Naslovnica / ŠPORT / Zaključna prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016

Zaključna prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016

V OŠ Stranje so bila včeraj zvečer podeljena priznanja najboljšim tekačem Tekaškega pokala Občine Kamnik v letu 2016.

Šestih kamniških tekaških prireditev, ki štejejo za Tekaški pokal Občine Kamnik, se je v sezoni 2016 skupaj udeležilo prek 1200 tekačev in tekačic. Priznanja so prejeli prvi trije v vsaki kategoriji, posebnih nagrad pa so bili deležni tekači, ki so se udeležili petih tekov v otroških kategorijah oz. se udeležili vseh šestih tekov; Tek k sv. Primožu, Mekinjski kros, Tek na Grintovec, Veronikin tek, Češnjiški tek in Miklavžev tek.

 

Med člani so največ točk osvojili Peter Lamovec, Gašper Bregar in Denis Sitar ter med članicami Tamara Čelesnik, Darinka Žibert in Nataša Žabkar.

Tekaški pokal Občine Kamnik, pa je bil tudi tokrat izpeljan pod pokroviteljstvom Kluba gorskih tekačev Papež.

Glede na Pravilnik Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016 z dne 7.1.2016 so dobitniki priznanj po kategorijah:

Mlajši dečki :

  1. mesto: Nik Romšak
  2. mesto: Jakob Jeras
  3. mesto: Nejc Petek

Mlajše deklice:

  1. mesto :Viktorija Dolinšek
  2. mesto: Maša Viriant
  3. mesto: Ula Plankar

Dečki :

  1. mesto: Izak Poljanšek
  2. mesto: Aleš Prelovšek
  3. mesto: Martin Močnik

Deklice:

  1. mesto: Tjaša Uršič

Starejši dečki:

  1. mesto: Nejc Uršič
  2. mesto: Rok Podbregar
  3. mesto: Drejc Trojer

Starejše deklice:

  1. mesto: Nuša Mali
  2. mesto: Hana Dobovšek
  3. mesto: Tjaša Čirović

Mladinci:

  1. mesto: Tine Habjan
  2. mesto: Tine Hren
  3. mesto: Marino Mekiš

Člani A:

  1. mesto: Peter Lamovec
  2. mesto: Gašper Bregar
  3. mesto: Denis Sitar

Člani B:

  1. mesto: Franci Volkar
  2. mesto: Mirko Janjatovič
  3. mesto: Marko Spruk

Članice:

  1. mesto: Tamara Čelesnik
  2. mesto: Darinka Žibert
  3. mesto: Nataša Žabkar

Veterani A:

  1. mesto: Franci Teraž
  2. mesto: Bojan Galin
  3. mesto: Miran Škrbinc

Veterani B:

1.mesto: Tone Klemenc
2.mesto: Zdravc Ručigaj
3. mesto: Tone Petek

Veteranke:

  1. mesto: Marinka Milić
  2. mesto: Jolanda Petač
  3. mesto: Jana Meglič

 

 Dobitniki posebne nagrade za udeležbo :

  1. a) na 5 tekmah ( velja za otroške kategorije):
    Viktorija Dolinšek, Nik Romšak, Izak Poljanšek, Aleš Prelovšek, Tjaša Uršič, Rok Podbregar, Nuša Mali.
  1. b) na šestih tekmah (velja za ostale kategorije):
    Bojan Galin, Miran Škrbinc, Rajko Sršen, Tone Klemenc, Zdravc Ručigaj

 

Fotografije: Prijavim.se