Kolesar, v katerega je trčil voznik osebnega vozila, je v nesreči utrpel hude poškodbe.
Včeraj zjutraj, okoli 8.30, so bile kamniške urgentne službe obveščene, da je v Košišah prišlo do prometne nesreče oz. trčenja kolesarja in osebnega vozila.
Po podatkih Policijske uprave Ljubljana je nesrečo, zaradi neupoštevanja pravila srečanja, povzročil voznik osebnega vozila, ki je trčil v kolesarja. Kolesar je v nesreči utrpel hude telesne poškodbe, vendar naj bi njegovo življenje ne bilo ogroženo.
Na kraju nesreče so posredovali gasilci PGD Kamnik, ki so reševalni ekipi NMP Kamnik nudili pomoč pri oskrbi poškodovanega kolesarja, je bil nato z reševalnim vozilom prepeljan na nadaljnje zdravljenje v UKC Ljubljana.
Policisti nadaljujejo z zbiranjem informacij v zvezi z nesrečo, o svojih ugotovitvah pa bodo obvestili pristojno državno tožilstvo.
Kamnik.info Osrednji informativno-satirični portal občine Kamnik. Novice o dogajanju, dogodkih in prireditvah v Kamniku, krajih pod kamniškimi planinami ter bližnji okolici.