Naslovnica / LOKALNA POLITIKA / Lokalne volitve 2014 / Zdaj že lahko rečemo imamo novega/starega župana

Zdaj že lahko rečemo imamo novega/starega župana

Št.VoliščeUpravičencevUdeležencevGlasov za Marjana ŠarcaOdstotek glasov za Marjana Šarca
23Novi trg85037723262%
21Volčji potok37418511763%
22občina Kamnik2422100%
19Duplica197570642160%
20Šmarca120265747873%
17Tunjice60432124677%
18Duplica181070642160%
16Mekinje140768530845%
13Gozd (Črna)674100%
10Vranja peč2561458156%
11Godič70542920548%
8Nevlje144274446462%
2Špitalič2321208571%
7Sela55228016459%
6Srednja vas55828819869%
15Stranje166689355262%
4Šmartno62235422363%
3Laze99156037266%
26OŠ Frana A.184983457869%
25Podgorje83741026865%
24Perovo225086660570%
1Motnik2481388360%
4Pšajnovica1491008888%
0Predčasne14977747561%
SKUPAJ2382410577666463%