Naslovnica / ŠPORT / Zaključna prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016

Zaključna prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016

Vabimo vas na zaključno prireditev Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016, ki bo v torek, 24.1.2017, ob 18. uri v avli OŠ Stranje.

Najboljši trije v vsaki kategoriji bodo prejeli zaslužena priznanja. Posebna nagrada pa čaka tekače v otroških kategorijah,  ki so bili udeleženci petih tekov,

in  tekače, ki so bili na vseh šestih tekmah.

Na  povezavi http://prijavim.se/results/score/1/690/8/90/458/ najdete končne uvrstitve udeležencev po šestih tekmah v Tekaškem pokalu Občine Kamnik za leto 2016.

Vabljeni tekači, ljubitelji teka in organizatorji tekem!

Vodja Tekaškega pokala Občine Kamnik

Dušan Papež

 

Priloga: Dobitniki priznanj po kategorijah in posebne nagrade za udeležbo na petih oz. šestih tekmah

Glede na Pravilnik Tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2016 z dne 7.1.2016 so dobitniki priznanj po kategorijah:

Mlajši dečki :

  1. mesto: Nik Romšak
  2. mesto: Jakob Jeras
  3. mesto: Nejc Petek

Mlajše deklice:

  1. mesto :Viktorija Dolinšek
  2. mesto: Maša Viriant
  3. mesto: Ula Plankar

Dečki :

  1. mesto: Izak Poljanšek
  2. mesto: Aleš Prelovšek
  3. mesto: Martin Močnik

Deklice:

  1. mesto: Tjaša Uršič

Starejši dečki:

  1. mesto: Nejc Uršič
  2. mesto: Rok Podbregar
  3. mesto: Drejc Trojer

Starejše deklice:

  1. mesto: Nuša Mali
  2. mesto: Hana Dobovšek
  3. mesto: Tjaša Čirović

Mladinci:

  1. mesto: Tine Habjan
  2. mesto: Tine Hren
  3. mesto: Marino Mekiš

Člani A:

  1. mesto: Peter Lamovec
  2. mesto: Gašper Bregar
  3. mesto: Denis Sitar

Člani B:

  1. mesto: Franci Volkar
  2. mesto: Mirko Janjatovič
  3. mesto: Marko Spruk

Članice:

  1. mesto: Tamara Čelesnik
  2. mesto: Darinka Žibert
  3. mesto: Nataša Žabkar

Veterani A:

  1. mesto: Franci Teraž
  2. mesto: Bojan Galin
  3. mesto: Miran Škrbinc

Veterani B:

1.mesto: Tone Klemenc
2.mesto: Zdravc Ručigaj
3. mesto: Tone Petek

Veteranke:

  1. mesto: Marinka Milić
  2. mesto: Jolanda Petač
  3. mesto: Jana Meglič

 

 Dobitniki posebne nagrade za udeležbo :

  1. a) na 5 tekmah ( velja za otroške kategorije):
    Viktorija Dolinšek, Nik Romšak, Izak Poljanšek, Aleš Prelovšek, Tjaša Uršič, Rok Podbregar, Nuša Mali.
  1. b) na šestih tekmah (velja za ostale kategorije):
    Bojan Galin, Miran Škrbinc, Rajko Sršen, Tone Klemenc, Zdravc Ručigaj