Naslovnica / ŠPORT / Ulice Kamnika preplavili tekači 7. Veronikinega teka

Ulice Kamnika preplavili tekači 7. Veronikinega teka

Mestno jedro Kamnika so danes zasedli tekači, ki so se v rekordnem številu udeležili Veronikinega teka. Tekmovalci, razdeljeni v devet starostnih kategorij, so se po ulicah srednjeveškega mesta zapodili že 7. zapored, tek pa je bil letos prvič vključen tudi v serijo Gorenjska, moj planet. Športnike sta na startu pozdravila župan Občine Kamnik Marjan Šarec in v.d. direktorja Zavoda za turizem in šport v občini Kamnik Franci Kramar.

Veronikin tek je bil prvič organiziran prav 10. oktobra leta 2009, ko je Kamnik praznoval 780-letnico prejema mestnih pravic. Dolžina proge je tistega leta simbolično znašala 7800 metrov, kasneje pa se je nekoliko raztegnila do današnjih 8000 metrov.

Prvi so ulice zavzeli najmlajši tekači, sledile pa so jim vse kategorije učencev kamniških osnovnih šol. Že nekaj let namreč Veronikin tek aktivno vključuje osnovnošolce in srednješolce, za katere je v sklopu tekmovanja organizirano Odprto občinsko šolsko prvenstvo.

Vsi sodelujoči tekači so se od začetka pa do konca pogumno borili in osvojili lepe rezultate. Med mlajšimi deklicami in dečki sta prvo mesto na 500 metrov osvojila Maša Viriant in Nal Ilar, s tekom na 1000 metrov med mlajšimi učenkami in učenci Ula Ilar in Miha Podbregar, najboljša na 2000 metrov med starejšimi učenkami in učenci pa sta bila Nuša Mali in Rok Sušnik.

Pred zadnjim tekom je v mestnem jedru Kamnika tekače lepo pozdravil župan Marjan Šarec: »Tudi letos se vas je zbralo veliko število tistih, ki ste prišli, ne toliko tekmovat, ampak bolj sodelovat in naredit nekaj dobrega zase. Verjamem, da ste dobro ogreti in že težko čakate na start, zato vam bom zaželel samo še veselo in smelo tekaško dopoldne.«

V imenu Zavoda za turizem in šport v občini Kamnik, ki je poskrbel za organizacijo tekaške prireditve, je spregovoril Franci Kramar: »Vesel sem, da smo se zbrali v tako velikem številu in mislim, da smo letos krepko presegli število udeležencev vseh dosedanjih Veronikinih tekov, govorimo lahko celo o rekordnem teku. Ponosni smo, da lahko vsako leto organiziramo Veronikin tek po eni najlepših kamniških ulic, ki se je v kategoriji mestnih jeder uvrstila v finale tekmovanja Moja dežela – Lepa in gostoljubna 2015.« Vsem tekmovalcem je še zaželel obilo sreče in povabil k udeležbi tudi prihodnje leto.

7. veronikin tek 12

Na zadnji tek tokratne prireditve je dijake in ostale tekmovalce pospremilo glasno navijanje gledalcev, tekači pa so nato v štirih krogih obkrožili najlepšo ulico v Kamniku – Šutno, kamniške Žale in se vrnili na Glavni trg.

Po končanem tekmovanju je sledila razglasitev rezultatov in podelitev bogatih nagrad, ki sta jih prispevala kamniška turistična ponudnika Terme Snovik in Arboretum Volčji Potok, Ewopharma d.o.o. s športnim gelom Perskindol, Avto aktiv d.o.o. ter trgovina s športno opremo Intersport.

Naslov občinskega prvaka in prvakinje med dijaki sta osvojila Kamničana Matevž Planko in Tjaša Vrtačič, absolutna zmagovalka je ponovno postala Katja Juhart, naziv absolutnega zmagovalca pa si je pritekel Luka Kramarič.

Vsem tekačem se je po športnih naporih prilegla »testeninka«, ki so jo pripravili v gostilni Pri planinskem orlu. Prireditev, ki šteje tudi za Kamniški pokal, je še eno leto minila v sproščenem in pozitivnem tekaškem vzdušju, navkljub slabi vremenski napovedi pa so vsi tekmovalci v suhih razmerah pretekli ciljno črto.

Sara Vidmar, Zavod za turizem in šport v občini Kamnik.

Rezultati 7. Veronikinega teka Kamnik 2015

7. Veronikin tek
Rezultati po kategorijah in absolutno
Kraj tekmovanja: Kamnik Dolžina: 500, 1000, 2000, 4000 in 8000 m
Vodja tekmovanja: Franci Kramar Čas štarta: 9:30 h
Datum: 10. oktober 2015 Temperatura: 12°C
Obdelava rezultatov: Timing Poljane d.o.o.
Najmlajši učenci (500 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 123 NAL ILAR 06:55,0 OŠ Oskarja Kovačiča
2 920 NIK ROMŠAK 06:56,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
3 195 ČRTOMIR ZBIČAJNIK 06:57,3 OŠ FRANA ALBREHTA
4 364 Maks Zore 06:57,7
5 128 NIK BELAJ 07:00,1 OŠ Šmartno v Tuhinju
6 360 KRIS KUKOVIČ 07:00,4 KGT Papež Kamnik
7 914 Anže Šinko 07:02,3 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
8 356 Jakob Jeras 07:04,6 KGT Papež Kamnik
9 156 NIKOLA LEKOVIĆ 07:05,3 OŠ FRANA ALBREHTA
10 924 LENART TORKAR 07:05,6
11 367 TEODOR HERBSTRITT 07:05,8 ŠMARTNO V TUHINJU
12 941 NIK POTOKAR 07:06,8 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
13 168 JUSTIN REPINC 07:07,6 OŠ FRANA ALBREHTA
14 185 ALEKSANDER BOJIČ 07:09,0 OŠ FRANA ALBREHTA
15 912 LUKA ŽAGAR 07:09,2 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
16 922 KRISTJAN DROLEC 07:10,2 OŠ Šmartno v Tuhinju
17 217 MARKO BOJIĆ 07:10,8 OŠ FRANA ALBREHTA
18 237 DAVID ROZMAN 07:11,2 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
19 194 OGNJEN LEKOVIĆ 07:11,6 OŠ FRANA ALBREHTA
20 910 BLAŽ OSOLNIK 07:11,9 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
21 930 PATRIK HRIBAR 07:12,1
22 200 JURE BEZJAK 07:12,4 OŠ FRANA ALBREHTA
23 197 SAMO URANKAR 07:12,9 OŠ FRANA ALBREHTA
24 170 DOMEN BIČANIČ 07:13,8 OŠ FRANA ALBREHTA
25 927 ŽIGA KUHAR 07:14,7
26 233 LUKA GOLOB 07:15,5 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
27 152 NEJC GRČAR 07:15,5 OŠ FRANA ALBREHTA
28 236 ANŽE RUS 07:15,7 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
29 911 LIN ŽAGAR 07:16,7 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
30 169 TILEN BIČANIČ 07:16,7 OŠ FRANA ALBREHTA
31 173 AŽBE POHLIN 07:16,8 OŠ FRANA ALBREHTA
32 235 GAŠPER MARTINJAK 07:17,4 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
33 234 LUKA VETTORAZZI 07:18,3 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
34 245 ALJAŽ OMERZO 07:18,4 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
35 129 MAJ TIM HERBSTRITT 07:18,8 OŠ Šmartno v Tuhinju
36 172 FILIP PISEK 07:19,2 OŠ FRANA ALBREHTA
37 117 LON ILAR 07:19,2 OŠ Oskarja Kovačiča
38 229 PETER MARN 07:19,3 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
39 238 NICK BURSIĆ 07:19,4 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
40 250 LUKA OSOLNIK 07:19,8 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
41 228 GREGA GOLOB 07:20,3 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
42 179 TEODOR LEKOVIĆ 07:21,4 OŠ FRANA ALBREHTA
43 193 JAŠA JAN 07:22,0 OŠ FRANA ALBREHTA
44 124 NEJC RIFEL 07:22,5 OŠ Šmartno v Tuhinju
45 180 JAKOB KLEMEN 07:24,1 OŠ FRANA ALBREHTA
46 175 LAN KOTNIK 07:27,0 OŠ FRANA ALBREHTA
47 189 FILIP MALEŠIČ 07:27,2 OŠ FRANA ALBREHTA
48 174 NIK CANKAR 07:27,4 OŠ FRANA ALBREHTA
49 220 URBAN PATE 07:28,8 OŠ FRANA ALBREHTA
50 377 JAN RAVTER 07:29,5 OŠ FRANA ALBREHTA
51 926 ŽIGA PRELEC 07:30,4
52 931 NACE KREMŽAR 07:30,6 4×4 Off-Road Club
53 177 TIM BERK SKOK 07:31,0 OŠ FRANA ALBREHTA
54 362 ROBIN POŽENEL 07:31,7 AD POSOČJE
55 357 Lenart Golob 07:32,6 OŠ Stranje
56 219 FILIP OBRADOVIČ GOLOB 07:32,8 OŠ FRANA ALBREHTA
57 181 STEFAN BOJIČ 07:35,6 OŠ FRANA ALBREHTA
58 925 AŽBE TORKAR 07:35,9
59 921 JOŽA ŠERKEZI 07:37,5 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
60 201 JAKOB MARTIN PISEK 07:39,4 OŠ FRANA ALBREHTA
61 202 ANŽE POLJANŠEK 07:39,9 OŠ FRANA ALBREHTA
62 351 FELIKS GOLOB 07:42,0 VRTEC ZARJA
63 164 LUKA KIRSNER 07:43,0 OŠ FRANA ALBREHTA
64 187 LENART GOLOB 07:43,0 OŠ FRANA ALBREHTA
65 211 MAJ MANDIČ 07:43,1 OŠ FRANA ALBREHTA
66 354 ANDRAŽ ŠUBIC 07:48,7 TIMING POLJANE
67 365 Erik Škrbinc 08:18,9 Vrtec Peter Pan
68 114 MATEVŽ BIČANIČ 08:26,8 Vrtec
Najmlaše učenke (500 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 933 MAŠA VIRIANT 01:12,5 KGT PAPEŽ
2 161 KAROLINA ZBIČAJNIK 01:15,0 OŠ FRANA ALBREHTA
3 355 ZALA HUMAR 01:19,1 OŠ Stranje
4 126 ULA PLANKAR 01:20,0 OŠ Šmartno v Tuhinju
5 935 VIKTORIJA DOLINŠEK 01:24,7 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
6 934 ZOJA KRANJEC 01:25,1 KGT PAPEŽ
7 127 ZARJA PANČUR 01:25,9 OŠ Šmartno v Tuhinju
8 230 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI 01:26,3 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
9 204 ANA VEHOVAR 01:27,7 oŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH
10 923 NIKA BURNIK 01:27,7
11 216 VITA ŠKRJANC 01:28,1 OŠ FRANA ALBREHTA
12 157 ALJA BEZJAK 01:30,4 OŠ FRANA ALBREHTA
13 227 IZZA JULIJA PERNE 01:31,7 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
14 159 MAŠA RESNIK 01:32,6 OŠ FRANA ALBREHTA
15 231 NINA SITAR 01:33,9 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
16 246 NINA JERICIJO 01:34,9 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
17 358 Manca Špur 01:36,1 OŠ Toma Brejca
18 218 GAJA VDOVČ 01:37,1 OŠ FRANA ALBREHTA
19 171 EVA MAVEC 01:38,2 OŠ FRANA ALBREHTA
20 205 EVA VEHOVAR 01:39,0 oŠ PRESERJE PRI RADOMLJAH
21 214 KIM OSENAR 01:39,4 OŠ FRANA ALBREHTA
22 244 ZALA OMERZO 01:39,5 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
23 151 GAJA KOKALJ 01:39,6 OŠ FRANA ALBREHTA
24 125 MANJA JERIČ 01:42,1 OŠ Šmartno v Tuhinju
25 913 SARA SPRUK 01:43,2 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
26 368 SARA UDOVČ 01:45,7 OŠ FRANA ALBREHTA
27 196 EMA KVAS 01:47,3 OŠ FRANA ALBREHTA
28 203 LARA MARIJA GORŠE 01:50,1 OŠ FRANA ALBREHTA
29 222 LAURA DOVEČAR 01:51,0 OŠ FRANA ALBREHTA
30 223 NEŽA KOKALJ 01:52,7 OŠ FRANA ALBREHTA
31 191 ELA POLJANŠEK 01:53,5 OŠ FRANA ALBREHTA
32 915 GAJA POHLIN 01:56,6 OŠ FRANA ALBREHTA
33 932 LUCIJA ZORE 01:59,9
34 184 GAJA OSENAR 01:59,9 OŠ FRANA ALBREHTA
35 183 MANCA PROGAR 02:00,2 OŠ FRANA ALBREHTA
36 225 TAMARA TOMANIĆ 02:00,5 OŠ FRANA ALBREHTA
37 374 HANA MARENIČ 02:02,2 MARIJA VERA
38 178 LUCIJA SLUGA 02:03,7 OŠ FRANA ALBREHTA
39 176 KATARINA TOMANIĆ 02:04,3 OŠ FRANA ALBREHTA
40 359 Ela Ivanec 02:05,0
41 190 NIKA OŠAP 02:07,4 OŠ FRANA ALBREHTA
42 192 BRINA GRČAR 02:08,4 OŠ FRANA ALBREHTA
43 371 SOFIJA DERMASTIJA 02:13,8
44 370 GRETA DERMASTIJA 02:14,3
45 361 LEILA POŽENEL 02:30,9 AD POSOČJE
46 373 REBEKA PISEK 04:51,8 Vrtec Peter Pan
47 163 LANA KIRSNER 07:41,8 OŠ FRANA ALBREHTA
48 375 KIM VOKAL 10:20,0
Mlajši učenci (1000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 239 MIHA PODBREGAR 03:42,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
2 240 ALEŠ PRELOVŠEK 03:42,2 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
3 148 IZAK POLJANŠEK 03:42,6 OŠ FRANA ALBREHTA
4 936 NATAN MAJ POŽENEL 03:42,7 AD POSOČJE
5 149 MAJ KRIŽNAR 03:42,9 OŠ FRANA ALBREHTA
6 207 NEJC PODGORŠEK 03:43,2 OŠ JANKA KERSNIKA BRDO
7 206 ŽIGA PODGORŠEK 03:49,3 OŠ JANKA KERSNIKA BRDO
8 155 MATIC ŠKRJANEC 03:50,3 OŠ FRANA ALBREHTA
9 353 ŽAN GRČAR 03:52,3 KGT Papež Kamnik
10 133 LUKA JERIČ 05:21,7 OŠ Šmartno v Tuhinju
11 366 URH SUŠNIK 06:11,0 TRISPORT
12 54 TIMOTEJ KRT 06:56,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
Mlajše učenke (1000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 115 ULA ILAR 03:42,8 OŠ Oskarja Kovačiča
2 210 TARA MANDIČ 03:54,3 OŠ FRANA ALBREHTA
3 209 NEŽA TURŠIČ 03:57,3 OŠ RODICA
4 116 LINA ILAR 04:00,3 OŠ Oskarja Kovačiča
5 242 LARA LAMPREČNIK 05:23,7 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
6 131 HANA MALI 05:25,7 OŠ Šmartno v Tuhinju
7 132 KLARA ŽIBERT 05:40,0 OŠ Šmartno v Tuhinju
8 167 ANA FLERE GORJUP 05:45,0 OŠ FRANA ALBREHTA
9 165 NIKA SOTOŠEK 05:48,0 OŠ FRANA ALBREHTA
10 145 ANA TOMAŽIČ 05:54,0 OŠ FRANA ALBREHTA
11 248 LANA POLIČNIK 06:00,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
12 146 ELA URANKAR 06:05,0 OŠ FRANA ALBREHTA
13 212 ALJA SMOLNIKAR 06:07,0 OŠ RODICA
14 130 MANCA PANČUR 06:15,0 OŠ Šmartno v Tuhinju
15 147 NEŽA STREHAR 06:17,0 OŠ FRANA ALBREHTA
16 372 ENJA MIJOVSKI 06:20,0 OŠ FRANA ALBREHTA
17 143 NENE KVAS 06:22,0 OŠ FRANA ALBREHTA
18 919 ALISA FLERIN 06:30,0 OŠ MARIJA VERA
19 144 MANCA OZIMEK 06:37,0 OŠ FRANA ALBREHTA
20 55 LANA POLIČNIK 06:38,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
Starejši učenci (2000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 241 ROK SUŠNIK 05:35,8 OŠ STRANJE – ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG
2 142 JAN ŠKRJANC 05:45,2 OŠ FRANA ALBREHTA
3 938 ROK PODBREGAR 06:04,4 KGT PAPEŽ
4 122 JAN JENKO 06:15,6 OŠ Oskarja Kovačiča
5 350 GABER MAVEC 07:05,8 OŠ Stranje
6 939 ŽAN KRANJEC 07:33,6 KGT PAPEŽ
7 379 DAVID TRTNIK 08:53,9
8 136 ŽAN VDOVČ 08:54,4 OŠ FRANA ALBREHTA
9 380 ŽAN LAMOVŠEK 08:56,1
Starejše učenke (2000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 134 NUŠA MALI 07:06,3 OŠ Šmartno v Tuhinju
2 940 HANA DOBOVŠEK 07:20,6 OŠ STRANJE
3 363 JONA POLJANŠEK 07:36,8 OŠ FA
4 369 AJDA KLIČIĆ 07:56,9 OŠ FRANA ALBREHTA
5 208 MANCA TURŠIČ 08:00,3 OŠ RODICA
6 119 NEŽA ISTENIČ 08:11,6 OŠ Oskarja Kovačiča
7 121 TAMARA JOSIČ 08:14,1 OŠ Oskarja Kovačiča
8 118 VERONIKA ŽABJEK 08:14,3 OŠ Oskarja Kovačiča
9 135 MANCA JAGODIC 08:56,9 OŠ FRANA ALBREHTA
10 140 IZZA SONJA PISEK 09:09,0 OŠ FRANA ALBREHTA
11 141 TINKARA GOLOB 11:11,2 OŠ FRANA ALBREHTA
12 52 HANA DOBOVŠEK 12:23,0 Zdrav življenski slog OŠ Stranje
Dijaki (4000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 948 MATEVŽ PLANKO 11:49,1 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
2 949 KLEMEN BOJANC 11:59,1 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
3 950 DOMEN OBREZA 12:37,7 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
4 947 URBAN BENKOVIČ 13:24,2 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
5 352 MARINO MEKIŠ 13:44,2 KGT Papež Kamnik
Dijakinje (4000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 944 TJAŠA VRTAČIČ 13:55,3 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
2 945 KARMEN OREHEK 14:16,0 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
3 952 ANJA LONČAREK 16:27,2
4 946 AJDA LIPOVŠEK 22:19,0 Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra
Moški A
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 967 LUKA KRAMARIČ 24:24,8 B3 SERVIS
2 972 KLEMEN ZUPAN 24:42,8
3 59 ALJAŽ BOŽIČ 24:48,9 KGT PAPEŽ
4 56 URBAN ŽITNIK 26:55,5
5 965 GREGA LETNAR 28:27,8
6 57 JERNEJ VIVOD 29:26,6
7 959 ŽIGA KOBE 32:21,0
8 51 Matic Levinger 33:04,0
9 974 BORIS TRVDINA 36:20,8
10 48 TOMAŽ TOMAŽIČ 36:31,2 COCA COLA
11 966 MARTINA MUŠIČ 39:30,3
12 958 NATAN POŽENEL 45:55,7 AD POSOČJE
Moški B
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 70 FRANCI VOLKAR 25:54,9 ŠKD MEKINJE
2 71 DENIS SITAR 26:44,6 ŠKD MEKINJE
3 31 MIRKO GARTNER 28:46,2 SMUČIŠČE RUDNO
4 69 MARKO GREGORC 29:59,3
5 953 MATEVŽ KRUŠIČ 32:03,2 TRISPORT KAMNIK
6 33 MATEJ PRIMOŽIČ 32:17,9 Radox šola teka Modrih novic
7 38 MARKO HRIBAR 32:21,6 Radox šola teka Modrih novic
8 30 DAMIR ČUJO 32:53,2 Radox šola teka Modrih novic
9 42 ROK REJC 33:19,6 Radox šola teka Modrih novic
10 72 SAŠO ŠKRBINC 33:42,1 ŠD ŠMARTNO
11 47 LUKA SCHNABL 34:44,4 COCA COLA
12 65 DAMIR LOVENJAK 34:51,0
13 43 TADEJ FABČIČ 35:51,0 Radox šola teka Modrih novic
14 39 MATEJ BRATE 39:45,8 Radox šola teka Modrih novic
15 67 ROBERT IVANEC 40:41,5
16 40 BORUT ŽAGAR 43:07,9
Moški C
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 78 SIMON STRNAD 24:43,9 ŠD NANOS PODNANOS
2 82 JOŽE MAROLT 25:39,1 TAJMA – IBIS AG.SI
3 83 MIHA JUVAN 26:47,5
4 957 BORIS PEČEK 26:55,9 TEKAŠKI FORUM
5 77 ALJOŠA ŠUMLAJ 27:14,9
6 76 MILAN VIVOD 27:21,3
7 80 JANEZ POTOČNIK 27:24,8 AGP PRO
8 20 GREGA SUŠNIK 28:27,7
9 26 SEBASTIJAN ZBIČAJNIK 31:01,3
10 963 FRANCI ŽELEZNIK 31:36,0 ŠD ČEŠNJICE
11 17 PRIMOŽ MOHORIČ 34:46,2
12 19 DRAGO BOŽIČEK 34:46,4
13 85 VLADIMIR ŠTALEC 36:47,1 AK ŽELEZNIKI
14 969 ANDREJ TORKAR 38:04,6
15 79 UROŠ RUČIGAJ 38:54,2
16 22 JOŽE BELE 39:05,4 Radox šola teka Modrih novic
17 21 ILIIJA TOMANIČ TRIVUNDŽA 40:41,6
Moški D
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 964 FRANCI TERAŽ 25:38,4 KGT PAPEŽ
2 99 LADO KVEDER 25:51,9 ŠKD MEKINJE
3 6 BOJAN GALIN 28:40,6
4 92 MIRO SAVIČ 29:01,1 ACRONI – TEAM
5 96 EDVARD DETIČEK 29:07,4 TOPALTET
6 95 MATJAŽ HRASTOVEC 29:15,8
7 97 ZORAN BERČIČ 29:18,8
8 100 HERMAN BAJEC 30:17,3 ŠKD MEKINJE
9 15 IZTOK GARTNER 30:38,4 SMUČIŠČE RUDNO
10 102 MIRAN ŠKRBINC 31:56,3 ŠD ŠMARTNO
11 103 RAJKO SRŠEN 32:22,8 KOMENDA – MOSTE
12 9 VLADISLAV SLATNAR 32:29,8 ŠD Mekinje
13 94 ANTON KERT 34:01,4
14 7 DOLFI ŠOLAR 34:11,7 SMUČIŠČE RUDNO
15 11 BOŽO TRNOVŠEK 34:33,6 COCA COLA
16 91 VLADIMIR STELE 42:00,9
Moški E
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 970 ŠTEFAN LEŠNIK 29:29,0
2 5 TONE KLEMENC 30:04,2 KGT PAPEŽ
3 113 ZDRAVC RUČIGAJ 31:57,8 AK DOMŽALE
4 112 VID JELENC 33:33,1 KD MENGEŠ
5 968 STANE ZORMAN 34:17,3 EGRO
6 2 TONE PETEK 34:31,2
7 111 BOJAN BOJKOV 35:59,8
8 3 BRANE POVŠE 36:51,3
9 1 MIHA HORVAT 41:13,9
DISKV. 956 MORISLAV DOBRIN DISK.
Ženske A
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 973 KATJA KOSMATIN 28:29,7 SKK
2 61 TAMARA ČELESNIK 33:11,6
3 49 BARBARA SOVIŠEK 45:34,4 Radox šola teka Modrih novic
Ženske B
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 955 KATJA JUHART 28:04,3
2 962 NINA ORŽEM 35:13,8
3 46 URŠA KOVAČ 38:58,0 Radox šola teka Modrih novic
4 36 POLONA HRIBAR 39:32,8 Radox šola teka Modrih novic
5 41 ANDREJA BELE 41:11,7 Radox šola teka Modrih novic
6 32 INGRID KRALJ 44:14,9 Radox šola teka Modrih novic
7 45 TINA HARI 44:33,7
8 37 ANGELCA BERGANT 52:28,9 Radox šola teka Modrih novic
Ženske C
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 87 TANJA HRIBAR 34:27,6 ŠC MARATONC
2 90 DARINKA ŽIBERT 36:38,2 ŠKD MEKINJE
3 86 MAJA ZARNIK 36:58,5
4 954 MATEJA KALČIČ 37:12,9
5 89 SILVA BERČIČ 39:10,0
6 23 MARTINA LIPAR 39:54,0 Radox šola teka Modrih novic
7 88 BARBARA CERAR 40:46,9
8 961 PETRA IGLIČ 42:19,0
9 25 VERONIKA SOVINŠEK 43:24,0
10 960 TINKARA ŠERKEZI 43:58,5
11 27 KATARINA RUTAR 44:00,3 Radox šola teka Modrih novic
12 28 ANDREJA CESTNIK 45:34,3 Radox šola teka Modrih novic
Ženske D
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 107 MARINKA MILIČ 33:49,8 ŠKD MEKINJE
2 105 SLAVKA PETRAČ 34:41,4
3 104 DARJA VAVPETIČ 35:30,0 MICI JE ZAKON
4 12 JOLANDA PETAČ 35:50,2
5 13 VERA VREČKO 35:53,1 COCA COLA
6 108 SLAVKA SLAPAR 35:54,8 KK KOMENDA
7 14 MIRA KOTNIK 41:56,2 Radox šola teka Modrih novic
8 106 JANA MEGLIČ 42:04,9
9 10 NIVES BURJA 45:01,5 Radox šola teka Modrih novic
10 8 SILVA ERMAN 45:37,0 Radox šola teka Modrih novic
Ženske E
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Klub/kraj
1 971 MIRA ROBIDA 35:05,6
2 4 JUSTINA KOPRIVŠEK 44:22,9
3 109 MARJANCA PAJENK 51:32,9
Ženske absolutno (8000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Starost
1 955 KATJA JUHART  00:28:04.26 38
2 973 KATJA KOSMATIN  00:28:29.67 26
3 61 TAMARA ČELESNIK  00:33:11.59 25
4 107 MARINKA MILIČ  00:33:49.84 55
5 87 TANJA HRIBAR  00:34:27.61 45
6 105 SLAVKA PETRAČ  00:34:41.38 55
7 971 MIRA ROBIDA  00:35:05.59 62
8 962 NINA ORŽEM  00:35:13.80 37
9 104 DARJA VAVPETIČ  00:35:30.03 55
10 12 JOLANDA PETAČ  00:35:50.18 52
11 13 VERA VREČKO  00:35:53.12 52
12 108 SLAVKA SLAPAR  00:35:54.81 55
13 90 DARINKA ŽIBERT  00:36:38.16 45
14 86 MAJA ZARNIK  00:36:58.48 45
15 954 MATEJA KALČIČ  00:37:12.88 41
16 46 URŠA KOVAČ  00:38:58.04 31
17 89 SILVA BERČIČ  00:39:10.03 45
18 36 POLONA HRIBAR  00:39:32.82 34
19 23 MARTINA LIPAR  00:39:53.97 41
20 88 BARBARA CERAR  00:40:46.90 45
21 41 ANDREJA BELE  00:41:11.66 33
22 14 MIRA KOTNIK  00:41:56.17 51
23 106 JANA MEGLIČ  00:42:04.90 55
24 961 PETRA IGLIČ  00:42:18.98 42
25 25 VERONIKA SOVINŠEK  00:43:23.95 40
26 960 TINKARA ŠERKEZI  00:43:58.52 40
27 27 KATARINA RUTAR  00:44:00.30 40
28 32 INGRID KRALJ  00:44:14.93 38
29 4 JUSTINA KOPRIVŠEK  00:44:22.85 62
30 45 TINA HARI  00:44:33.69 31
31 10 NIVES BURJA  00:45:01.52 54
32 28 ANDREJA CESTNIK  00:45:34.32 40
33 49 BARBARA SOVIŠEK  00:45:34.42 27
34 8 SILVA ERMAN  00:45:37.01 56
35 109 MARJANCA PAJENK  00:51:32.95 65
36 37 ANGELCA BERGANT  00:52:28.88 34
Moški absolutno (8000 m)
Mesto Št. Št. Ime in priimek Čas Starost
1 967 LUKA KRAMARIČ  00:24:24.80 21
2 972 KLEMEN ZUPAN  00:24:42.80 29
3 78 SIMON STRNAD  00:24:43.93 45
4 59 ALJAŽ BOŽIČ  00:24:48.93 25
5 964 FRANCI TERAŽ  00:25:38.43 53
6 82 JOŽE MAROLT  00:25:39.13 45
7 99 LADO KVEDER  00:25:51.88 55
8 70 FRANCI VOLKAR  00:25:54.88 35
9 71 DENIS SITAR  00:26:44.64 35
10 83 MIHA JUVAN  00:26:47.55 45
11 56 URBAN ŽITNIK  00:26:55.52 25
12 957 BORIS PEČEK  00:26:55.92 42
13 77 ALJOŠA ŠUMLAJ  00:27:14.85 45
14 76 MILAN VIVOD  00:27:21.29 45
15 80 JANEZ POTOČNIK  00:27:24.80 45
16 20 GREGA SUŠNIK  00:28:27.67 42
17 965 GREGA LETNAR  00:28:27.80 29
18 6 BOJAN GALIN  00:28:40.59 57
19 31 MIRKO GARTNER  00:28:46.24 39
20 92 MIRO SAVIČ  00:29:01.14 55
21 96 EDVARD DETIČEK  00:29:07.36 55
22 95 MATJAŽ HRASTOVEC  00:29:15.80 55
23 97 ZORAN BERČIČ  00:29:18.80 55
24 57 JERNEJ VIVOD  00:29:26.58 25
25 970 ŠTEFAN LEŠNIK  00:29:28.98 64
26 69 MARKO GREGORC  00:29:59.25 35
27 5 TONE KLEMENC  00:30:04.25 60
28 100 HERMAN BAJEC  00:30:17.28 55
29 15 IZTOK GARTNER  00:30:38.40 51
30 26 SEBASTIJAN ZBIČAJNIK  00:31:01.26 40
31 963 FRANCI ŽELEZNIK  00:31:35.97 42
32 102 MIRAN ŠKRBINC  00:31:56.26 55
33 113 ZDRAVC RUČIGAJ  00:31:57.77 65
34 953 MATEVŽ KRUŠIČ  00:32:03.23 30
35 33 MATEJ PRIMOŽIČ  00:32:17.91 38
36 959 ŽIGA KOBE  00:32:21.01 24
37 38 MARKO HRIBAR  00:32:21.57 34
38 103 RAJKO SRŠEN  00:32:22.77 55
39 9 VLADISLAV SLATNAR  00:32:29.77 56
40 30 DAMIR ČUJO  00:32:53.24 39
41 51 Matic Levinger  00:33:04.00 28
42 42 ROK REJC  00:33:19.59 33
43 112 VID JELENC  00:33:33.09 65
44 72 SAŠO ŠKRBINC  00:33:42.10 35
45 94 ANTON KERT  00:34:01.44 55
46 7 DOLFI ŠOLAR  00:34:11.73 57
47 968 STANE ZORMAN  00:34:17.25 71
48 2 TONE PETEK  00:34:31.20 69
49 11 BOŽO TRNOVŠEK  00:34:33.56 53
50 47 LUKA SCHNABL  00:34:44.43 30
51 17 PRIMOŽ MOHORIČ  00:34:46.24 44
52 19 DRAGO BOŽIČEK  00:34:46.35 42
53 65 DAMIR LOVENJAK  00:34:51.04 35
54 43 TADEJ FABČIČ  00:35:50.96 33
55 111 BOJAN BOJKOV  00:35:59.83 65
56 974 BORIS TRVDINA  00:36:20.85 28
57 48 TOMAŽ TOMAŽIČ  00:36:31.16 29
58 85 VLADIMIR ŠTALEC  00:36:47.13 45
59 3 BRANE POVŠE  00:36:51.34 63
60 969 ANDREJ TORKAR  00:38:04.56 43
61 79 UROŠ RUČIGAJ  00:38:54.19 45
62 22 JOŽE BELE  00:39:05.36 41
63 966 MARTINA MUŠIČ  00:39:30.34 21
64 39 MATEJ BRATE  00:39:45.81 34
65 67 ROBERT IVANEC  00:40:41.50 35
66 21 ILIIJA TOMANIČ TRIVUNDŽA  00:40:41.64 41
67 1 MIHA HORVAT  00:41:13.85 77
68 91 VLADIMIR STELE  00:42:00.87 55
69 40 BORUT ŽAGAR  00:43:07.95 33
70 958 NATAN POŽENEL  00:45:55.72 12
DISKV. 956 MORISLAV DOBRIN DISKV. 74