Naslovnica / ŠPORT / 14. Miklavžev tek z rekordno udeležbo tekačev in tekačic

14. Miklavžev tek z rekordno udeležbo tekačev in tekačic

Navkljub kislemu vremenu se je današnjega 14. Miklavževega teka, ki ga že vrsto let organizira ŠD Šmartno v Tuhinjski dolini, udeležilo 444 tekačev in tekačic, kar je rekordna udeležba.

S 5.360 m dolgo progo, ki poteka od Snovika do Sv. Miklavža na Gori, je najhitreje, s časom 21:51, opravil Rok Puhar (AK Triglav), ki je postal tudi absolutni zmagovalec prireditve, najhitrejša med ženskami, pa je bila Lucija Krkoč (ŠD Nanos).

Na krajši progi, ki poteka na 1.400 metrov dolgem zadnjem odseku proge, so se pomerili tudi mlajši tekmovalci, med katerimi so prevladovali tekači domačih športnih društev.

Kot že rečeno, prvo mesto med moškimi in absolutno je osvojil Rok Puhar (AK Triglav), sledila pa sta mu Gašper Bregar (KGT Papež) na drugem, ter Luka Tavčar (Calcit Bike Team) na tretjem.

Pri ženskah je bila najhitrejša Lucija Krkoč (ŠD Nanos), druga je bila Karmen Klančnik (ŠD Naklo), tretje mesto pa je pripadlo Petri Draksler (Adacta plus).

Odličja najboljšim tekmovalcem so, ob pomoči Miklavža in parkeljna, podelil predsednik TD Gora sv. Miklavž Jože Korošec, direktor Term Snovik Ivan Hribar ter kamniški župan Marjan Šarec.

Poleg vseh tekačev in tekačic, ki se niso ustrašili vremena, si čestitke za uspešno izpeljano prireditev zaslužijo tudi organizatorji tekmovanja.

 

miklavzev tek 2014 1

Fotografije: ŠD Šmartno v Tuhinju

Rezultati 14. Miklavževega teka

14. Miklavžev tek
Snovik, 6.12.2014
Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Šmartno
Vodja tekmovanja: Tomo Petek
Obdelava podatkov: Timing Poljane
Podatki o prvi progi
Dolžina: 1,4 in 5,3 km
Čas starta: 10:00 h
Število prijavljenih: 444
Razvrstitev po kategorijah
Z2 – 2002 do 2005
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 372 Maša Viriant 2005 KGT PAPEŽ 00:07:27.3 00:00.0
2 221 Lucija Medja 2004 AK Radovljica 00:07:28.2 00:00.9
3 398 Klara Žibert 2004 OŠ Šmartno 00:08:24.3 00:57.0
4 229 Eva Močnik 2003 AK Domžale 00:08:50.1 01:22.8
5 367 Tjaša Uršič 2003 KGT Papež 00:09:05.6 01:38.3
6 175 Zoja Kranjec 2005 KGT Papež 00:09:25.9 01:58.6
7 201 Lana Lopatič 2004 AK DOMŽALE 00:09:31.5 02:04.2
8 162 Enja Košar 2004 ŠD Atlet 00:10:06.5 02:39.2
9 185 Lara Krašovic 2004 ŠD Atlet 00:10:08.5 02:41.2
10 83 Majča Grudnik 2003 ŠD Atlet 00:10:22.1 02:54.8
11 13 Tinkara Bajde 2004 OŠ Šmartno 00:10:28.5 03:01.2
12 105 Zala Humar 2005 AD Kamnik 00:10:49.6 03:22.3
13 369 Ana Vidovič 2005 AD Kamnik 00:10:55.4 03:28.1
13 184 Nika Krašovic 2005 ŠD Atlet 00:10:55.4 03:28.1
15 112 Ula Janc 2005 AD Kamnik 00:11:17.7 03:50.4
16 173 Aneja Krajnc 2003 ŠD Atlet 00:12:14.0 04:46.7
17 281 Zala Poljanšek 2003 OŠ Šmartno 00:12:27.1 04:59.8
18 255 Anastazija Pečnik 2004 ŠD Atlet 00:12:33.3 05:06.0
19 386 Ana Zavolovšek 2004 ŠD Atlet 00:12:59.4 05:32.1
Z3 – 1999 do 2001
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 140 Kaja Kajzer 2000 Ljubljana 00:07:44.6 00:00.0
2 218 Tina Maurič 2001 ŠD Atlet 00:10:02.4 02:17.8
3 295 Daša Repenšek 2001 ŠD Atlet 00:10:50.1 03:05.5
4 396 Ajda Žerovnik 2001 ŠD Atlet 00:13:04.6 05:20.0
5 211 Sara Mali 2000 ŠD Šmartno 00:46:02.8 38:18.2
M1 – 2006 in mlajši
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 324 Blaž Sporiš 2006 ŠD Homec 00:09:10.5 00:00.0
2 19 Nik Belaj 2006 OŠ Šmartno 00:09:15.1 00:04.6
3 263 Jošt Petek 2006 OŠ Šmartno 00:09:20.5 00:10.0
4 31 Vid Boštaj 2008 OŠ Šmartno 00:10:09.1 00:58.6
5 388 Maks Zore 2006 OŠ Šmartno 00:10:19.0 01:08.5
6 301 Nejc Rifel 2006 OŠ Šmartno 00:10:55.0 01:44.5
7 322 Anže Sporiš 2008 ŠD Homec 00:11:19.4 02:08.9
8 272 Rene Pišek 2006 OŠ Šmartno 00:11:41.4 02:30.9
9 270 Anže Pirš 2007 OŠ Šmartno 00:11:49.9 02:39.4
10 85 Maj – Tim Herbstritt 2006 OŠ Šmartno 00:11:57.9 02:47.4
11 127 Krištof Jerman 2008 Dol pri Ljubljani 00:12:02.0 02:51.5
12 262 Nejc Petek 2007 OŠ Šmartno 00:12:24.1 03:13.6
13 303 Matevž Rop 2007 ŠD Atlet 00:12:37.7 03:27.2
14 271 Filip Pisek 2007 AD Kamnik 00:12:57.6 03:47.1
15 257 Žan Pečnik 2008 ŠD Atlet 00:12:59.5 03:49.0
16 235 Juš Mozgan 2007 ŠD Atlet 00:13:26.3 04:15.8
17 395 Jaro Žerovnik 2009 ŠD Atlet 00:13:33.8 04:23.3
18 343 Jaka Štiglic 2009 ŠD Atlet 00:13:38.7 04:28.2
19 187 Lan Kropovšek 2009 ŠD Atlet 00:13:41.1 04:30.6
20 425 Černe David 2009 ŠRD Omega air 00:13:48.3 04:37.8
21 126 Maks Jerman 2009 Dol pri Ljubljani 00:14:26.2 05:15.7
22 42 Jaka Burja 2007 OŠ Šmartno 00:14:28.3 05:17.8
23 362 Nik Ugovšek 2010 ŠD Atlet 00:14:28.4 05:17.9
24 11 Ažbe Ahčin 2008 OŠ Šmartno 00:15:58.2 06:47.7
M2 – 2002 do 2005
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 277 Miha Podbregar 2003 KGT Papež 00:06:48.2 00:00.0
2 285 Aleš Prelovšek 2003 KGT Papež 00:06:58.9 00:10.7
3 276 Rok Podbregar 2002 KGT Papež 00:07:14.0 00:25.8
4 230 Martin Močnik 2003 Radomlje/AK Domžale 00:07:17.1 00:28.9
5 409 Križnar Maj 2004 KGT-Papež 00:07:32.0 00:43.8
6 377 Ambrož Vovk 2005 Calcit bike team 00:07:52.2 01:04.0
7 78 Žan Grčar 2004 KGT Papež 00:08:12.3 01:24.1
8 76 Bor Gorjan 2005 OŠ Šmartno 00:08:36.2 01:48.0
9 435 Cipot Aljaž 2005 KGT-Papež 00:08:55.0 02:06.8
10 123 Luka Jerič 2004 OŠ Šmartno 00:08:55.1 02:06.9
11 219 Matevž Maurič 2004 ŠD Atlet 00:08:56.0 02:07.8
12 250 Boštjan Osolnik 2003 Hruševka 00:09:03.1 02:14.9
13 436 Cipot ¸aleks 2005 KGT-Papež 00:09:33.5 02:45.3
14 48 Tadej Cevec 2005 Buč 00:09:35.3 02:47.1
14 334 Martin Šimenc 2002 Stebljevek 00:09:35.3 02:47.1
16 299 Urh Rezoničnik 2004 ŠD Atlet 00:10:38.6 03:50.4
17 288 Tilen Rajter Krebs 2005 ŠD Atlet 00:10:38.7 03:50.5
18 46 Jure Burkeljca 2004 OŠ Šmartno 00:10:49.1 04:00.9
19 167 Anže Kotnik 2003 AD Kamnik 00:10:50.4 04:02.2
20 166 Peter Kotnik 2004 AD Kamnik 00:10:53.2 04:05.0
21 159 Plahuta Blaž 2004 AD Kamnik 00:11:05.8 04:17.6
22 308 Tilen Sadar 2005 OŠ Šmartno 00:11:20.0 04:31.8
23 356 Kristjan Tonin 2004 OŠ Šmartno 00:11:24.1 04:35.9
24 371 Nik Vincek 2004 ŠD Atlet 00:11:43.6 04:55.4
25 259 Matija Pestotnik 2005 OŠ Šmartno 00:12:16.0 05:27.8
26 84 Teodor – Igor Herbstritt 2005 OŠ Šmartno 00:12:20.8 05:32.6
27 368 Nejc Vidmar 2005 OŠ Šmartno 00:12:21.5 05:33.3
28 329 Luka Sveti 2005 OŠ Šmartno 00:12:22.5 05:34.3
29 353 Aleksej Tevž 2004 ŠD Atlet 00:16:37.4 09:49.2
M3 – 1999 do 2001
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 412 Oražem Miha 2000 KGT-Papež 00:06:34.1 00:00.0
2 413 Zagorc Grega 2000 KGT-Papež 00:06:45.7 00:11.6
3 100 Grega Hribar 2000 ŠD Zlato polje 00:07:28.1 00:54.0
4 397 Jure Žibert 2001 Veliki Rakitovec 00:07:47.1 01:13.0
5 176 Žan Kranjec 2001 KGT Papež 00:07:56.9 01:22.8
6 178 Tim Krašovec 2000 Trzin 00:08:09.4 01:35.3
7 333 Luka Šimenc 2001 Stebljevek 00:08:18.0 01:43.9
8 256 Urh Pečnik 2000 ŠD Atlet 00:12:23.4 05:49.3
9 90 Tine Hren 1999 TK Šmarnogorska naveza 00:27:33.0 20:58.9
10 323 Jan Sporiš 2000 ŠD Homec 00:33:41.9 27:07.8
Z4 – 1995 do 1998
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 243 Karmen Orehek 1997 KGT Papež 00:31:30.9 00:00.0
2 434 Pevec Lucija 1998 KGT-Papež 00:33:19.7 01:48.8
3 119 Katja Jeretina 1997 RADENSKA AS 00:34:31.4 03:00.5
4 418 Lončarek Anja 1997 Tabor 00:37:35.0 06:04.1
Z5 – 1985 do 1994
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 10 Lucija Krkoč 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:25:05.1 00:00.0
2 2 Karmen Klančnik 1990 ŠD Naklo 00:28:07.1 03:02.0
3 55 Petra Draksler 1986 Adacta plus d.o.o. 00:29:31.3 04:26.2
4 4 Katja Kosmatin 1989 Dolenje 00:29:34.5 04:29.4
5 258 Maja Peperko 1986 Šmarnogorska naveza 00:29:43.1 04:38.0
6 304 Saša Rot 1986 TK MAMUT 00:30:24.8 05:19.7
7 426 Perše Tina 1994 Calcit bike team 00:31:28.1 06:23.0
8 387 Anja Zima 1987 ŠD Mošnje 00:32:47.4 07:42.3
9 315 Andreja Skubic 1986 00:33:49.6 08:44.5
10 403 Bučar Maja 1986 00:35:21.4 10:16.3
11 188 Mateja Kuhar 1988 Ravne pri Šmartnem 00:38:13.3 13:08.2
12 239 Urša Nastran 1985 VZAJEMNA 00:38:57.7 13:52.6
13 238 Špela Nastran 1986 VZAJEMNA 00:40:46.7 15:41.6
14 21 Benja Bele 1990 ŠD Atlet 00:44:45.0 19:39.9
15 370 Teja Viler 1985 Koper 00:48:10.0 23:04.9
16 441 Dietz Marion 1988 00:48:34.4 23:29.3
17 170 Marina Koželj 1989 VODICE 00:49:31.9 24:26.8
18 196 Monika Leskovar 1990 LJ TEKAČI/TF 00:51:03.7 25:58.6
19 67 Katarina Ferme 1986 Limovce 00:52:29.6 27:24.5
20 77 Nika Grabner 1987 Vransko 00:52:33.2 27:28.1
Z6 – 1975 do 1984
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 24 Barbara Berlec 1983 Srednja vas 00:31:44.2 00:00.0
2 331 Darja Svetic Oblak 1977 Vrhpolje 00:32:23.8 00:39.6
3 153 Tadeja Knez 1976 DOMŽALE 00:33:41.6 01:57.4
4 242 Nina Oražem 1978 KGT Papež 00:34:10.5 02:26.3
5 216 Natalija Mašera 1982 Rogaška Slatina 00:35:36.2 03:52.0
6 65 Anja Erzen 1980 Škofja Loka 00:36:34.3 04:50.1
7 33 Petra Božičnik 1975 Rožično 00:37:06.7 05:22.5
8 357 Brigita Turk 1976 Vodice 00:37:40.9 05:56.7
9 227 Andreja Močnik 1979 / 00:38:04.7 06:20.5
10 223 Ksenija Mehle Hribar 1980 Vodice 00:38:56.6 07:12.4
11 73 Tanja Galin 1975 ŠD TUHINJ 00:39:58.4 08:14.2
12 321 Polonca Sotenšek Ferme 1983 Jesenovo 00:40:48.9 09:04.7
13 231 Barbara Močnik 1982 Kamnik 00:41:16.5 09:32.3
14 57 Tina Drolc 1975 / 00:42:13.4 10:29.2
15 210 Nina Mali 1979 ŠD Šmartno 00:43:29.3 11:45.1
16 49 Melita Cevec Ahčin 1979 Loke v Tuhinju 00:43:38.7 11:54.5
17 279 Ana Poljanec 1982 Vzajemna klub 00:44:52.8 13:08.6
18 251 Barbara Osolnik-košar 1975 ŠD Atlet 00:46:42.8 14:58.6
19 394 Manca Žerovnik 1975 ŠD Atlet 00:46:44.7 15:00.5
20 254 Patricija Pečnik 1979 ŠD Atlet 00:52:21.1 20:36.9
21 61 Vesna Drolec 1976 Telovadnica Janja 00:56:55.7 25:11.5
22 138 Marjana Kadunc 1984 Telovadnica Janja 00:56:57.8 25:13.6
23 264 Andreja Petek 1975 Telovadnica Janja 00:56:57.9 25:13.7
24 319 Tjaša Smolnikar Husič 1981 Telovadnica Janja 00:56:58.7 25:14.5
25 354 Alenka Tomc 1980 Telovadnica Janja 00:56:58.8 25:14.6
26 124 Mateja Jerič 1980 Telovadnica Janja 00:56:58.9 25:14.7
Z7 – 1965 do 1974
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 7 Urša Trobec 1967 KGT Papež 00:30:01.0 00:00.0
2 141 Maja Kajzer 1972 Ljubljana 00:35:02.9 05:01.9
3 391 Draga Žbontar 1967 Tekaška skupina Jesenice 00:35:38.5 05:37.5
4 417 Sporiš Marjeta 1966 SPORTKA 00:37:07.6 07:06.6
5 320 Darja Smrečnik 1968 Kvadratek 00:38:01.1 08:00.1
6 421 Stevanovič Gorica 1969 Tekaška skupina Jesenice 00:41:53.0 11:52.0
7 179 Bogdana Krašovec 1969 Trzin 00:42:18.6 12:17.6
8 143 Anica Karo 1965 Domžale 00:43:36.1 13:35.1
9 171 Tatjana Kožuh 1967 KGT Papež 00:46:08.7 16:07.7
10 68 Andreja Fistrovič 1966 Domžale 00:48:26.3 18:25.3
11 282 Marija Poljanšek 1965 Mali Hrib 00:49:58.7 19:57.7
12 106 Pavla Humar 1966 TD.GORA 00:54:14.9 24:13.9
13 197 Nadja Leskovar 1967 LJ TEKAČI/TF 00:54:32.2 24:31.2
14 20 Joži Bele 1969 Telovadnica Janja 00:56:55.8 26:54.8
15 17 Janja Baloh 1973 Telovadnica Janja 00:56:56.7 26:55.7
Z8 – 1955 do 1964
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 226 Marinka Milić 1961 TD Gora Sv. Miklavž 00:35:17.0 00:00.0
2 338 Tatjana Škrjanec 1963 ŠD Elektro Ljubljana 00:35:48.4 00:31.4
3 40 Tatjana Bučan 1962 Ljubljana 00:36:05.9 00:48.9
4 261 Jolanda Petač 1963 Kamnik 00:36:11.7 00:54.7
5 316 Slavka Slapar 1960 Komenda 00:36:19.0 01:02.0
6 234 Janja Mohorič 1958 Kranj 00:39:23.3 04:06.3
7 406 Purnat Zvonka 1961 00:39:53.1 04:36.1
8 189 Andreja Kušar 1964 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:40:42.0 05:25.0
9 336 Štefka Škrbinc 1964 Stebljevek 00:40:46.7 05:29.7
10 360 Vida Udovič 1957 ODOLINI 00:41:07.3 05:50.3
11 108 Vladimira Ivancic 1963 UNEC 00:42:03.7 06:46.7
12 117 Cirila Jeras 1961 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:43:26.6 08:09.6
13 438 Radinja Jana 1961 00:46:01.6 10:44.6
14 149 Tatjana Klemen 1962 Kamnik 00:46:12.1 10:55.1
15 359 Mojca Udovič 1961 ODOLINI 00:46:16.4 10:59.4
16 222 Jana Meglič 1962 Tržič 00:46:25.6 11:08.6
17 290 Jelka Ravnikar 1959 TD Gora 00:46:35.0 11:18.0
18 237 Vida Nastran 1960 VZAJEMNA 00:48:24.4 13:07.4
19 181 Lidija Krašovec 1956 VZAJEMNA 00:50:06.8 14:49.8
20 142 Meta Kanižar 1960 Telovadnica Janja 00:56:56.8 21:39.8
21 107 Tatjana Husič 1961 Telovadnica Janja 00:56:57.4 21:40.4
22 317 Polona Slapnik 1964 Telovadnica Janja 00:56:59.7 21:42.7
Z9 – 1954 in starejše
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 164 Hedvika Kotar 1948 TRBOVLJE 00:38:32.1 00:00.0
2 158 Justina Koprivšek 1953 TF 00:43:12.8 04:40.7
3 249 Marija Osolnik 1952 ŠD Atlet 00:47:58.6 09:26.5
4 18 Nada Beketič 1953 Kamnik 00:48:29.9 09:57.8
M4 – 1995 do 1998
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 6 Matevž Planko 1998 TK Trisport Exoterm 00:24:57.1 00:00.0
2 407 Mekiš Marino 1998 KGT-Papež 00:28:05.1 03:08.0
3 444 Urankar Matej 1996 Češnjice 00:30:21.7 05:24.6
4 430 Stražar Matjaž 1995 ŠD Šmartno 00:30:28.3 05:31.2
5 246 Matic Osolnik 1998 Snovik 00:31:06.7 06:09.6
6 424 Arbajter Urban 1998 Kamnik 00:36:40.4 11:43.3
M5 – 1985 do 1994
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 5 Rok Puhar 1992 AK Triglav Kranj 00:21:51.7 00:00.0
2 1 Gasper Bregar 1990 KGT Papež 00:22:13.1 00:21.4
3 429 Tavčar Luka 1992 Calcit bike team 00:23:25.2 01:33.5
4 389 Klemen Zupan 1986 Tržič 00:23:53.5 02:01.8
5 400 Urban Žitnik 1986 Tržič 00:25:36.5 03:44.8
6 35 Blaž Brečko 1993 ŠRK Celje 00:25:53.3 04:01.6
7 160 Rok Korošec 1993 Radenska Kuota 00:25:58.3 04:06.6
8 442 Simonet Juan 1990 SA Milana alaro 00:26:18.7 04:27.0
9 195 Gregor Lazar 1994 Atletsko društvo AS 00:26:24.5 04:32.8
10 439 Razbotnik Simon 1986 Calcit Kamnik 00:27:29.6 05:37.9
11 440 Lopez Milhel 1993 SA Milana alaro 00:29:00.4 07:08.7
12 300 Blaž Ribič 1987 Tabor 00:29:12.1 07:20.4
13 233 Ambrož Modrijan 1991 Modrijan AM 00:29:50.0 07:58.3
14 44 Darko Burkelca 1990 ŠD Šmartno 00:30:45.6 08:53.9
15 443 Humanes Daniel 1994 SA Milana alaro 00:31:03.4 09:11.7
16 215 Uroš Maroh 1986 Modrijan AM 00:31:17.1 09:25.4
17 361 Matic Udrih 1989 ŠRK Celje 00:31:17.5 09:25.8
18 318 Andrej Slatnar 1985 ŠKD Mekinje 00:31:25.5 09:33.8
19 341 Aljaž Špelko 1992 Kočevje 00:32:45.0 10:53.3
20 422 Kadunc Vojko 1985 Zgornji Tuhinj 00:32:48.9 10:57.2
21 43 Marko Burkelca 1990 ŠD Šmartno 00:32:58.5 11:06.8
22 410 Zagorc Jure 1993 Calcit bike team 00:33:57.1 12:05.4
23 151 Miro Klemenc 1990 ŠD Šmartno 00:34:49.7 12:58.0
24 291 Martin Reberšek 1986 Vransko 00:35:08.4 13:16.7
25 399 Robi Žibert 1993 ŠD Šmartno 00:36:12.9 14:21.2
26 294 Mitja Rems 1986 ŠD Šmartno 00:37:53.3 16:01.6
27 110 Rok Jakob 1987 ŠD Atlet 00:39:28.6 17:36.9
28 415 Vranič Jure 1985 Tabor 00:40:06.5 18:14.8
29 22 Domen Bele 1987 ŠD Atlet 00:42:07.3 20:15.6
30 54 Blaž Dornik 1985 ŠD Šmartno 00:42:30.3 20:38.6
31 34 Matic Bratovž 1989 MENGEŠ 00:42:30.7 20:39.0
32 382 Sašo Vrankar 1985 ŠD Šmartno 00:43:04.9 21:13.2
33 312 Gašper Simeunovič 1986 ŠD Šmartno 00:44:28.9 22:37.2
34 298 Matej Resnik 1986 ŠD Šmartno 00:44:31.6 22:39.9
M6 – 1975 do 1984
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 9 Simon Novak 1984 Kgt Papež TeamPavlin 00:24:08.5 00:00.0
2 428 Kukovič Jure 1979 Calcit bike team 00:25:33.7 01:25.2
3 133 Miha Juvan 1975 Zg.Kašelj 00:25:51.3 01:42.8
4 103 Boštjan Hribovšek 1984 KD Calcit 00:25:59.2 01:50.7
5 313 Denis Sitar 1978 ŠKD Mekinje 00:26:29.2 02:20.7
6 427 Miklič Gregor 1976 Calcit bike team 00:26:36.6 02:28.1
7 375 Franci Volkar 1976 ŠKD Mekinje 00:27:03.2 02:54.7
8 437 Hafner Boris 1983 Hitre Želve Komenda 00:27:53.2 03:44.7
9 169 Darko Kovač 1982 SKD Mekinje 00:28:24.0 04:15.5
10 81 Andrej Gril 1976 Hitre želve Komenda 00:28:30.6 04:22.1
11 14 Matej Bajde 1982 Vnanje Gorice 00:28:36.7 04:28.2
12 366 Marjan Urh 1980 Zalog 00:28:52.3 04:43.8
13 225 Rok Mele 1982 Ljubljana 00:28:53.8 04:45.3
14 131 Esmir Jusić 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:28:57.8 04:49.3
15 358 Franci Učakar 1982 Spodnji Prekar 00:29:04.4 04:55.9
16 275 Janez Pobežin 1978 ŠD Naklo 00:29:14.4 05:05.9
17 287 Andrej Pugelj 1982 Struge 00:29:51.3 05:42.8
18 130 Jure Mehle 1980 00:30:29.8 06:21.3
19 205 Klemen Mali 1982 Poreber 00:30:36.7 06:28.2
20 408 Križnar Tugo 1983 Kamnik 00:30:50.5 06:42.0
21 132 Miha Juteršek 1978 Vrhpolje 00:30:59.5 06:51.0
22 202 Marko Lopatič 1975 ŠD ABANKA 00:30:59.8 06:51.3
23 432 Lozinšek Uroš 1981 Hitre Želve Komenda 00:31:33.3 07:24.8
24 330 Franci Svetic 1978 Vrhpolje 00:31:51.8 07:43.3
25 71 Rok Galin 1984 ModrijanAM 00:32:31.5 08:23.0
26 302 Damijan Rifl 1976 Sela pri Kamniku 00:33:13.4 09:04.9
27 182 Aljaž Krašovec 1984 VZAJEMNA 00:33:22.4 09:13.9
28 128 Antonio Jeseničnik 1978 Kamnik 00:33:37.7 09:29.2
29 41 Damjan Bučar 1977 Vir pri Nevljah 00:34:51.0 10:42.5
30 355 Bojan Tonič 1978 Mekinje 00:35:19.7 11:11.2
31 99 Robert Hribar 1979 MALI HRIB 00:35:37.6 11:29.1
32 332 Anže Šimenc 1984 ŠD Šmartno 00:35:40.6 11:32.1
33 278 Samo Podjed 1977 Duplica 00:36:32.9 12:24.4
34 346 Aleš Štrajhar 1977 Markovo 00:36:47.2 12:38.7
35 125 Janez Jerič 1976 ŠD Šmartno 00:36:53.0 12:44.5
36 284 Jure Poljanšek 1983 / 00:36:56.2 12:47.7
37 150 Damjan Klemen 1978 ŠD Šmartno 00:38:19.9 14:11.4
38 265 Matjaz Petek 1975 ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI 00:39:15.2 15:06.7
39 193 Uroš Lakić 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:40:38.3 16:29.8
40 66 Jure Ferme 1981 Limovce 00:42:43.8 18:35.3
M7 – 1965 do 1974
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 8 Tomaž Soklič 1974 Šenturški oktet 00:24:15.8 00:00.0
2 37 Metod Bregar 1969 KGT-Papež 00:24:20.9 00:05.1
3 405 Janjatovič Mirko 1971 KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:41.6 00:25.8
4 228 Metod Močnik 1968 Radomlje 00:25:26.8 01:11.0
5 423 Arbajter Iztok 1971 Torkova tekaška druženja 00:25:34.0 01:18.2
6 267 Tomo Petek 1970 ŠD Šmartno 00:26:11.0 01:55.2
7 80 Gregor Gregorc 1973 SD Strahovica 00:27:07.9 02:52.1
8 82 Igor Grudnik 1967 ŠD Atlet 00:27:35.7 03:19.9
9 248 Damjan Osolnik 1972 LUKOVICA 00:27:42.1 03:26.3
10 378 Janez Vovk 1967 Calcit bike team 00:27:58.9 03:43.1
11 121 Primož Jeretina 1969 KD MENGEŠ 00:28:19.7 04:03.9
12 104 Roman Hudmal 1965 Hitre želve Komenda 00:28:30.5 04:14.7
13 373 Martin Vodlan 1970 KGT PAPEŽ 00:28:54.5 04:38.7
14 174 Albert Kranjc 1973 RAKA 00:29:21.5 05:05.7
15 50 Andrej Černe 1969 ŠRD Omega air 00:31:38.3 07:22.5
16 244 Franci Orehek 1967 KGT Papež 00:31:50.4 07:34.6
17 79 Jože Grčar 1969 ŠD Elektro Ljubljana 00:31:56.5 07:40.7
18 411 Primožič Igor 1974 KNAUFINSULATION 00:31:58.1 07:42.3
19 15 Herman Bajec 1965 NOŽICE 00:32:10.6 07:54.8
20 325 Matjaž Sporiš 1973 ŠD Homec 00:32:14.6 07:58.8
21 146 Marko Kern 1974 Hitre Želve Komenda 00:32:41.2 08:25.4
22 433 Zore Damijan 1973 Kamnik 00:33:33.5 09:17.7
23 87 Milan Hočevar 1970 ŠD Šmartno 00:33:40.9 09:25.1
24 420 Kuchenmeister Martin 1969 Evdinger alkoholfrei 00:33:42.0 09:26.2
25 29 Drago Bičanič 1972 / 00:34:14.6 09:58.8
26 340 Marko Šmigoc 1967 samouk/Cerklje 00:35:10.1 10:54.3
27 309 Jože Sadnik 1969 Žalec 00:35:22.5 11:06.7
28 335 Janko Šimenc 1973 Stebljevek 00:35:58.1 11:42.3
29 64 Klemen Erman 1974 Tekaška skupina Jesenice 00:36:07.3 11:51.5
30 260 Franci Pestotnik 1968 Bizgeci 00:36:21.6 12:05.8
31 56 Roman Drolc 1973 Mengeš 00:36:43.2 12:27.4
32 94 Goran Hribar 1974 Vodice 00:36:45.4 12:29.6
33 327 Vladimir Stele 1965 / 00:36:49.8 12:34.0
34 118 Lado Jeras 1965 ŠD Šmartno 00:39:54.2 15:38.4
35 102 Peter Hribersek 1968 Ljubljana 00:40:24.8 16:09.0
36 247 Silvo Osolnik 1968 Telovadnica Janja 00:56:57.7 32:41.9
M8 – 1955 do 1964
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 352 Franci Teraž 1962 KGT Papež 00:25:40.9 00:00.0
2 192 Lado Kveder 1963 ŠKD Mekinje 00:26:08.4 00:27.5
3 365 Ivan Urh 1956 KGT Papež 00:27:26.1 01:45.2
4 172 Bojan Kožuh 1962 KGT Papež 00:27:49.4 02:08.5
5 144 Bojan Kemperl 1961 KGT Papež 00:28:00.8 02:19.9
6 129 Andrej Jesenko 1957 Škofja Loka 00:28:14.3 02:33.4
7 416 Sporiš Miro 1959 Etiketa Žiri 00:28:32.7 02:51.8
8 72 Bojan Galin 1958 ŠKD Mekinje 00:29:05.4 03:24.5
9 337 Miran Škrbinc 1960 ŠD Šmartno 00:29:25.4 03:44.5
10 310 Miro Savić 1960 ACRONI-TEAM 00:29:32.8 03:51.9
11 165 Bojan Kotar 1955 TRBOVLJE 00:29:43.1 04:02.2
12 404 Bučar Jože 1962 00:31:18.9 05:38.0
13 374 Franci Vodnik 1961 TURBO M 00:31:43.1 06:02.2
14 91 Tibor Hren 1960 TK Šmarnogorska naveza 00:32:21.0 06:40.1
15 306 Matjaž Rus 1956 Ljubljana-Hrušica 00:32:39.5 06:58.6
16 36 Drago Bregar 1961 LEO 00:33:21.2 07:40.3
17 311 Edo Sikošek 1963 Kamnik 00:33:28.8 07:47.9
18 214 Janez Markuta 1963 DIVJI ZAJCI 00:33:46.2 08:05.3
19 38 Andrej Breznik 1961 Dob 00:33:50.7 08:09.8
20 326 Rajko Sršen 1962 KOMENDA-MOSTE 00:34:21.5 08:40.6
21 236 Mitja Nagode 1962 Kamnik 00:34:31.2 08:50.3
22 145 Rajko Kepic 1964 Hitre želve Komenda 00:34:48.5 09:07.6
23 414 Kržišnik Branko 1962 Elektro Ljubljana 00:35:07.7 09:26.8
24 419 Korošec Tone 1959 Poljčane 00:35:09.1 09:28.2
25 328 Miro Suhadolc 1961 BIZGECI 00:35:10.7 09:29.8
26 283 Roman Poljanšek 1960 ŠD Tuhinj 00:36:22.5 10:41.6
27 252 Franc Pančur 1957 Potok 00:37:27.9 11:47.0
28 274 Jože Plankl 1961 JPS Team 00:37:57.6 12:16.7
29 97 Andrej Hribar 1957 Dol pri Ljubljani 00:38:23.2 12:42.3
30 381 Lojze Vrankar 1963 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:38:56.3 13:15.4
31 190 Vinko Kušar 1962 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:40:42.3 15:01.4
32 186 Zdravko Kreft 1961 Vrh nad Krašnjo 00:40:43.4 15:02.5
33 217 Darko Matoša 1963 Društvo Energetika TE-TOL 00:41:14.5 15:33.6
34 109 Franc Ivančič 1956 UNEC 00:42:04.1 16:23.2
35 69 Janez Fistrovič 1959 Domžale 00:43:19.3 17:38.4
36 180 Lado Krašovec 1961 Trzin 00:48:26.5 22:45.6
M9 – 1954 in starejši
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 199 Štefan Lešnik 1951 Ljubljana 00:30:18.1 00:00.0
2 305 Zdravc Ručigaj 1952 AK Domžale 00:32:18.5 02:00.4
3 70 Drago Frelih 1948 Škofja Loka 00:34:37.7 04:19.6
4 200 Brane Lipovšek 1954 / 00:35:00.3 04:42.2
5 292 Janez Rebolj 1953 Vače 00:36:23.7 06:05.6
6 114 Ivo Janez Jelenc 1948 TIVO d.o.o. 00:36:27.7 06:09.6
7 115 Vid Jelenc 1950 KD Mengeš 00:36:40.4 06:22.3
8 266 Tone Petek 1946 ŠKD Mekinje 00:36:44.4 06:26.3
9 213 Drago Mali 1954 Godič 00:36:58.3 06:40.2
10 30 Bojan Bojkov 1954 Tekaška druženja Kamnik 00:37:58.9 07:40.8
11 168 Herbert Kotnik 1943 KD Mengeš 00:38:26.1 08:08.0
12 351 Vincenc Švab 1950 ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:21.9 09:03.8
13 89 Miha Horvat 1938 SULCI KAMNIK 00:41:25.7 11:07.6
14 163 Anton Košir 1946 Tekaški Forum 00:45:20.6 15:02.5
M 100 kg
m.kat Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaostanek
1 314 Borut Skok 1971 TK GORENJSKA 00:34:14.6 00:00.0
2 32 Matej Božičnik 1975 Rožično 00:34:55.4 00:40.8
3 364 Franci Urbanc 1963 ŠD DIVJI ZAJCI 00:37:03.2 02:48.6
4 384 Zvone Založnik 1972 ŠD DIVJI ZAJCI 00:38:06.4 03:51.8
5 212 Primož Mali 1982 ŠD Šmartno 00:38:36.4 04:21.8
6 209 Bojan Mali 1976 ŠD Šmartno 00:40:47.8 06:33.2
7 98 Janez Hribar 1974 ŠD TUHINJ 00:43:05.1 08:50.5
8 380 Franci Vrankar 1973 VGVRANKAR D.O.O 00:44:22.6 10:08.0
9 198 Martin Leskovar 1963 LJ TEKAČI/TF 00:46:14.6 12:00.0
Razvrstitev – absolutno
Moški
m.abs. Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs.
1 5 Rok Puhar 1992 AK Triglav Kranj 00:21:51.7 00:00.0
2 1 Gasper Bregar 1990 KGT Papež 00:22:13.1 00:21.4
3 429 Tavčar Luka 1992 Calcit bike team 00:23:25.2 01:33.5
4 389 Klemen Zupan 1986 Tržič 00:23:53.5 02:01.8
5 9 Simon Novak 1984 Kgt Papež TeamPavlin 00:24:08.5 02:16.8
6 8 Tomaž Soklič 1974 Šenturški oktet 00:24:15.8 02:24.1
7 37 Metod Bregar 1969 KGT-Papež 00:24:20.9 02:29.2
8 405 Janjatovič Mirko 1971 KGT PAPEŽ KAMNIK 00:24:41.6 02:49.9
9 6 Matevž Planko 1998 TK Trisport Exoterm 00:24:57.1 03:05.4
10 228 Metod Močnik 1968 Radomlje 00:25:26.8 03:35.1
11 428 Kukovič Jure 1979 Calcit bike team 00:25:33.7 03:42.0
12 423 Arbajter Iztok 1971 Torkova tekaška druženja 00:25:34.0 03:42.3
13 400 Urban Žitnik 1986 Tržič 00:25:36.5 03:44.8
14 352 Franci Teraž 1962 KGT Papež 00:25:40.9 03:49.2
15 133 Miha Juvan 1975 Zg.Kašelj 00:25:51.3 03:59.6
16 35 Blaž Brečko 1993 ŠRK Celje 00:25:53.3 04:01.6
17 160 Rok Korošec 1993 Radenska Kuota 00:25:58.3 04:06.6
18 103 Boštjan Hribovšek 1984 KD Calcit 00:25:59.2 04:07.5
19 192 Lado Kveder 1963 ŠKD Mekinje 00:26:08.4 04:16.7
20 267 Tomo Petek 1970 ŠD Šmartno 00:26:11.0 04:19.3
21 442 Simonet Juan 1990 SA Milana alaro 00:26:18.7 04:27.0
22 195 Gregor Lazar 1994 Atletsko društvo AS 00:26:24.5 04:32.8
23 313 Denis Sitar 1978 ŠKD Mekinje 00:26:29.2 04:37.5
24 427 Miklič Gregor 1976 Calcit bike team 00:26:36.6 04:44.9
25 375 Franci Volkar 1976 ŠKD Mekinje 00:27:03.2 05:11.5
26 80 Gregor Gregorc 1973 SD Strahovica 00:27:07.9 05:16.2
27 365 Ivan Urh 1956 KGT Papež 00:27:26.1 05:34.4
28 439 Razbotnik Simon 1986 Calcit Kamnik 00:27:29.6 05:37.9
29 82 Igor Grudnik 1967 ŠD Atlet 00:27:35.7 05:44.0
30 248 Damjan Osolnik 1972 LUKOVICA 00:27:42.1 05:50.4
31 172 Bojan Kožuh 1962 KGT Papež 00:27:49.4 05:57.7
32 437 Hafner Boris 1983 Hitre Želve Komenda 00:27:53.2 06:01.5
33 378 Janez Vovk 1967 Calcit bike team 00:27:58.9 06:07.2
34 144 Bojan Kemperl 1961 KGT Papež 00:28:00.8 06:09.1
35 407 Mekiš Marino 1998 KGT-Papež 00:28:05.1 06:13.4
36 129 Andrej Jesenko 1957 Škofja Loka 00:28:14.3 06:22.6
37 121 Primož Jeretina 1969 KD MENGEŠ 00:28:19.7 06:28.0
38 169 Darko Kovač 1982 SKD Mekinje 00:28:24.0 06:32.3
39 104 Roman Hudmal 1965 Hitre želve Komenda 00:28:30.5 06:38.8
40 81 Andrej Gril 1976 Hitre želve Komenda 00:28:30.6 06:38.9
41 416 Sporiš Miro 1959 Etiketa Žiri 00:28:32.7 06:41.0
42 14 Matej Bajde 1982 Vnanje Gorice 00:28:36.7 06:45.0
43 366 Marjan Urh 1980 Zalog 00:28:52.3 07:00.6
44 225 Rok Mele 1982 Ljubljana 00:28:53.8 07:02.1
45 373 Martin Vodlan 1970 KGT PAPEŽ 00:28:54.5 07:02.8
46 131 Esmir Jusić 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:28:57.8 07:06.1
47 440 Lopez Milhel 1993 SA Milana alaro 00:29:00.4 07:08.7
48 358 Franci Učakar 1982 Spodnji Prekar 00:29:04.4 07:12.7
49 72 Bojan Galin 1958 ŠKD Mekinje 00:29:05.4 07:13.7
50 300 Blaž Ribič 1987 Tabor 00:29:12.1 07:20.4
51 275 Janez Pobežin 1978 ŠD Naklo 00:29:14.4 07:22.7
52 174 Albert Kranjc 1973 RAKA 00:29:21.5 07:29.8
53 337 Miran Škrbinc 1960 ŠD Šmartno 00:29:25.4 07:33.7
54 310 Miro Savić 1960 ACRONI-TEAM 00:29:32.8 07:41.1
55 165 Bojan Kotar 1955 TRBOVLJE 00:29:43.1 07:51.4
56 233 Ambrož Modrijan 1991 Modrijan AM 00:29:50.0 07:58.3
57 287 Andrej Pugelj 1982 Struge 00:29:51.3 07:59.6
58 199 Štefan Lešnik 1951 Ljubljana 00:30:18.1 08:26.4
59 444 Urankar Matej 1996 Češnjice 00:30:21.7 08:30.0
60 430 Stražar Matjaž 1995 ŠD Šmartno 00:30:28.3 08:36.6
61 130 Jure Mehle 1980 00:30:29.8 08:38.1
62 205 Klemen Mali 1982 Poreber 00:30:36.7 08:45.0
63 44 Darko Burkelca 1990 ŠD Šmartno 00:30:45.6 08:53.9
64 408 Križnar Tugo 1983 Kamnik 00:30:50.5 08:58.8
65 132 Miha Juteršek 1978 Vrhpolje 00:30:59.5 09:07.8
66 202 Marko Lopatič 1975 ŠD ABANKA 00:30:59.8 09:08.1
67 443 Humanes Daniel 1994 SA Milana alaro 00:31:03.4 09:11.7
68 246 Matic Osolnik 1998 Snovik 00:31:06.7 09:15.0
69 215 Uroš Maroh 1986 Modrijan AM 00:31:17.1 09:25.4
70 361 Matic Udrih 1989 ŠRK Celje 00:31:17.5 09:25.8
71 404 Bučar Jože 1962 00:31:18.9 09:27.2
72 318 Andrej Slatnar 1985 ŠKD Mekinje 00:31:25.5 09:33.8
73 432 Lozinšek Uroš 1981 Hitre Želve Komenda 00:31:33.3 09:41.6
74 50 Andrej Černe 1969 ŠRD Omega air 00:31:38.3 09:46.6
75 374 Franci Vodnik 1961 TURBO M 00:31:43.1 09:51.4
76 244 Franci Orehek 1967 KGT Papež 00:31:50.4 09:58.7
77 330 Franci Svetic 1978 Vrhpolje 00:31:51.8 10:00.1
78 79 Jože Grčar 1969 ŠD Elektro Ljubljana 00:31:56.5 10:04.8
79 411 Primožič Igor 1974 KNAUFINSULATION 00:31:58.1 10:06.4
80 15 Herman Bajec 1965 NOŽICE 00:32:10.6 10:18.9
81 325 Matjaž Sporiš 1973 ŠD Homec 00:32:14.6 10:22.9
82 305 Zdravc Ručigaj 1952 AK Domžale 00:32:18.5 10:26.8
83 91 Tibor Hren 1960 TK Šmarnogorska naveza 00:32:21.0 10:29.3
84 71 Rok Galin 1984 ModrijanAM 00:32:31.5 10:39.8
85 306 Matjaž Rus 1956 Ljubljana-Hrušica 00:32:39.5 10:47.8
86 146 Marko Kern 1974 Hitre Želve Komenda 00:32:41.2 10:49.5
87 341 Aljaž Špelko 1992 Kočevje 00:32:45.0 10:53.3
88 422 Kadunc Vojko 1985 Zgornji Tuhinj 00:32:48.9 10:57.2
89 43 Marko Burkelca 1990 ŠD Šmartno 00:32:58.5 11:06.8
90 302 Damijan Rifl 1976 Sela pri Kamniku 00:33:13.4 11:21.7
91 36 Drago Bregar 1961 LEO 00:33:21.2 11:29.5
92 182 Aljaž Krašovec 1984 VZAJEMNA 00:33:22.4 11:30.7
93 311 Edo Sikošek 1963 Kamnik 00:33:28.8 11:37.1
94 433 Zore Damijan 1973 Kamnik 00:33:33.5 11:41.8
95 128 Antonio Jeseničnik 1978 Kamnik 00:33:37.7 11:46.0
96 87 Milan Hočevar 1970 ŠD Šmartno 00:33:40.9 11:49.2
97 420 Kuchenmeister Martin 1969 Evdinger alkoholfrei 00:33:42.0 11:50.3
98 214 Janez Markuta 1963 DIVJI ZAJCI 00:33:46.2 11:54.5
99 38 Andrej Breznik 1961 Dob 00:33:50.7 11:59.0
100 410 Zagorc Jure 1993 Calcit bike team 00:33:57.1 12:05.4
101 314 Borut Skok 1971 TK GORENJSKA 00:34:14.6 12:22.9
101 29 Drago Bičanič 1972 / 00:34:14.6 12:22.9
103 326 Rajko Sršen 1962 KOMENDA-MOSTE 00:34:21.5 12:29.8
104 236 Mitja Nagode 1962 Kamnik 00:34:31.2 12:39.5
105 70 Drago Frelih 1948 Škofja Loka 00:34:37.7 12:46.0
106 145 Rajko Kepic 1964 Hitre želve Komenda 00:34:48.5 12:56.8
107 151 Miro Klemenc 1990 ŠD Šmartno 00:34:49.7 12:58.0
108 41 Damjan Bučar 1977 Vir pri Nevljah 00:34:51.0 12:59.3
109 32 Matej Božičnik 1975 Rožično 00:34:55.4 13:03.7
110 200 Brane Lipovšek 1954 / 00:35:00.3 13:08.6
111 414 Kržišnik Branko 1962 Elektro Ljubljana 00:35:07.7 13:16.0
112 291 Martin Reberšek 1986 Vransko 00:35:08.4 13:16.7
113 419 Korošec Tone 1959 Poljčane 00:35:09.1 13:17.4
114 340 Marko Šmigoc 1967 samouk/Cerklje 00:35:10.1 13:18.4
115 328 Miro Suhadolc 1961 BIZGECI 00:35:10.7 13:19.0
116 355 Bojan Tonič 1978 Mekinje 00:35:19.7 13:28.0
117 309 Jože Sadnik 1969 Žalec 00:35:22.5 13:30.8
118 99 Robert Hribar 1979 MALI HRIB 00:35:37.6 13:45.9
119 332 Anže Šimenc 1984 ŠD Šmartno 00:35:40.6 13:48.9
120 335 Janko Šimenc 1973 Stebljevek 00:35:58.1 14:06.4
121 64 Klemen Erman 1974 Tekaška skupina Jesenice 00:36:07.3 14:15.6
122 399 Robi Žibert 1993 ŠD Šmartno 00:36:12.9 14:21.2
123 260 Franci Pestotnik 1968 Bizgeci 00:36:21.6 14:29.9
124 283 Roman Poljanšek 1960 ŠD Tuhinj 00:36:22.5 14:30.8
125 292 Janez Rebolj 1953 Vače 00:36:23.7 14:32.0
126 114 Ivo Janez Jelenc 1948 TIVO d.o.o. 00:36:27.7 14:36.0
127 278 Samo Podjed 1977 Duplica 00:36:32.9 14:41.2
128 115 Vid Jelenc 1950 KD Mengeš 00:36:40.4 14:48.7
128 424 Arbajter Urban 1998 Kamnik 00:36:40.4 14:48.7
130 56 Roman Drolc 1973 Mengeš 00:36:43.2 14:51.5
131 266 Tone Petek 1946 ŠKD Mekinje 00:36:44.4 14:52.7
132 94 Goran Hribar 1974 Vodice 00:36:45.4 14:53.7
133 346 Aleš Štrajhar 1977 Markovo 00:36:47.2 14:55.5
134 327 Vladimir Stele 1965 / 00:36:49.8 14:58.1
135 125 Janez Jerič 1976 ŠD Šmartno 00:36:53.0 15:01.3
136 284 Jure Poljanšek 1983 / 00:36:56.2 15:04.5
137 213 Drago Mali 1954 Godič 00:36:58.3 15:06.6
138 364 Franci Urbanc 1963 ŠD DIVJI ZAJCI 00:37:03.2 15:11.5
139 252 Franc Pančur 1957 Potok 00:37:27.9 15:36.2
140 294 Mitja Rems 1986 ŠD Šmartno 00:37:53.3 16:01.6
141 274 Jože Plankl 1961 JPS Team 00:37:57.6 16:05.9
142 30 Bojan Bojkov 1954 Tekaška druženja Kamnik 00:37:58.9 16:07.2
143 384 Zvone Založnik 1972 ŠD DIVJI ZAJCI 00:38:06.4 16:14.7
144 150 Damjan Klemen 1978 ŠD Šmartno 00:38:19.9 16:28.2
145 97 Andrej Hribar 1957 Dol pri Ljubljani 00:38:23.2 16:31.5
146 168 Herbert Kotnik 1943 KD Mengeš 00:38:26.1 16:34.4
147 212 Primož Mali 1982 ŠD Šmartno 00:38:36.4 16:44.7
148 381 Lojze Vrankar 1963 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:38:56.3 17:04.6
149 265 Matjaz Petek 1975 ŠD ŠMARTNO-TURBINSKI 00:39:15.2 17:23.5
150 351 Vincenc Švab 1950 ŠD DIVJI ZAJCI 00:39:21.9 17:30.2
151 110 Rok Jakob 1987 ŠD Atlet 00:39:28.6 17:36.9
152 118 Lado Jeras 1965 ŠD Šmartno 00:39:54.2 18:02.5
153 415 Vranič Jure 1985 Tabor 00:40:06.5 18:14.8
154 102 Peter Hribersek 1968 Ljubljana 00:40:24.8 18:33.1
155 193 Uroš Lakić 1976 Tekaška skupina Jesenice 00:40:38.3 18:46.6
156 190 Vinko Kušar 1962 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:40:42.3 18:50.6
157 186 Zdravko Kreft 1961 Vrh nad Krašnjo 00:40:43.4 18:51.7
158 209 Bojan Mali 1976 ŠD Šmartno 00:40:47.8 18:56.1
159 217 Darko Matoša 1963 Društvo Energetika TE-TOL 00:41:14.5 19:22.8
160 89 Miha Horvat 1938 SULCI KAMNIK 00:41:25.7 19:34.0
161 109 Franc Ivančič 1956 UNEC 00:42:04.1 20:12.4
162 22 Domen Bele 1987 ŠD Atlet 00:42:07.3 20:15.6
163 54 Blaž Dornik 1985 ŠD Šmartno 00:42:30.3 20:38.6
164 34 Matic Bratovž 1989 MENGEŠ 00:42:30.7 20:39.0
165 66 Jure Ferme 1981 Limovce 00:42:43.8 20:52.1
166 382 Sašo Vrankar 1985 ŠD Šmartno 00:43:04.9 21:13.2
167 98 Janez Hribar 1974 ŠD TUHINJ 00:43:05.1 21:13.4
168 69 Janez Fistrovič 1959 Domžale 00:43:19.3 21:27.6
169 380 Franci Vrankar 1973 VGVRANKAR D.O.O 00:44:22.6 22:30.9
170 312 Gašper Simeunovič 1986 ŠD Šmartno 00:44:28.9 22:37.2
171 298 Matej Resnik 1986 ŠD Šmartno 00:44:31.6 22:39.9
172 163 Anton Košir 1946 Tekaški Forum 00:45:20.6 23:28.9
173 198 Martin Leskovar 1963 LJ TEKAČI/TF 00:46:14.6 24:22.9
174 180 Lado Krašovec 1961 Trzin 00:48:26.5 26:34.8
175 247 Silvo Osolnik 1968 Telovadnica Janja 00:56:57.7 35:06.0
Ženske
m.abs. Št. št. Ime in priimek Letnik Klub/kraj Čas Zaost. abs.
1 10 Lucija Krkoč 1988 ŠD Nanos Podnanos 00:25:05.1 00:00.0
2 2 Karmen Klančnik 1990 ŠD Naklo 00:28:07.1 03:02.0
3 55 Petra Draksler 1986 Adacta plus d.o.o. 00:29:31.3 04:26.2
4 4 Katja Kosmatin 1989 Dolenje 00:29:34.5 04:29.4
5 258 Maja Peperko 1986 Šmarnogorska naveza 00:29:43.1 04:38.0
6 7 Urša Trobec 1967 KGT Papež 00:30:01.0 04:55.9
7 304 Saša Rot 1986 TK MAMUT 00:30:24.8 05:19.7
8 426 Perše Tina 1994 Calcit bike team 00:31:28.1 06:23.0
9 243 Karmen Orehek 1997 KGT Papež 00:31:30.9 06:25.8
10 24 Barbara Berlec 1983 Srednja vas 00:31:44.2 06:39.1
11 331 Darja Svetic Oblak 1977 Vrhpolje 00:32:23.8 07:18.7
12 387 Anja Zima 1987 ŠD Mošnje 00:32:47.4 07:42.3
13 434 Pevec Lucija 1998 KGT-Papež 00:33:19.7 08:14.6
14 153 Tadeja Knez 1976 DOMŽALE 00:33:41.6 08:36.5
15 315 Andreja Skubic 1986 00:33:49.6 08:44.5
16 242 Nina Oražem 1978 KGT Papež 00:34:10.5 09:05.4
17 119 Katja Jeretina 1997 RADENSKA AS 00:34:31.4 09:26.3
18 141 Maja Kajzer 1972 Ljubljana 00:35:02.9 09:57.8
19 226 Marinka Milić 1961 TD Gora Sv. Miklavž 00:35:17.0 10:11.9
20 403 Bučar Maja 1986 00:35:21.4 10:16.3
21 216 Natalija Mašera 1982 Rogaška Slatina 00:35:36.2 10:31.1
22 391 Draga Žbontar 1967 Tekaška skupina Jesenice 00:35:38.5 10:33.4
23 338 Tatjana Škrjanec 1963 ŠD Elektro Ljubljana 00:35:48.4 10:43.3
24 40 Tatjana Bučan 1962 Ljubljana 00:36:05.9 11:00.8
25 261 Jolanda Petač 1963 Kamnik 00:36:11.7 11:06.6
26 316 Slavka Slapar 1960 Komenda 00:36:19.0 11:13.9
27 65 Anja Erzen 1980 Škofja Loka 00:36:34.3 11:29.2
28 33 Petra Božičnik 1975 Rožično 00:37:06.7 12:01.6
29 417 Sporiš Marjeta 1966 SPORTKA 00:37:07.6 12:02.5
30 418 Lončarek Anja 1997 Tabor 00:37:35.0 12:29.9
31 357 Brigita Turk 1976 Vodice 00:37:40.9 12:35.8
32 320 Darja Smrečnik 1968 Kvadratek 00:38:01.1 12:56.0
33 227 Andreja Močnik 1979 / 00:38:04.7 12:59.6
34 188 Mateja Kuhar 1988 Ravne pri Šmartnem 00:38:13.3 13:08.2
35 164 Hedvika Kotar 1948 TRBOVLJE 00:38:32.1 13:27.0
36 223 Ksenija Mehle Hribar 1980 Vodice 00:38:56.6 13:51.5
37 239 Urša Nastran 1985 VZAJEMNA 00:38:57.7 13:52.6
38 234 Janja Mohorič 1958 Kranj 00:39:23.3 14:18.2
39 406 Purnat Zvonka 1961 00:39:53.1 14:48.0
40 73 Tanja Galin 1975 ŠD TUHINJ 00:39:58.4 14:53.3
41 189 Andreja Kušar 1964 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:40:42.0 15:36.9
42 336 Štefka Škrbinc 1964 Stebljevek 00:40:46.7 15:41.6
42 238 Špela Nastran 1986 VZAJEMNA 00:40:46.7 15:41.6
44 321 Polonca Sotenšek Ferme 1983 Jesenovo 00:40:48.9 15:43.8
45 360 Vida Udovič 1957 ODOLINI 00:41:07.3 16:02.2
46 231 Barbara Močnik 1982 Kamnik 00:41:16.5 16:11.4
47 421 Stevanovič Gorica 1969 Tekaška skupina Jesenice 00:41:53.0 16:47.9
48 108 Vladimira Ivancic 1963 UNEC 00:42:03.7 16:58.6
49 57 Tina Drolc 1975 / 00:42:13.4 17:08.3
50 179 Bogdana Krašovec 1969 Trzin 00:42:18.6 17:13.5
51 158 Justina Koprivšek 1953 TF 00:43:12.8 18:07.7
52 117 Cirila Jeras 1961 SAMO DA SMO ZDRAV’ 00:43:26.6 18:21.5
53 210 Nina Mali 1979 ŠD Šmartno 00:43:29.3 18:24.2
54 143 Anica Karo 1965 Domžale 00:43:36.1 18:31.0
55 49 Melita Cevec Ahčin 1979 Loke v Tuhinju 00:43:38.7 18:33.6
56 21 Benja Bele 1990 ŠD Atlet 00:44:45.0 19:39.9
57 279 Ana Poljanec 1982 Vzajemna klub 00:44:52.8 19:47.7
58 438 Radinja Jana 1961 00:46:01.6 20:56.5
59 171 Tatjana Kožuh 1967 KGT Papež 00:46:08.7 21:03.6
60 149 Tatjana Klemen 1962 Kamnik 00:46:12.1 21:07.0
61 359 Mojca Udovič 1961 ODOLINI 00:46:16.4 21:11.3
62 222 Jana Meglič 1962 Tržič 00:46:25.6 21:20.5
63 290 Jelka Ravnikar 1959 TD Gora 00:46:35.0 21:29.9
64 251 Barbara Osolnik-košar 1975 ŠD Atlet 00:46:42.8 21:37.7
65 394 Manca Žerovnik 1975 ŠD Atlet 00:46:44.7 21:39.6
66 249 Marija Osolnik 1952 ŠD Atlet 00:47:58.6 22:53.5
67 370 Teja Viler 1985 Koper 00:48:10.0 23:04.9
68 237 Vida Nastran 1960 VZAJEMNA 00:48:24.4 23:19.3
69 68 Andreja Fistrovič 1966 Domžale 00:48:26.3 23:21.2
70 18 Nada Beketič 1953 Kamnik 00:48:29.9 23:24.8
71 441 Dietz Marion 1988 00:48:34.4 23:29.3
72 170 Marina Koželj 1989 VODICE 00:49:31.9 24:26.8
73 282 Marija Poljanšek 1965 Mali Hrib 00:49:58.7 24:53.6
74 181 Lidija Krašovec 1956 VZAJEMNA 00:50:06.8 25:01.7
75 196 Monika Leskovar 1990 LJ TEKAČI/TF 00:51:03.7 25:58.6
76 254 Patricija Pečnik 1979 ŠD Atlet 00:52:21.1 27:16.0
77 67 Katarina Ferme 1986 Limovce 00:52:29.6 27:24.5
78 77 Nika Grabner 1987 Vransko 00:52:33.2 27:28.1
79 106 Pavla Humar 1966 TD.GORA 00:54:14.9 29:09.8
80 197 Nadja Leskovar 1967 LJ TEKAČI/TF 00:54:32.2 29:27.1
81 61 Vesna Drolec 1976 Telovadnica Janja 00:56:55.7 31:50.6
82 20 Joži Bele 1969 Telovadnica Janja 00:56:55.8 31:50.7
83 17 Janja Baloh 1973 Telovadnica Janja 00:56:56.7 31:51.6
84 142 Meta Kanižar 1960 Telovadnica Janja 00:56:56.8 31:51.7
85 107 Tatjana Husič 1961 Telovadnica Janja 00:56:57.4 31:52.3
86 138 Marjana Kadunc 1984 Telovadnica Janja 00:56:57.8 31:52.7
87 264 Andreja Petek 1975 Telovadnica Janja 00:56:57.9 31:52.8
88 319 Tjaša Smolnikar Husič 1981 Telovadnica Janja 00:56:58.7 31:53.6
89 354 Alenka Tomc 1980 Telovadnica Janja 00:56:58.8 31:53.7
90 124 Mateja Jerič 1980 Telovadnica Janja 00:56:58.9 31:53.8
91 317 Polona Slapnik 1964 Telovadnica Janja 00:56:59.7 31:54.6