Naslovnica / POUDARJENO / Izjemni dosežki kamniških lokostrelcev na dvoranskem državnem prvenstvu

Izjemni dosežki kamniških lokostrelcev na dvoranskem državnem prvenstvu

Minuli vikend je v Šenčurju potekalo dvoransko državno prvenstvo v lokostrelstvu za leto 2022, katerega so se udeležili tudi tekmovalke in tekmovalci LK Kamnik. V soboto je potekalo mladinsko, v nedeljo pa člansko državno prvenstvo in do sedaj najštevilčnejša zasedba kamniških tekmovalcev in tekmovalk je suvereno izpolnila in tudi presegla vsa pričakovanja!

Toliko nazivov državnih prvakov in prvakinj že dolgo nismo imeli. Tudi najmlajši po stažu v klubu so dokazali, da na njih v prihodnosti velja računati.

Čestitke prav vsem tekmovalcem in tekmovalkam, še posebej nosilcem in nosilkam medalj!

Njihove izjemne rezultate in utrinke iz tekmovanja najdete spodaj:

Rezultati članic in članov LK Kamnik

Deklice (ukrivljeni lok):

  • Alja Perovšek – 2. mesto

Kadetinje (ukrivljeni lok):

  • Anja Šarec – 1.mesto
  • Zala Koncilja – 10. mesto
  • Pia Zabret Verbole – 11. mesto
  • Lara Ošap – 12. mesto

Kadeti (ukrivljeni lok):

  • Oskar Gnidovec – 1.mesto
  • Maj Berčič – 11. mesto

Kadetinje (sestavljeni lok):

  • Katja Šarec – 1. mesto

Mladinke (ukrivljeni lok):

  • Teja Habjan – 1. mesto
  • Nika Ogrinc – 2. mesto
  • Sofiya Dyvinets – 4. mesto

Mladinci (ukrivljeni lok):

  • Timej Jeras – 1. mesto

Mladinci (sestavljeni lok):

  • Matija Rožič – 3. mesto

Članice (goli lok):

  • Saša Resnik – 4. mesto

Člani (goli lok):

  • Andrej Resnik – 17. mesto

Članice (sestavljeni lok):

  • Katja Šarec – 1.mesto

Člani (sestavljeni lok):

  • Matija Rožič – 5. mesto

Članice (ukrivljeni lok):

  • Anja Šarec – 1. mesto
  • Teja Habjan – 3. mesto
  • Nika Ogrinc – 4. mesto
  • Teja Slana – 6. mesto
  • Zala Koncilja – 17. mesto
  • Pia Zabret Verbole – 17.mesto
  • Lara Ošap – 17. mesto
  • Sofiya Dyvinets – 17. mesto
  • Perovšek Alja – 17. mesto

Člani (ukrivljeni lok):

  • Luka Arnež – 1. mesto
  • Den Habjan – 2. mesto
  • Miha Rožič – 3. mesto
  • Žiga Ravnikar – 6. mesto
  • Timej Jeras – 9. mesto
  • Oskar Gnidovec – 9. mesto
  • Martin Gostinčar – 9. mesto
  • Denis Pavlič – 17. mesto
  • Maj Berčič – 33. mesto

Ženske kadetske ekipe (ukrivljeni lok):

  • Kamnik (Zabret Verbole, Koncilja, Šarec A.) – 3. mesto

Ženske mladinske ekipe (ukrivljeni lok):

  • Kamnik 1 (Šarec A., Ogrinc, Habjan T.) – 1. mesto
  • Kamnik 2 (Ošap, Koncilja, Zabret Verbole) – 4. mesto

Moške mladinske ekipe (ukrivljeni lok):

  • Kamnik (Gnidovec, Berčič, Jeras) – 4. mesto

Ženske ekipe (ukrivljeni lok):

  • Kamnik 1 (Šarec A., Habjan, Slana) – 1.mesto
  • Kamnik 2 (Ogrinc, Koncilja, Zabret Verbole) – 3. mesto
  • Kamnik 3 (Dyvinets, Ošap, Perovšek) – 4. mesto

Moške ekipe (ukrivljeni lok):

  • Kamnik 1 (Arnež, Ravnikar, Rožič) – 1. mesto
  • Kamnik 2 (Habjan, Jeras, Gostinčar) – 2. mesto

 

Blanka Štrajhar
Foto: LK Kamnik