Naslovnica / Napovedi in obvestila / Program 3. dne festivala Igra rož (nedelja, 27. 5. 2018)

Program 3. dne festivala Igra rož (nedelja, 27. 5. 2018)

Današnji, tretji dan kamniškega cvetličnega festivala Igra rož, ki je te prav prijetno oživil in polepšal Kamnik, bo še posebej živahen v Arboretumu, kjer se bo ob 10. uri začela odvijati Čarobna simfonija s številnimi delavnicami in bogatim glasbenim programom. Seveda pa se bo rožnati utrip nadaljeval tudi v Kamniku.

KAMNIK

10.00–17.00 Prikaz obrtnikov in rokodelcev – Šutna
10.00–18.00 Čebelarstvo na Slovenskem – Glavni trg 12
10.00–16.00 Razstava z motivi cvetja in zelenja – Galerija Dika
11.00–18.00 Ulična kuhinja z jedmi iz cvetja – Park Evropa
12.00 Nastop Glasbene šole Kamnik – Park Evropa

ARBORETUM

Čarobna simfonija

Glavni oder

Na glavnem odru Čarobne simfonije nas bodo v sklopu glasbenega programa razveseljevale številne zvezde slovenske glasbene in stand-up scene, ki bodo harmonično dopolnjevale dogajanje celotnega dogodka. Nastopili bodo Pepel in kri, Slavko Ivančič, Alenka Gotar, Nuša Derenda, Ansambel Anžeta Šuštarja in še mnogi drugi izvajalci.

Več o nastopajočih …

10:00 Godba Komenda in Društvo kamniških mažoretk Veronikaotvoritev Čarobnega dne
10:15 Otroška folklorna skupina iz Lukovice
10:25 Folklorna skupina Pušeljc,
mešani pevski zbor Škrjanček (Društvo upokojencev Dobrepolje),
mešani pevski zbor Sončni žarek (Društvo upokojencev Šentvid pri Stični) in
pevsko-instrumentalna skupina Sončna jesen (Društvo upokojencev Medvode)
10:50 Klub in revija Gaia
10:55 Pevska šola Alenke Gotar
11:20 Alenka Gotar
11:40 Žiga Lakner
11:55 Alenka Godec
12:25 24alife
12:30 Manca Košir
12:35 Nagovor župana občine Kamnik
12:45 Nagovor ministrice za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti
12:55 Nuša Derenda
13:30 Glasbena šola Modern Music College (MMC)
13:55 Manca Izmajlova
14:20 Generali nagrajuje
14:25 Klub in revija Gaia
14:35 Glasbeni studio Osminka
15:20 Pepel in kri
15:55 ŠKD Leaders
16:00 24alife
16:05 Ansambel Anžeta Šuštarja
16:40 Slavko Ivančić
17:15 Oberdixie Band
17:50 Zaključek Čarobne simfonije

 

Klik za ogled podrobnejših informacij o programu in načrtovanih delavnicah