Naslovnica / LOKALNA POLITIKA / Lokalne volitve 2018 / Za župana Kamnika se poteguje 7 kandidatov, za svetniške položaje pa 12 kandidatnih list oz. 263 kandidatov

Za župana Kamnika se poteguje 7 kandidatov, za svetniške položaje pa 12 kandidatnih list oz. 263 kandidatov

Včeraj se je iztekel zadnji rok za vložitev županskih in svetniških kandidatur, začela pa se je tudi uradna volilna kampanja za lokalne volitve 2018.

Po podatkih Ministrstva za javno upravo, ki so zaenkrat še neuradni, se bo na na lokalnih volitvah, ki bodo potekale 18. novembra 2018, za župana Občine Kamnik potegovalo sedem kandidatov oz. en županski kandidat manj, kot na lokalnih volitvah pred štirimi leti, žal pa tudi tokrat med kandidati ni moč najti nobene ženske.

Seznam kandidatov za župana Občine Kamnik

Št.KandidatPredlagatelj
1Sandi Uršič, 30.11.1974, Stahovica, Črna pri Kamniku 5, 1242 StahovicaŠEMSO MUJANOVIĆ IN SKUPINA VOLIVCEV
2Duško Papež, 15.03.1958, Mekinje, Podjelše 2, 1241 KamnikLDP – LISTA DUŠANA PAPEŽA
3Štefan Virjent, 18.12.1951, Kamnik, Oševek 13a, 1241 KamnikDESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
4Igor Žavbi, 13.07.1981, Laze v Tuhinju, Buč 8c, 1219 Laze v TuhinjuLMŠ – LISTA MARJANA ŠARCA
5Matjaž Zorman, 13.10.1971, Kamnik, Ulica Josipa Ogrinca 2, 1241 KamnikSDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
6Matej Slapar, 17.09.1984, Mekinje, Poljčeva pot 7, 1241 KamnikNSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
7Anton Tone Smolnikar, 22.09.1949, Kamnik, Vegova ulica 4, 1241 KamnikLTS – LISTA TONETA SMOLNIKARJA

Za 29 mest svetnic in svetnikov v Občinskem svetu Občine Kamnik, pa se po trenutno znanih podatkih poteguje 12 kandidatnih list oz. 263 kandidatk in kandidatov.

Seznam kandidatov za člane občinskega sveta

VOLILNA ENOTA 1 (za 6 mest se poteguje 52 kandidatk in kandidatov)

Volišča: Krajevni dom Motnik, Kulturni dom Špitalič, Kulturna dvorana Laze, Kulturni dom Šmartno, KS Pšajnovica, Gasilski dom Srednja vas, PŠ Sela pri Kamniku, PŠ Nevlje, PŠ Vranja Peč

Št.
Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1
Marjetka Osenar Drolc, 01.03.1975, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 190, 1241 Kamnik
2
Štefan Virjent, 18.12.1951, Kamnik, Oševek 13a, 1241 Kamnik
3
Jožica Burgar, 19.03.1956, Kamnik, Nevlje 28, 1241 Kamnik
4
Jože Osenar, 25.08.1949, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 190, 1241 Kamnik
5
Majda Repnik, 29.04.1959, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 186, 1241 Kamnik
6
Rajko Jeglič, 24.08.1960, Laze v Tuhinju, Češnjice v Tuhinju 13, 1219 Laze v Tuhinju
2
LMŠ – LISTA MARJANA ŠARCA
1
Igor Žavbi, 13.07.1981, Laze v Tuhinju, Buč 8c, 1219 Laze v Tuhinju
2
Ančka Podbevšek, 02.07.1965, Motnik, Zgornji Motnik 15, 1221 Motnik
3
Gašper Baloh, 22.07.1982, Kamnik, Srednja vas 55, 1241 Kamnik
4
Marta Mestek, 27.05.1966, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 67, 1241 Kamnik
5
Jože Arko, 01.03.1958, Laze v Tuhinju, Stebljevek 2a, 1219 Laze v Tuhinju
6
Tatjana Cevec Drolc, 17.01.1978, Laze v Tuhinju, Ravne pri Šmartnem 2, 1219 Laze v Tuhinju
3
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1
Franci Spruk, 09.04.1963, Kamnik, Hrib pri Kamniku 11, 1241 Kamnik
2
Marica Križnik, 18.02.1952, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 197, 1241 Kamnik
3
Žiga Pančur, 11.04.1994, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 56a, 1219 Laze v Tuhinju
4
Mojca Dragar, 14.03.1972, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 280, 1241 Kamnik
5
Franc Grubar, 08.07.1968, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 6, 1241 Kamnik
4
STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1
Srečko Krznar, 04.06.1959, Kamnik, Spodnje Palovče 9, 1241 Kamnik
5
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
1
Janez Rifel, 12.10.1976, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 246, 1241 Kamnik
2
Cvetka Slapnik, 24.01.1989, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 39a, 1219 Laze v Tuhinju
3
Damjan Kožlakar, 01.02.1982, Laze v Tuhinju, Cirkuše v Tuhinju 3a, 1219 Laze v Tuhinju
4
Andreja Kadunc, 19.10.1980, Laze v Tuhinju, Sidol 3, 1241 Kamnik
5
Jan Goltnik, 08.08.1989, Laze v Tuhinju, Buč 5, 1219 Laze v Tuhinju
6
Štefanija Legedič, 13.12.1950, Laze v Tuhinju, Šmartno v Tuhinju 45, 1219 Laze v Tuhinju
6
LTS – LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1
Mitja Grzinčič, 30.06.1957, Motnik, Bela 16, 1221 Motnik
2
Mima Mickov, 10.03.1978, Laze v Tuhinju, Zgornji Tuhinj 53c, 1219 Laze v Tuhinju
3
Marko Drolc, 30.08.1966, Motnik, Špitalič 10, 1221 Motnik
4
Petra Žebaljec, 09.10.1988, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 279, 1241 Kamnik
5
Anton Klemen, 25.12.1955, Kamnik, Soteska 109, 1241 Kamnik
6
Veronika Petelin, 18.06.1986, Laze v Tuhinju, Liplje 10, 1219 Laze v Tuhinju
7
LDP – LISTA DUŠANA PAPEŽA
1
Milena Klemen, 18.11.1958, Kamnik, Rožično 2c, 1241 Kamnik
2
Damijan Zdovc, 20.09.1971, Kamnik, Podhruška 4d, 1241 Kamnik
3
Marijana Kotnik, 27.01.1992, Kamnik, Vranja Peč 6a, 1241 Kamnik
4
Jernej Resnik, 28.08.1974, Motnik, Bela 18, 1221 Motnik
5
Vesna Krmavnar, 10.03.1976, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 125, 1241 Kamnik
6
Marjan Plemeniti, 22.05.1956, Kamnik, Studenca 29, 1241 Kamnik
8
LISTA SANDIJA URŠIČA
1
Marjan Semprimožnik, 08.07.1970, Motnik, Motnik 6b, 1221 Motnik
2
Nataša Pivec, 18.10.1979, Kamnik, Sela pri Kamniku 2a, 1241 Kamnik
3
Primož Pirc, 18.03.1975, Kamnik, Markovo 2a, 1241 Kamnik
4
Vanja Flis Gričar, 08.10.1977, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 103, 1241 Kamnik
5
Gregor Hribar, 01.06.1967, Kamnik, Vrhpolje pri Kamniku 140, 1241 Kamnik
6
Tanja Dornik, 19.01.1984, Motnik, Okrog pri Motniku 8c, 1221 Motnik
9
SMC – STRANKA MODERNEGA CENTRA
1
Rok Hribar, 13.05.1991, Laze v Tuhinju, Golice 15a, 1219 Laze v Tuhinju
2
Anja Žagar, 02.08.1991, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 43a, 1241 Kamnik
3
Jakob Frontini, 30.01.1991, Laze v Tuhinju, Potok 1, 1219 Laze v Tuhinju
10
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
1
Urška Mošnik, 06.07.1990, Motnik, Špitalič 8, 1221 Motnik
12
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1
Jože Korošec, 22.03.1966, Laze v Tuhinju, Hruševka 1, 1219 Laze v Tuhinju
2
Helena Kropivšek, 04.04.1968, Laze v Tuhinju, Češnjice 3a, 1219 Laze v Tuhinju
3
Stanislav Novak, 02.05.1962, Kamnik, Nevlje 18a, 1241 Kamnik
4
Marta Šuštar, 22.09.1980, Kamnik, Markovo 14, 1241 Kamnik
5
Aleksander Hribar, 10.02.1972, Laze v Tuhinju, Praproče 2, 1219 Laze v Tuhinju
6
Jožefa Hribar, 22.04.1972, Kamnik, Srednja vas pri Kamniku 14, 1241 Kamnik

VOLILNA ENOTA 2 (za 6 mest se poteguje 49 kandidatk in kandidatov)

Volišča: KS Godič, PŠ Gozd, OŠ Stranje, ŠKD Mekinje, PŠ Tunjice

Št.
Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1
Jožef Romšak, 05.03.1960, Kamnik, Podjelše 5, 1241 Kamnik
2
Nina Stankovič, 22.04.1981, Mekinje, Cankarjeva cesta 25, 1241 Kamnik
3
Florjan Mlakar, 11.01.1954, Mekinje, Molkova pot 9, 1241 Kamnik
4
Anica Kosirnik, 09.04.1962, Kamnik, Tunjice 40, 1241 Kamnik
5
Tadej Zore, 15.09.1982, Stahovica, Zagorica nad Kamnikom 30a, 1242 Stahovica
6
Marija Gorjup, 18.08.1951, Stahovica, Zgornje Stranje 18, 1242 Stahovica
2
LMŠ – LISTA MARJANA ŠARCA
1
Žan Potočnik, 22.09.1997, Stahovica, Stahovica 11c, 1242 Stahovica
2
Karla Urh, 07.06.1961, Stahovica, Zgornje Stranje 31a, 1242 Stahovica
3
Valentin Zabavnik, 04.01.1953, Kamnik, Košiše 16, 1241 Kamnik
4
Alja Perhoč, 01.04.1983, Stahovica, Brezje nad Kamnikom 28, 1242 Stahovica
5
Mateja Gradišek, 02.02.1979, Stahovica, Županje Njive 30b, 1242 Stahovica
6
Damjan Zlatnar, 16.12.1977, Stahovica, Bistričica 24, 1242 Stahovica
3
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1
Dominik Čevka, 04.09.1981, Stahovica, Zakal 14, 1242 Stahovica
2
Marta Poljanšek, 09.12.1963, Stahovica, Županje Njive 22, 1242 Stahovica
3
Dušan Marinko, 24.12.1963, Stahovica, Spodnje Stranje 33a, 1242 Stahovica
4
Anica Pivk, 30.12.1953, Stahovica, Stahovica 19, 1242 Stahovica
5
Zvonko Klobučar, 14.09.1954, Stahovica, Godič 80a, 1242 Stahovica
4
STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1
Irenca Pučnik, 15.09.1957, Stahovica, Godič 65a, 1242 Stahovica
2
Iztok Jaksetič, 17.03.1964, Stahovica, Godič 76a, 1242 Stahovica
3
Marjeta Jesenovec, 20.07.1953, Stahovica, Stahovica 8, 1242 Stahovica
4
Dejan Gjurin, 13.10.1972, Mekinje, Cankarjeva cesta 8, 1241 Kamnik
5
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
1
Anton Iskra, 21.05.1952, Mekinje, Pot na Jeranovo 13, 1241 Kamnik
2
Jerneja Osolnik, 26.05.1989, Stahovica, Gozd 20, 1242 Stahovica
3
Silvo Cafuta, 21.06.1976, Stahovica, Zagorica nad Kamnikom 13, 1242 Stahovica
4
Petra Rebernik, 05.07.1995, Stahovica, Godič 82, 1242 Stahovica
5
Monika Omovšek, 26.02.1989, Stahovica, Podlom 6b, 1242 Stahovica
6
Matej Slapar, 17.09.1984, Mekinje, Polčeva pot 7, 1241 Kamnik
6
LTS – LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1
Maja Žagar, 22.02.1963, Stahovica, Kamniška Bistrica 3, 1242 Stahovica
2
Gašper Žavbi, 19.11.1989, Mekinje, Molkova pot 13, 1241 Kamnik
3
Anja Šink, 12.04.1999, Stahovica, Stahovica 25, 1242 Stahovica
4
Igor Šink, 09.07.1970, Stahovica, Stahovica 25, 1242 Stahovica
5
Aleksandra Klobučar, 20.09.1981, Stahovica, Godič 80a, 1242 Stahovica
6
Mirko Petek, 01.06.1973, Kamnik, Tunjiška Mlaka 9f, 1241 Kamnik
7
LDP – LISTA DUŠANA PAPEŽA
1
Duško Papež, 15.03.1958, Mekinje, Podjelše 2, 1241 Kamnik
2
Božena Habjan Prusnik, 06.11.1959, Stahovica, Zgornje Stranje 4b, 1242 Stahovica
3
Gregor Mlakar, 02.11.1988, Stahovica, Klemenčevo 4, 1242 Stahovica
4
Vida Romšak, 20.06.1955, Stahovica, Potok v Črni 5a, 1242 Stahovica
5
Uroš Tomec, 24.05.1987, Stahovica, Brezje nad Kamnikom 3, 1242 Stahovica
6
Mateja Jeras, 29.08.1976, Stahovica, Bistričica 6, 1242 Stahovica
8
LISTA SANDIJA URŠIČA
1
Sandi Uršič, 30.11.1974, Stahovica, Črna pri Kamniku 5, 1242 Stahovica
2
Karmen Kaplja, 01.10.1994, Kamnik, Tunjice 5, 1241 Kamnik
3
Simon Golob, 21.09.1994, Stahovica, Zavrh pri Črnivcu 1, 1242 Stahovica
4
Ana Plahutnik, 27.11.1999, Stahovica, Spodnje Stranje 21a, 1242 Stahovica
11
LEVICA
1
Boštjan Resnik, 17.01.1971, Stahovica, Godič 45i, 1242 Stahovica
12
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1
Nataša Resnik, 18.06.1987, Stahovica, Gozd 2a, 1242 Stahovica
2
Franc Pogačnik, 21.03.1955, Stahovica, Godič 55, 1242 Stahovica
3
Marija Prešeren, 17.08.1962, Mekinje, Jeranovo 13a, 1241 Kamnik
4
Anton Sušnik, 23.05.1951, Mekinje, Cesta treh talcev 28b, 1241 Kamnik
5
Zdenka Trobevšek, 04.10.1975, Stahovica, Zakal 15, 1242 Stahovica
6
Janez Kosirnik, 16.04.1956, Kamnik, Tunjice 40, 1241 Kamnik

VOLILNA ENOTA 3 (za 7 mest se poteguje 67 kandidatk in kandidatov)

Volišča: OŠ Marije Vere 1, OŠ Marije Vere 2, Kulturni dom Šmarca, Kulturni dom Volčji Potok

Št.
Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1
Janko Loboda, 31.10.1955, Šmarca, Sončna ulica 4, 1241 Kamnik
2
Verica Bukovec, 10.01.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 20, 1241 Kamnik
3
Rušo Adrović, 25.12.1951, Kamnik, Klavčičeva ulica 3, 1241 Kamnik
4
Vesna Mestek, 25.05.1960, Šmarca, Nožiška cesta 26, 1241 Kamnik
5
Vidko Kregar, 09.06.1950, Kamnik, Volčji Potok 8, 1235 Radomlje
6
Anica Osolin, 15.07.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 18, 1241 Kamnik
7
Demir Adrović, 09.06.1987, Kamnik, Ulica Matije Blejca 10, 1241 Kamnik
2
LMŠ – LISTA MARJANA ŠARCA
1
Marko Šarec, 20.04.1967, Šmarca, Bistriška cesta 10a, 1241 Kamnik
2
Nives Matjan, 28.07.1966, Kamnik, Ljubljanska cesta 21k, 1241 Kamnik
3
Vido Repanšek, 07.08.1963, Šmarca, Spodnji log 1, 1241 Kamnik
4
Lara Jemec, 28.03.1988, Šmarca, Primoževa ulica 11, 1241 Kamnik
5
Matija Podržaj, 30.11.1984, Šmarca, Grintovška cesta 13, 1241 Kamnik
6
Vanda Levar, 22.06.1965, Šmarca, Trg padlih borcev 2, 1241 Kamnik
7
Cvetko Emeršič, 04.04.1968, Šmarca, Jeranova ulica 11, 1241 Kamnik
3
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1
Natalija Berlec, 19.08.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik
2
Rudi Veršnik, 24.07.1950, Šmarca, Gornji log 16, 1241 Kamnik
3
Nada Pustotnik, 22.10.1954, Kamnik, Prvomajska ulica 9, 1241 Kamnik
4
Jožef Galičič, 27.09.1970, Kamnik, Črnivška ulica 3, 1241 Kamnik
4
STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1
Roman Maligoj, 29.05.1950, Kamnik, Groharjeva ulica 12, 1241 Kamnik
2
Petra Jončeska Malovrh, 30.11.1982, Kamnik, Jakopičeva ulica 22, 1241 Kamnik
3
Milenko Spasić, 25.02.1953, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
4
Jožica Osolnik, 01.04.1960, Kamnik, Ljubljanska cesta 21c, 1241 Kamnik
5
Tone Otrin, 26.01.1954, Kamnik, Prvomajska ulica 10a, 1241 Kamnik
5
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
1
Bogdan Pogačar, 20.08.1979, Kamnik, Bakovnik 7, 1241 Kamnik
2
Helena Kregar, 21.02.1958, Radomlje, Volčji Potok 8, 1235 Radomlje
3
Matjaž Šporar, 30.12.1960, Šmarca, Kamniška cesta 63a, 1241 Kamnik
4
Vesna Janežič, 08.03.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
5
Ivan Miroslav Sekavčnik, 14.07.1939, Šmarca, Grintovška cesta 10, 1241 Kamnik
6
Barbara Černetič, 26.09.1975, Kamnik, Ljubljanska cesta 21e, 1241 Kamnik
7
Žiga Levar, 22.03.1986, Šmarca, Trg padlih borcev 2, 1241 Kamnik
6
LTS – LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1
Mateja Škufca, 27.06.1966, Šmarca, Kamniška cesta 75, 1241 Kamnik
2
Darko Škofic, 12.03.1958, Šmarca, Kamniška cesta 77, 1241 Kamnik
3
Urša Oštir Škofic, 28.06.1995, Šmarca, Bistriška cesta 13, 1241 Kamnik
4
Feriz Korać, 15.04.1963, Kamnik, Ulica Matije Blejca 14, 1241 Kamnik
5
Vlasta Bider, 20.12.1952, Kamnik, Ljubljanska cesta 24a, 1241 Kamnik
6
Drago Kolar, 20.02.1965, Kamnik, Groharjeva ulica 4, 1241 Kamnik
7
Duško Pajić, 18.04.1980, Kamnik, Klavčičeva ulica 10, 1241 Kamnik
7
LDP – LISTA DUŠANA PAPEŽA
1
Žaklina Zdravković, 30.04.1981, Kamnik, Klavčičeva ulica 2, 1241 Kamnik
2
Grega Zorman, 13.07.1982, Kamnik, Ulica Matije Blejca 5, 1241 Kamnik
3
Anita Ulčar, 08.09.1981, Kamnik, Habjanova ulica 3, 1241 Kamnik
4
Boris Pohlin, 28.02.1959, Kamnik, Jakopičeva ulica 1, 1241 Kamnik
5
Barbara Božič, 30.07.1972, Kamnik, Bakovniška ulica 1, 1241 Kamnik
6
Aljoša Rogel, 04.11.1977, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik
7
Tadej Prvinšek, 14.12.1972, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
8
LISTA SANDIJA URŠIČA
1
Robert Prosen, 20.04.1971, Kamnik, Ulica Matije Blejca 2, 1241 Kamnik
2
Dadi Zehrada Delić, 02.05.1982, Kamnik, Jakopičeva ulica 13, 1241 Kamnik
3
Dragan Panić, 22.09.1981, Kamnik, Jakopičeva ulica 29, 1241 Kamnik
4
Jana Schnabl, 10.06.1975, Šmarca, Kamniška cesta 29, 1241 Kamnik
5
Aleš Brinovec, 12.02.1976, Šmarca, Radomeljska cesta 12, 1241 Kamnik
6
Simona Uršič, 07.12.1979, Kamnik, Ljubljanska cesta 33a, 1241 Kamnik
7
Rok Hribar, 23.12.1981, Radomlje, Volčji Potok 24e, 1235 Radomlje
9
SMC – STRANKA MODERNEGA CENTRA
1
Marija Gornik Kugler, 21.10.1955, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
2
Marjan Šorn, 28.01.1964, Kamnik, Ulica Matije Blejca 2, 1241 Kamnik
3
Emilija Bunc, 30.05.1952, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
4
Janko Blagšič, 05.05.1943, Kamnik, Ulica Matije Blejca 16, 1241 Kamnik
5
Marta Sovič, 29.08.1950, Kamnik, Ulica Matije Blejca 12, 1241 Kamnik
6
Jure Jurić, 10.07.1956, Kamnik, Ulica Matije Blejca 4, 1241 Kamnik
10
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
1
Renata Rihter, 06.02.1973, Kamnik, Ulica Matije Blejca 8, 1241 Kamnik
2
Zvonimir Kolenik, 12.03.1958, Šmarca, Zelena pot 8, 1241 Kamnik
11
LEVICA
1
Lučka Vavpetič, 06.11.1984, Kamnik, Groharjeva ulica 2, 1241 Kamnik
12
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1
Franc Orešnik, 25.10.1955, Kamnik, Jamova ulica 2a, 1241 Kamnik
2
Helenca Rode, 17.07.1966, Šmarca, Bistriška cesta 27, 1241 Kamnik
3
Domen Virant, 21.09.1992, Radomlje, Volčji Potok 7, 1235 Radomlje
4
Leopoldina Prešeren, 12.05.1953, Kamnik, Šipkova ulica 10, 1241 Kamnik
5
Marjan Jerman, 10.04.1963, Kamnik, Ljubljanska cesta 47, 1241 Kamnik
6
Ana Marija Hafner, 27.06.1946, Kamnik, Ljubljanska cesta 20a, 1241 Kamnik
7
Stanislav Cerar, 29.07.1962, Radomlje, Volčji Potok 6a, 1235 Radomlje

VOLILNA ENOTA 4 (za 10 mest se poteguje 95 kandidatk in kandidatov)

Volišča: Občina Kamnik, Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra, Vrtec Sneguljčica, Kulturni dom Podgorje, OŠ Frana Albrehta

Št.
Kandidat (ime priimek, datum rojstva, naslov)
1
DESUS – DESUS – DEMOKRATIČNA STRANKA UPOKOJENCEV SLOVENIJE
1
mag. Julijana Bizjak Mlakar, 07.09.1956, Kamnik, Pot na Dobravo 17, 1241 Kamnik
2
Franc Vengust, 24.06.1947, Kamnik, Steletova cesta 3, 1241 Kamnik
3
Marija Vanda Sajovic Verbole, 25.05.1942, Kamnik, Podgorje 30d, 1241 Kamnik
4
Pero Ilić, 03.03.1952, Kamnik, Pot na Dobravo 16, 1241 Kamnik
5
Karolina Osredkar, 01.05.1935, Kamnik, Miklavčičeva ulica 8, 1241 Kamnik
6
Anton Stele, 10.01.1947, Kamnik, Šutna 37, 1241 Kamnik
7
Darka Skalar, 23.01.1954, Kamnik, Miklavčičeva ulica 1, 1241 Kamnik
8
Nikola Bijelić, 25.02.1949, Kamnik, Župančičeva ulica 4, 1241 Kamnik
9
Mojca Škraba, 03.12.1964, Kamnik, Podgorje 120, 1241 Kamnik
10
Stanislav Kranjc, 01.01.1961, Kamnik, Podgorje 50, 1241 Kamnik
2
LMŠ – LISTA MARJANA ŠARCA
1
mag. Urban Bergant, 19.11.1969, Kamnik, Podgorje 42a, 1241 Kamnik
2
Alenka Jevšnik, 14.08.1965, Kamnik, Kovinarska cesta 10b, 1241 Kamnik
3
Božidar Pilej, 25.12.1946, Kamnik, Tunjiška cesta 2b, 1241 Kamnik
4
Marija Končnik, 25.11.1967, Kamnik, Podgorje 94g, 1241 Kamnik
5
Marjan Tušak, 02.02.1956, Kamnik, Mlakarjeva ulica 8, 1241 Kamnik
6
Lejla Galić, 14.05.1983, Kamnik, Pot na Poljane 3, 1241 Kamnik
7
Jure Grkman, 29.09.1999, Kamnik, Perovo 12c, 1241 Kamnik
8
Nada Spruk, 26.06.1967, Kamnik, Tomšičeva ulica 11, 1241 Kamnik
9
Rudolf Bič, 10.09.1948, Kamnik, Perovo 12c, 1241 Kamnik
10
Žan Planinc, 15.02.2000, Kamnik, Pot na Dobravo 14, 1241 Kamnik
3
SDS – SLOVENSKA DEMOKRATSKA STRANKA
1
Matija Sitar Močnik, 21.11.1992, Kamnik, Košiše 14a, 1241 Kamnik
2
Valentina Kokotec, 30.09.1964, Kamnik, Na bregu 30, 1241 Kamnik
3
Leon Pirman, 13.09.1957, Kamnik, Na bregu 34, 1241 Kamnik
4
Dragica Marković, 11.07.1954, Kamnik, Zikova ulica 1, 1241 Kamnik
5
Robert Kokotec, 20.01.1964, Kamnik, Na bregu 30, 1241 Kamnik
4
STRANKA ALENKE BRATUŠEK
1
Mojca Jončeska Malovrh, 09.03.1957, Kamnik, Trg talcev 8, 1241 Kamnik
2
Marko Šimnovec, 01.02.1947, Kamnik, Na bregu 37, 1241 Kamnik
3
Edita Behrić, 01.08.1988, Kamnik, Samostanska ulica 8, 1241 Kamnik
4
Emil Redžić, 14.07.1980, Kamnik, Šutna 18, 1241 Kamnik
5
Dragica Klemše, 01.02.1961, Kamnik, Fužine 2, 1241 Kamnik
6
Blaž Lomovšek, 24.12.1956, Kamnik, Fužine 2, 1241 Kamnik
7
Alenka Štilec, 07.11.1979, Kamnik, Perovo 9a, 1241 Kamnik
8
Vojko Žlindra, 22.04.1949, Kamnik, Samostanska ulica 12, 1241 Kamnik
9
Terezija Mlakar, 12.10.1935, Kamnik, Vremšakova ulica 5, 1241 Kamnik
10
Marija Schneider, 30.12.1953, Kamnik, Samostanska ulica 7, 1241 Kamnik
5
NSI – NOVA SLOVENIJA – KRŠČANSKI DEMOKRATI
1
Ivanka Učakar, 24.10.1952, Kamnik, Šolska ulica 5, 1241 Kamnik
2
Jernej Markelj, 05.05.1983, Kamnik, Perkova ulica 2, 1241 Kamnik
3
Marjeta Humar, 11.02.1946, Kamnik, Žale 4a, 1241 Kamnik
4
Martin Gorenc, 11.11.1948, Kamnik, Zikova ulica 3, 1241 Kamnik
5
Nina Pavec, 08.01.1982, Kamnik, Podgorje 27b, 1241 Kamnik
6
Primož Zupan, 24.11.1984, Kamnik, Na produ 4, 1241 Kamnik
7
Romana Uršič, 30.10.1985, Kamnik, Steletova cesta 23b, 1241 Kamnik
8
Anton Klemenc, 14.06.1955, Kamnik, Kajuhova pot 1, 1241 Kamnik
9
Anton Stele, 10.01.1939, Kamnik, Glavni trg 16, 1241 Kamnik
10
Andrej Pregl, 10.10.1953, Kamnik, Jenkova ulica 9, 1241 Kamnik
6
LTS – LISTA TONETA SMOLNIKARJA
1
Anton Tone Smolnikar, 22.09.1949, Kamnik, Vegova ulica 4, 1241 Kamnik
2
Nataša Sitar, 20.12.1966, Kamnik, Prisojna pot 34, 1241 Kamnik
3
Mihael Resnik, 28.09.1951, Kamnik, Maistrova ulica 32, 1241 Kamnik
4
Jožica Šek, 19.03.1957, Kamnik, Zikova ulica 8, 1241 Kamnik
5
Miran Jereb, 19.09.1953, Kamnik, Medvedova ulica 11, 1241 Kamnik
6
Marija Rasiewicz, 16.09.1966, Kamnik, Zikova ulica 1, 1241 Kamnik
7
Matjaž Pogačar, 21.01.1959, Kamnik, Ulica Ljudevita Stiasnyja 12, 1241 Kamnik
8
Ana Lisjak, 24.03.1955, Kamnik, Parmova ulica 5a, 1241 Kamnik
9
Smajo Bekrić, 14.08.1963, Kamnik, Perovo 18, 1241 Kamnik
10
Rašit Dacić, 19.01.1959, Kamnik, Župančičeva ulica 3, 1241 Kamnik
7
LDP – LISTA DUŠANA PAPEŽA
1
Edis Rujović, 22.10.1989, Kamnik, Fužine 2a, 1241 Kamnik
2
mag. Mateja Poljanšek, 19.03.1965, Kamnik, Ulica Toma Brejca 1a, 1241 Kamnik
3
Gregor Ocepek, 21.03.1977, Kamnik, Podgorje 23, 1241 Kamnik
4
Damjana Jagodic, 19.01.1975, Kamnik, Steletova cesta 23b, 1241 Kamnik
5
Janez Zorman, 24.11.1960, Kamnik, Prisojna pot 24, 1241 Kamnik
6
Urban Bergant, 07.11.1973, Kamnik, Kranjska cesta 7, 1241 Kamnik
7
Matej Berlec, 20.08.1991, Kamnik, Streliška ulica 2, 1241 Kamnik
8
Matej Golob, 28.07.1982, Kamnik, Livarska ulica 1, 1241 Kamnik
9
Tamara Šek, 03.05.1984, Kamnik, Zikova ulica 8, 1241 Kamnik
10
Medeja Mrgole, 14.05.1991, Kamnik, Kersnikova ulica 6, 1241 Kamnik
8
LISTA SANDIJA URŠIČA
1
Šemso Mujanović, 01.09.1973, Kamnik, Palovška cesta 8, 1241 Kamnik
2
Breda Vukmir Podbrežnik, 10.06.1962, Kamnik, Novi trg 31, 1241 Kamnik
3
Goran Završnik, 23.05.1974, Kamnik, Podlimbarskega pot 4, 1241 Kamnik
4
Evelina Štefin, 19.08.1995, Kamnik, Novi trg 36, 1241 Kamnik
5
David Šućur, 12.02.1979, Kamnik, Bevkova ulica 50, 1241 Kamnik
6
Renata Mezgec, 21.09.1984, Kamnik, Bevkova ulica 22, 1241 Kamnik
7
Škatla Novak, 25.07.1957, Kamnik, Medvedova ulica 20, 1241 Kamnik
8
Rubina Viriant, 11.06.1997, Kamnik, Na bregu 38, 1241 Kamnik
9
Ana Marija Šućur, 13.01.1980, Kamnik, Bevkova ulica 50, 1241 Kamnik
10
Sanda Mujanović Gavranović, 30.12.1973, Kamnik, Palovška cesta 8, 1241 Kamnik
9
SMC – STRANKA MODERNEGA CENTRA
1
Aljaž Žumer, 16.04.1991, Kamnik, Kranjska cesta 4a, 1241 Kamnik
2
Alenka Klinc, 10.10.1966, Kamnik, Ljubljanska cesta 9a, 1241 Kamnik
3
Miha Uhan, 26.10.1977, Kamnik, Parmova ulica 5a, 1241 Kamnik
4
Danica Kramar, 19.11.1955, Kamnik, Zikova ulica 6, 1241 Kamnik
5
mag. Janez Topolšek, 28.10.1976, Kamnik, Steletova cesta 23a, 1241 Kamnik
10
SD – SOCIALNI DEMOKRATI
1
Cene Lap, 21.05.1984, Kamnik, Ulica Frančka Miha Paglovca 7, 1241 Kamnik
2
Talija Merčun, 27.06.1977, Kamnik, Ulica Ljudevita Stiasnyja 8, 1241 Kamnik
3
Vincenc Polak, 13.11.1941, Kamnik, Tunjiška cesta 11, 1241 Kamnik
4
Branka Lap, 01.02.1951, Kamnik, Ulica Frančka Miha Paglovca 7, 1241 Kamnik
5
Walter Maj Vidmar, 02.05.1998, Kamnik, Rozmanova ulica 1a, 1241 Kamnik
11
LEVICA
1
Ivan Mitrevski, 25.05.1979, Kamnik, Župančičeva ulica 5, 1241 Kamnik
2
Kartini Djalil, 14.01.1973, Kamnik, Župančičeva ulica 2, 1241 Kamnik
3
Luka Šabić Godec, 07.12.1984, Kamnik, Steletova cesta 3, 1241 Kamnik
12
SLS – SLOVENSKA LJUDSKA STRANKA
1
Anton Svetlin, 26.08.1953, Kamnik, Podgorje 58b, 1241 Kamnik
2
Marjana Cvirn, 15.09.1959, Kamnik, Vegova ulica 1, 1241 Kamnik
3
Janez Jeretina, 01.05.1965, Kamnik, Bevkova ulica 4, 1241 Kamnik
4
Vita Štritof, 25.08.1963, Kamnik, Ljubljanska cesta 9c, 1241 Kamnik
5
Stanislav Zore, 06.05.1939, Kamnik, Medvedova ulica 44, 1241 Kamnik
6
Marija Plahutnik, 14.12.1965, Kamnik, Medvedova ulica 8, 1241 Kamnik
7
Klementina Kunej Uršič, 14.04.1986, Kamnik, Na jasi 14, 1241 Kamnik

 

Opomba: Objavljeni seznam kandidatk in kandidatov ne velja kot javna objava po določbah 61. člena ZVDZ in za potrebe morebitnih pravnih postopkov (37.člen ZLV ter 96.a člen ZLV) in da mora občinska volilna komisija seznam potrjenih kandidatur in list kandidatov objaviti tako na spletni strani občine kot tudi v tiskani obliki, na oglasnih deskah občin oziroma na drug krajevno običajen način. Za morebitne napake objavljenih potrjenih kandidatur in list kandidatov odgovarja občinska volilna komisija.

Vir podatkov: Spletna stran Državne volilne komisije