Naslovnica / Črna kronika / Zaradi naleta več vozil je zaprta cesta Moste – Mengeš

Zaradi naleta več vozil je zaprta cesta Moste – Mengeš

Okoli 14. ure je na regionalni cesti Moste – Mengeš prišlo do prometne nesreče oz. do naleta več vozil, zaradi česar je omenjena cesta, pri odcepu za Drnovo, v obe smeri zaprta za ves promet.

Na kraju že posredujejo urgentne službe, po prvih, še neuradnih podatkih naj bi prišlo do naleta vsaj štirih vozil, očividci nesreče pa poročajo tudi o vsaj eni poškodovani osebi.

Zaradi nesreče je cesta med Mengšem in Mostami pri Komendi zaprta za ves promet, ker pa je do naleta prišlo v času prometne konice, pa so že nastali precejšnji zastoji.

Vsem voznicam in voznikom priporočamo veliko previdnost, dosledno upoštevanje navodil gasilcev in policistov ter obvoz po vzporednih cestah.

Portal Kamnik.info za svoje delovanje uporablja piškotke. S piškotki zagotavljamo boljšo uporabniško izkušnjo, enostavnejši pregled vsebin, analizo uporabe, oglasne sisteme in funkcionalnosti strani. S klikom na »Sprejmi piškotke« dovoljujete uporabo vseh piškotkov. Piškotke za posamezne namene lahko izberete in urejate s klikom na »Nastavitve«.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Nastavitev piškotkov

Spletno mesto uporablja piškotke za izboljšanje vaše izkušnje med krmarjenjem po spletnem mestu. Od tega so piškotki, ki so razvrščeni glede na namen, shranjeni v vašem brskalniku, saj pripomorejo k boljšemu delovanju osnovnih funkcionalnosti spletnega mesta. Uporabljamo tudi piškotke tretjih oseb oz. zunanjih partnerjev, kot so denimo Google ter družabnih omrežji, kot je Facebook. Ti piškotki nam pomagajo pri vodenju statistike obiska in oglaševanja. Omenjeni piškotki bodo shranjeni v vašem brskalniku samo z vašim soglasjem. Piškotke lahko tudi onemogočite, kar pa lahko vpliva na delovanje oz. izgled same strani.

Piškotki, ki so nujno potrebni za pravilno delovanje spletne strani. Teh piškotkov ni mogoče zavrniti.

Nujni piškotki
Za nemoteno delovanje portala uporabljamo sledeče nujne piškotke:
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Save
Shrani nastavitve