Naslovnica / Napovedi in obvestila / Program Kamfest-a 2015

Program Kamfest-a 2015

V času od 7. do 16. avgusta, se bo pobočje Malega gradu (ter tudi številna druga prizorišča) znova prelevilo v leglo razvrata in zabave, ki utegne, vsaj za kak dan, na plano privabiti tudi največje kamniške zapečkarje.

Program letošnjega Kamfesta sicer ne prinaša kakih posebej pretiranih presenečenj, je pa dovolj dober in raznolik, da utegne privabiti in zadovoljiti tudi nekoliko zahtevnejše obiskovalce. Še posebej tiste, katerih rojstni listi vsebujejo še ime prejšnje države.

Sodeč po programu, je letošnji program Kamfesta naravnan tudi precej športno, kajti obiskovalci, ki si bodo želeli (vsaj približno) ogledati vse ponujene prireditve, bodo morali v preklemansko dobri psiho-fizični kondiciji, da bodo lahko tekali z enega prizorišča na drugega, žal, pa si tudi najboljši športniki in kamfestovski navdušenci, ne bodo mogli ogledati vsega programa, saj se bo kar nekaj predstav, na različnih prizoriščih, odvijalo domala sočasno, kar je po svoje škoda.

Skratka, čakamo na petek 7. avgusta, do takrat pa imamo še kar nekaj časa, da poiščemo bljižnice med posameznimi prizorišči, naberemo še nekaj kondicije, predvsem pa na programu obkrožimo vse prireditve, ki jih ne želimo zamuditi.

kamfest 2015

KAMFEST 2015 – PROGRAM PRIREDITEV

petek 07.08.

15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Lutkovno gledališče Fru-Fru: Zaljubljeni žabec
19:30 Samčev predor Otvoritvena povorka Kamfesta 2015
20:15 Glavni oder Lačni Franz
22:00 Večerni oder Karmakoma

sobota 08.08.

15:00 Trg talcev Festival piva in Okusov Kamnika
17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice – MMK Muzejska delavnica: Življenje v srednjem veku
19:00 Grad Zaprice – MMK Javno vodstvo po razstavi Odsevi kamniških tisočletij s poudarkom na srednjeveškem Kamniku
19:30 Samčev predor Ala Kart: Trio Šardone
20:15 Glavni oder Čompe
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Mama je ena sama
22:00 Večerni oder Marko Brecelj

nedelja 09.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Čupakabra: Kufrband
19:30 Samčev predor Street workout Kamnik
20:15 Glavni oder TBF (Hrvaška)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: FS Tine Rožanc: Zeleni Jurij
22:00 Grad Zaprice – MMK Ajda Stina Turek trio
22:00 Večerni oder Koala Voice

ponedeljek 10.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Branko Potočan: Območje za pešce
19:30 Samčev predor Tek na Mali grad s feršterkerjem
20:15 Glavni oder Noctiferia
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Boris Kobal in Tin Vodopivec: Staro za novo
22:00 Grad Zaprice – MMK Aleš Hadalin in Petra Trobec
22:00 Večerni oder Kalaia

torek 11.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Sam Sebastian: Odiseja
18:30 Park mladih – Park Evropa KIKoff – podjetniški večer
19:30 Samčev predor Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
20:15 Glavni oder Big Band GveriLLaz
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Gemma Bovery
22:00 Večerni oder Plezalni klub Kamnik: Kamklajmb
22:00 Grad Zaprice – MMK Bratko Bibič
sreda 12.08.
17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Lutkovno gledaišče Fru-Fru: Petelin, kralj sveta
19:30 Samčev predor Divji mož prihaja na ulice Kamnika!
20:15 Glavni oder Rambo Amadeus (Črna gora)
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Vrh
22:00 Grad Zaprice – MMK Tjaša Fabjančič trio
22:00 Večerni oder Dežurni krivci
četrtek 13.08.
17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Andreja Zupančič: Zaljubljena predstava
19:30 Samčev predor Thin slackline
20:15 Glavni oder Rudi Bučar
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Kino Kamfest: Pot v raj
22:00 Grad Zaprice – MMK Irena Tomažin solo
22:00 Večerni oder Kamniški swing večer z Dixie Shock Bandom

petek 14.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Pripovedovalski variete: Zgodbe iz Keršmanca
19:30 Samčev predor EUccordion
20:15 Glavni oder Mladi levi
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Beton Ltd. Vse, kar smo izgubili, medtem ko smo živeli
22:00 Grad Zaprice – MMK Litošt
22:00 Večerni oder Miki Solus (Hrvaška)

sobota 15.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Fourklor in Priden možic: Cirkus na mesec
19:00 Grad Zaprice – MMK Muzejska delavnica: Pletenje kit iz slame in izdelovanje zapestnic
19:00 Grad Zaprice – MMK Predstavitev slamnikarskega muzeja Domžale
19:30 Samčev predor Plesni klub Šinšin: Hip hop show
20:15 Glavni oder Demolition group
21:00 Elektrinin oder Katzenberg Gledališče Katzenberg: Stand up z Denisom Avdićem in gosti
22:00 Grad Zaprice – MMK Lazar – Kaučič hibrid duo
22:00 Večerni oder Matter

nedelja 16.08.

17:00 Park mladih – Park Evropa Park mladih
17:00 Sejem Diversity Diversity – express yourself
18:00 Otroški oder Teater Cizamo: Glumači
19:30 Samčev predor Cirkus Kamfest
20:15 Glavni oder Artan Lili (Srbija)