnik, Tunjiška cesta 14

4 Janez Repanšek, 03.04.1956, Kamnik, Kolodvorska ulica 3

5 Breda Griljc, 12.09.1953, Kamnik, Levstikova ulica 11

6 Mihael Resnik, 28.09.1951, Kamnik, Maistrova ulica 32

7 Peter Hribar, 19.11.1965, Kamnik, Glavni trg 15

Udeležba na volitvah: 39,93 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST KAMNIŠKA BISTRICA

1 Olga Hrovat, 21.08.1960, Stahovica, Bistričica 18 b

2 Jurij Čevka, 23.03.1959, Stahovica, Bistričica 4 c

3 Dominik Čevka, 04.09.1981, Stahovica, Zakal 14

4 Bojan Pavlič, 24.03.1956, Stahovica, Stahovica 30 a

5 Klemen Gradišek, 23.01.1980, Stahovica, Županje Njive 30 b

6 Maja Žagar, 22.02.1963, Stahovica, Kamniška Bistrica 3

7 Karla Urh, 07.06.1961, Stahovica, Zgornje Stranje 31 a

8 Peter Kosirnik, 08.06.1965, Stahovica, Stolnik 10 a

9 Mariana Paula Rezelj, 24.11.1967, Stahovica, Spodnje Stranje 25 e

10 Zdravko Kolenko, 14.01.1956, Stahovica, Zagorica nad Kamnikom 17 a

11 Urška Zamljen, 17.09.1975, Stahovica, Kregarjevo 9

Udeležba na volitvah: 54,14 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST MEKINJE

1 Anton Iskra, 21.05.1952, Mekinje, Pot na Jeranovo 13

2 Nace Koncilja, 13.09.1991, Mekinje, Jeranovo 7

3 Sonja Bernot, 12.07.1965, Mekinje, Cesta treh talcev 8 a

4 Zdenka Petek, 14.03.1951, Mekinje, Pot na Jeranovo 7

5 Samo Golob, 01.07.1968, Mekinje, Cesta treh talcev 23

6 Mihael Pavlinič, 25.09.1969, Mekinje, Drnovškova pot 13

7 Agata Sankovič, 01.02.1953, Mekinje, Drnovškova pot 14

Udeležba na volitvah: 49,25 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST MOTNIK

1 Marjan Semprimožnik, 08.07.1970, Motnik, Motnik 6 b

2 Majda Hribar, 13.02.1977, Motnik, Motnik 22 a

3 Simonca Koželj, 18.02.1971, Motnik, Motnik 59

4 Aljaž Žumer, 16.04.1991, Motnik, Motnik 46

5 Janko Podbregar, 08.12.1960, Motnik, Zgornji Motnik 12

6 Ančka Podbevšek, 02.07.1965, Motnik, Zgornji Motnik 15

7 Bogomir Slapnik, 09.10.1958, Motnik, Bela 28

8 Janja Pestotnik, 16.12.1970, Motnik, Bela 30

9 Anton (Zvone) Hribar, 31.08.1957, Motnik, Zajasovnik 2

Udeležba na volitvah: 55,65 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST NEVLJE

1 Tomaž Planko, 02.08.1974, Kamnik, Nevlje 36

2 Jure Poljanšek, 14.04.1983, Kamnik, Hrib 2

3 Pavel Golob, 24.01.1952, Kamnik, Vrhpolje 119

4 Vesna Kropivšek, 18.04.1985, Kamnik, Vrhpolje 50

5 Anica Burja, 13.07.1970, Kamnik, Poreber 21

6 Joško Mihelič, 21.03.1957, Kamnik, Oševek 15 b

7 Maja Hvalič, 20.06.1959, Kamnik, Vrhpolje 164

Udeležba na volitvah: 51,60 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST NOVI TRG

1 Nadja Tomšič, 05.03.1968, Kamnik, Perovo 16 b

2 Breda Podbrežnik Vukmir, 10.06.1962, Kamnik, Novi trg 31

3 Uroš Kokotec, 27.10.1992, Kamnik, Na bregu 30

4 Ivan Bizjak, 07.05.1956, Kamnik, Pot na Dobravo 17

5 Tilen Travnik, 04.06.1981, Kamnik, Na jasi 6

6 Irena Podlesnik, 04.03.1959, Kamnik, Bevkova ulica 12

7 Biserka Močnik, 08.07.1956, Kamnik, Na jasi 1

Udeležba na volitvah: 45,06 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST PEROVO

1 Manca Galjot, 11.12.1987, Kamnik, Kovinarska cesta 1 c

2 Helena Kovačič, 20.03.1957, Kamnik, Ljubljanska cesta 11

3 Majda Rojc, 04.10.1951, Kamnik, Zikova ulica 4

4 Robert Lipovšek, 23.08.1976, Kamnik, Livarska ulica 7

5 Marjeta Bukovšek, 10.10.1936, Kamnik, Steletova cesta 21

6 Edvard Osenk, 14.02.1958, Kamnik, Kovinarska cesta 2 a

7 Hijacinta Šmid, 21.07.1952, Kamnik, Kovinarska cesta 19 a

Udeležba na volitvah: 38,84 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST PODGORJE

1 Boris Mikuš, 27.10.1974, Kamnik, Podgorje 52

2 Nika Učakar Golob, 01.03.1978, Kamnik, Podgorje 3 c

3 Anton Golob, 11.05.1961, Kamnik, Podgorje 81 d

4 Gašper Petek, 20.12.1972, Kamnik, Podgorje 122 b

5 Mirko Žurbi, 10.08.1955, Kamnik, Podgorje 61 c

6 Grega Cvirn, 25.09.1979, Kamnik, Podgorje 83

7 Marjan Baloh, 26.06.1973, Kamnik, Podgorje 31 a

Udeležba na volitvah: 49,58 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST PŠAJNOVICA

1 Marjan Kancilija, 01.09.1971, Blagovica, Gabrovnica 4

2 Marjan Zalogar, 16.05.1977, Blagovica, Gabrovnica 9

3 Marija Žibert, 03.07.1975, Blagovica, Veliki Rakitovec 2 a

4 Robert Pestotnik, 17.07.1974, Blagovica, Veliki Rakitovec 5

5 Stanislav Žavbi, 02.10.1956, Laze, Laseno 3

6 Goran Žavbi Sheikha, 12.03.1979, Laze, Pšajnovica 4

7 Lidija Mali, 14.11.1982, Laze, Pšajnovica 12

Udeležba na volitvah: 66,44 %

KRAJEVNA SKUPNOST SELA

1 Primož Pirc, 18.03.1975, Kamnik, Markovo 2 a

2 Metoda Hribar, 20.07.1974, Kamnik, Rožično 9

3 Franc Poljanšek, 20.11.1962, Kamnik, Bela Peč 6

4 Franc Vrankar, 26.03.1973, Kamnik, Sela 23

5 Joško Zavolovšek, 19.04.1960, Kamnik, Poljana 2

6 Nataša Pivec, 18.10.1979, Kamnik, Sela 28

7 Marija Pojškruh, 01.06.1957, Kamnik, Bela Peč 4

Udeležba na volitvah: 50,72 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST SREDNJA VAS

1 Matej Mali, 19.11.1982, Laze, Snovik 1 b

2 Janez Pavlič, 27.02.1962, Laze, Potok 8

3 Jožef Zalaznik, 15.11.1975, Kamnik, Srednja vas 20

4 Mateja Pestotnik, 20.05.1977, Laze, Loke 23 a

5 Irena Koncilija, 22.03.1966, Laze, Pirševo 3

6 Mojca Romšak, 25.03.1970, Laze, Vaseno 7

7 Damijan Zdovc, 20.09.1971, Laze, Podhruška 4 d

Udeležba na volitvah: 52,15 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST ŠMARCA

1 Mitja Šarec, 23.02.1972, Šmarca, Habjanova ulica 4

2 Zvonimir Kolenik, 12.03.1958, Šmarca, Zelena pot 8

3 Matjaž Šporar, 30.12.1960, Šmarca, Kamniška cesta 63 a

4 Vido Repanšek, 07.08.1963, Šmarca, Spodnji log 1

5 Marta Štrajhar, 19.02.1961, Šmarca, Pibernikova cesta 19

6 Marija Schnabl, 04.02.1958, Šmarca, Koroška cesta 6

7 Jožefa Markelc, 20.02.1947, Šmarca, Štajerska ulica 6

Udeležba na volitvah: 56,57 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST ŠMARTNO

1 Jože Arko, 01.03.1958, Laze, Stebljevek 2 a

2 Marko Mali, 01.05.1973, Laze, Šmartno 42

3 Anica Pavlič, 24.07.1974, Laze, Šmartno 28

4 Primož Mali, 26.02.1982, Laze, Buč 25

5 Nina Modrijan, 08.08.1988, Laze, Sidol 1

6 Janez Pavlič, 05.04.1975, Laze, Buč 6

7 Andrej Albreht, 21.08.1972, Laze, Gradišče 10

8 Jelka Ajtnik, 30.04.1952, Laze, Kostanj 6

9 Julka Kuhar, 08.04.1956, Laze, Ravne pri Šmartnem 10

10 Peter Hočevar, 12.06.1978, Laze, Hruševka 1 a

11 Branka Pestotnik, 07.07.1979, Laze, Hruševka 2

Udeležba na volitvah: 57,40 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST ŠPITALIČ

1 Marko Drolc, 30.08.1966, Motnik, Špitalič 14

2 Matjaž Sedeljšak, 31.05.1973, Motnik, Špitalič 27

3 Marko Pančur, 06.04.1972, Motnik, Bela 3 b

4 Bojana Pančur, 04.07.1980, Motnik, Špitalič 32 a

5 Fanika Drolc, 02.10.1973, Motnik, Bela 26

6 Marjan Karo, 13.08.1976, Motnik, Okrog pri Motniku 2

7 Valentin Hribar, 14.02.1959, Motnik, Špitalič 34 a

Udeležba na volitvah: 52,16 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST TUHINJ

1 Dejan Bajde, 25.07.1979, Laze, Zgornji Tuhinj 19

2 Cvetka Slapnik, 24.01.1989, Laze, Zgornji Tuhinj 39 a

3 Janez Štupar, 04.03.1983, Laze, Laze 10

4 Stanislav Pirš, 23.03.1970, Laze, Stara Sela 3 a

5 Peter Zajc, 15.10.1982, Laze, Golice 14 a

6 Franci Železnik, 05.07.1973, Laze, Češnjice v Tuhinju 1 b

7 Marko Šmit, 12.01.1972, Laze, Črni vrh 6

8 Janez Stojc, 30.05.1976, Laze, Cirkuše 1 a

9 Franc Hribar, 05.01.1983, Laze, Liplje 1

10 Robert Zalaznik, 26.08.1974, Laze, Veliki Hrib 3

11 Srečko Berlic, 14.09.1952, Laze, Mali Hrib 5 b

Udeležba na volitvah: 56,81 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST TUNJICE

1 Matjaž Sedušak, 08.10.1965, Kamnik, Tunjiška Mlaka 22

2 Janez ml. Kosirnik, 20.05.1984, Kamnik, Tunjice 40

3 Klemen Kopše, 14.05.1992, Kamnik, Laniše 3 a

4 Špela Urh, 11.06.1986, Kamnik, Tunjiška Mlaka 16

5 Marija Rajterič, 30.11.1984, Kamnik, Tunjice 42

6 Aleš Sedušak, 02.07.1987, Kamnik, Tunjiška Mlaka 22 b

7 Marjan Golob, 31.07.1973, Kamnik, Tunjice 34

Udeležba na volitvah: 53,31 %

KRAJEVNA SKUPNOST VOLČJI POTOK

1 Samo Jerman, 13.05.1978, Radomlje, Volčji Potok 11

2 Štefan Hribar, 11.02.1980, Radomlje, Volčji Potok 31

3 Matevž Šarc, 21.09.1949, Radomlje, Volčji Potok 38

4 Franc Sršen, 05.04.1945, Radomlje, Volčji Potok 39 b

5 Aleksandra Hribar, 08.09.1983, Radomlje, Rudnik pri Radomljah 12 b

6 Viktorija Kveder, 25.05.1965, Radomlje, Volčji Potok 24 c

7 Domen Virant, 21.09.1992, Radomlje, Volčji Potok 7

Udeležba na volitvah: 49,73 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST VRANJA PEČ

1 Alojzij Golob, 05.05.1968, Kamnik, Spodnje Palovče 20

2 Irena Pavlič, 18.06.1970, Kamnik, Velika Lašna 3

3 Štefanija Sovinšek, 17.12.1960, Kamnik, Spodnje Palovče 12

4 Mihael Brlec, 08.05.1990, Kamnik, Zgornje Palovče 3

5 Ivana (Ivica) Vodlan, 19.02.1958, Kamnik, Vranja Peč 4

6 Jožef Narat, 18.03.1972, Kamnik, Velika Lašna 25

7 Srečko Krznar, 04.06.1959, Kamnik, Spodnje Palovče 9

Udeležba na volitvah: 56,64 %

 

KRAJEVNA SKUPNOST ZAPRICE

1 Alenka Rostan Slaviček, 10.04.1960, Kamnik, Jenkova ulica 1

2 Robert Zajc, 03.08.1961, Kamnik, Trdinova ulica 1 a

3 Nives Sušnik, 23.02.1961, Kamnik, Ulica Vilka Rožiča 13

4 Denis Pirc, 14.08.1960, Kamnik, Mlakarjeva ulica 7 a

5 Cene Lap, 21.05.1984, Kamnik, Ulica Frančka Miha Paglovca 7

6 Vladimir Beč, 17.08.1965, Kamnik, Mlakarjeva ulica 6

7 Edvard Habe, 19.08.1960, Kamnik, Rozmanova ulica 9

Udeležba na volitvah: 44,94 %