December 2022

sre21dec18:00sre20:00Ogled jaslic Dušana Sterleta in nastop KPZ Šutna18:00 - 20:00 Samostan Mekinje

Čas

(Sreda) 18:00 - 20:00

Lokacija

Samostan Mekinje

Polčeva pot 10, 1241 Kamnik

Podrobnosti

Teden samostanskih večernih prireditev jaslicah Dušana Sterleta se počasi končuje. A še preden pridejo kamniške Predice z zapravljivčkom in Božičkom, nas v sredo ob 18. uri čaka prijeten večer s Komornim pevskim zborom Šutna, odlična spremljava za največje kamniške jaslice, ki bodo, tako kot vsak dan, na ogled med 17. in 20. uro.

Samostanska Branka vam bo tudi tokrat pripravila piškote, topel čaj in kuhano vino, Miha bo pripravil butare, ki jih bo Goran zakuril v železnih sodih, da nam bo topleje. Vabljeni.

 

Organizator

Javni zavod za kulturo Kamnik

Portal Kamnik.info za svoje delovanje uporablja piškotke. S piškotki zagotavljamo boljšo uporabniško izkušnjo, enostavnejši pregled vsebin, analizo uporabe, oglasne sisteme in funkcionalnosti strani. S klikom na »Sprejmi piškotke« dovoljujete uporabo vseh piškotkov. Piškotke za posamezne namene lahko izberete in urejate s klikom na »Nastavitve«.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavitev piškotkov

Spletno mesto uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje med krmarjenjem po spletnem mestu. Od tega so piškotki, ki so razvrščeni glede na namen, shranjeni v vašem brskalniku, saj pripomorejo k boljšemu delovanju osnovnih funkcionalnosti spletnega mesta. Uporabljamo tudi piškotke tretjih oseb oz. zunanjih partnerjev, kot so denimo Google ter družabnih omrežji, kot je Facebook. Ti piškotki nam pomagajo pri vodenju statistike obiska in oglaševanja. Omenjeni piškotki bodo shranjeni v vašem brskalniku samo z vašim soglasjem. Piškotke lahko tudi onemogočite, kar pa lahko vpliva na delovanje oz. izgled same strani.

Piškotki, ki so nujno potrebni za pravilno delovanje spletne strani. Teh piškotkov ni mogoče zavrniti.

Nujni piškotki
Za nemoteno delovanje portala uporabljamo sledeče nujne piškotke:
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Save
Shrani nastavitve