Naslovnica / ŠPORT / 22. Dan vaterpolistov Slovenije pod streho

22. Dan vaterpolistov Slovenije pod streho

Kljub deževnemu in precej hladnemu vremenu, ki ni bilo najbolj naklonjeno namakanju v kamniškem bazenu, so člani Vaterpolskega društva Kamnik uspešno izpeljali 22. dan vaterpolistov.

V dveh dnevih se je na bazenu Pod skalco, v štirih kategorijah, pomerilo 19. ekip, Kamničanom pa je uspelo dvakrat osvojiti 2. mesto.

V kategoriji do 11 let, v kateri je sodelovalo 10 ekip, sta se v finalu pomerili ekipi Triglava in Kamnika, gostje pa so bili močnejši in so zmagali z rezultatom 6:2.

dan vaterpolistov5

V polfinalu pokala do 13 let so kamniški vaterpolisti, z rezultatom 14:3, visoko premagali Ljubljano, finalna tekma, pa je znova potekala v znamenju kranjsko kamniškega dvoboja. Finalna tekma je bila polna preobratov, ekipa Triglava, pa je tesno premagala ekipo Kamnika z rezultatom 9:8.

Najboljšim vaterpolskim ekipam na 22. dnevu vaterpolistov sta priznanja podelila podžupan Občine Kamnik Matej Slapar in v.d. direktorja Zavoda za turizem in šport Franci Kramar.

dan vaterpolistov1

Vreme organizaciji tradicionalne vaterpolske prireditve ni bilo ravno najbolj naklonjeno, še posebej ne v popoldanskem delu, ko je močno deževalo, kljub temu, pa lahko rečemo, da so organizatorji uspeli večino tekmovanj, kljub temu, da v Kamniku še ne premoremo pokritega bazena, spraviti pod streho.

Foto: Vaterpolsko društvo Kamnik

22. Dan vaterpolistov Slovenije
19 – 20 junij 2015

Rezultati

UraIgrišče – AREZULTAT
Petek 19.6.15

18.00

MROŽI : OBLA GORICA -KAMNIK6:6REKREACIJA MALI VATERPOLO 
Petek 19.6.15

19.30

KAMNIK BELI:KAMNIK MODRI15:13VATERPOLO 
   
     
IGRIŠČE-AREZULTATIGRIŠČE-BREZULTAT
20.6.2015

8.30

U11-A : LJUBLJANA-BONIFIKA17:0U11-A: GORICA:KAMNIK2:12
20.6.2015

8.55

U11-B: TRIGLAV: TRST10:0 U11-C: BRANIK 2:BONIFIKA211:5
20.6.2015

9.20

U11-A: LJUBLJANA-GORICA10:0U11-A: KAMNIK-BONIFIKA18:0
20.6.2015

9.45

U11-B: BRANIK-TRST8:6U11-C: LJUBLJANA 2 –BONIFIKA 216:2
10.10U11-A: BONIFIKA-GORICA2:12U11-A:LJUBLJANA-KAMNIK5:7
20.6.2015

10.35

U11-B: TRIGLAV-BRANIK12:1U11-C: LJUBLJANA 2 –BRANIK26:6
20.6.2015

11.00

POLFINALE U11

1B:2A TRIGLAV:LJUBLJANA

10:3POLFINALE U11

1A:1C KAMNIK:BRANIK

12:0
20.6.2015

11.25

U11 ZA 1.MESTO

KAMNIK:TRIGLAV

2:6U11-ZA 3.MESTO

LJUBLJANA:BRANIK

6:5
20.6.2015

12.00

PODELITEV PRIZNANJ IN POZDRAV UDELEŽENCEV, NASTOP MAŽORETK KAMNIK, STRANJSKA GODBA  
20.6.2015

12.30

PP   U13-PREDTEKMOVANJE

KOKRA : BONIFIKA

11:16 
20.6.2015

13.30

VATERPOLO U13 ½ FINALA-A

VD KAMNIK:SLOVAN LJUBLJANA

14:3
14.30VATERPOLO U13 ½ FINALA-B

AVK TRIGLAV: BONIFIKA

29:2 
15.30. VATERPOLO   U13 FINALE

TRIGLAV:KAMNIK

9:8 
  

 

VRSTNI RED U11: 1.Triglav, 2.Kamnik, 3. Ljubljana , 4. Branik

 

Pokalni zmagovalec do 13 let Triglav

 

Program je potekal 2 dni sam potek je krojilo tudi vreme saj so bile odpovedi zaradi hladnega vremena oba dneva, v soboto nas je na koncu pozdravilo sonce.